Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тайм-аут (НБА)
Añadido 14 jul. 2024

Тайм-аут (НБА)

@timeoutnbaua
Número de suscriptores: 2 042
Fotos: 914
Videos: 489
Enlaces: 2,560
Descripción:
Роблю відоси і пишу про НБА, але багато чого ще нравиця. ЮТЮБ-КАНАЛ мій найкращий і про НБА — https://youtube.com/@timeoutnbaua?si=GXV1oMlchZ5OtfAy Реклама, зв‘язок - @uuidbshh Підтримка: Банка - https://send.monobank.ua/jar/5WwjBRSKtt
Fuente

Тайм-аут (НБА) | Перед стартом Ол-стар вікенду НБА штрафанула Юту 🎵 та Індіану 😚 за тан...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тайм-аут (НБА) Тайм-аут (НБА) @timeoutnbaua
1 170 Vistas/Alcance 2026-02-13 19:00 Mensaje №2834
😀Перед стартом Ол-стар вікенду НБА штрафанула Юту 🎵 та Індіану 😚 за танкінг (та вкотре своєю непослідовністю змусила ставитись несерйозно до керівництва ліги) Комісар НБА, Адам Сільвер: «Коли команда відверто надає перевагу вищій позиції на драфті, а не перемозі — це підрив основ НБА, і ми відповідно відреагуємо на будь-які подальші дії, які ставить під загрозу чесність наших ігор». 🎵 Юту штрафанули на $500 тисяч доларів — 7 та 9 лютого не випускали Лаурі Маркканена та Джарена Джексона-молодшого в останній чверті. 😚 Індіану на $100 тисяч — 3 лютого не випустили Паскаля Сіакама та ще двох стартерів на гру.Реакція американських журналістів: Том Хебестро: минулого березня, Торонто Репторз регулярно саджали Скотті Барнса на лаву запасних у ключових ситуаціях , не випускали стартерів і не отримали жодного штрафу . Адам Сільвер жорстко критикує Джаз, але Репторз поводили себе 1 в 1. Кевін ОʼКоннор: Бакс, Гріззліс, Візардс, Буллз, Маверікс, Нетс та Кінгз роблять те саме, що Джаз та Пейсерс. Штраф заслужений, але є ще сім команд, які роблять те саме. Боббі Маркс: власники-мільярдери з радістю сплатять штраф, якщо це дасть їм перевагу на драфті. Інша справа, якщо б ми почали забирати у франшиз ресурси. Раян Сміт: рішення не має сенсу. Юта виграла матч 9 лютого у Маямі. Виглядає це трішки менш убого, ніж правило тамперінгу, яке порушують всі 30 команд і вибірково у двох кожен рік забирають пік другого раунду.Та прикольніше, що після жосткого наїзду на нечесну Юту, Адам Сільвер чудово проведе час на Ол-старі в Лос-Анджелесі з Стівеном Балмером. Який не поставив під загрозу «чесність ігор в НБА», коли дав Кавай Леонарду 28 млн в конверті за новий контракт. Ну це не помітили, з ким не буває то 😀Тайм-аут