Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ШТУКА
Añadido 14 jul. 2024

ШТУКА

@theshtuka
Número de suscriptores: 2 365
Fotos: 19,800
Videos: 2,710
Enlaces: 2,440
Descripción:
Про штуки

👥 Número de suscriptores

2 365
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: +14

👁️ Vistas promedio por mensaje

883
Promedio/Día:: 762
Promedio/Tiempo:: 691
ERR: 37.34%

📊 Mensajes por Día

1.9
Último día: 15
Promedio semanal: 5.4
Promedio por día: 1.9

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,160 26-04-03 17:50
Браян Кокс НЕНЕВИДИТЬ УСІХ І КОЖНОГО — зі свіжого інтервʼю для The Times— Кокс зізнався, що свого часу відмовився від ролі губернатора у франшизі «Пірати Карибського моря», оскільки категорично не хотів працювати з Деппом. На його думку, він: «Настільки роздутий і переоцінений»— Щодо Нортона, з яким вони разом грали у фільмі «25-та година», Кокс прямо назвав його «скалкою в дупі», а акторську гру сера Ієна Маккеллена охарактеризував як таку, що просто «не в його смаку»— Актор зайшов настільки далеко, що розкритикував «Буремний перевал», фільм, якого ще навіть не бачив, суто через невдалий, на його думку, кастинг — «Кіт Кліфф! Це я, Кеті!» — вигукнув Кокс із навмисно перебільшеним австралійським акцентом, пародіюючи Роббі (перекручуючи ім'я класичного персонажа Гіткліффа). «Як ся маєш, Кіт? Фпорядку?» — «Ага, я фпорядку!»— Видання зазначає, що після цього Кокс розсміявся, перш ніж додати: «Марго Роббі занадто вродлива для цієї ролі. Мені здається, у цій героїні має бути більше чогось циганського. Хоча з мого боку неправильно судити. Можливо, це буде геніальний фільм»Коментуючи свій абсолютно безкомпромісний підхід до обговорення акторської майстерності та інших людей в індустрії, Кокс зізнався: він уже занадто старий, аби перейматися тим, що про нього подумають.— «Ну, я ще не знаю, чи створило це мені якісь проблеми. Тобто, моя дружина постійно повторює мені: "Браяне, будь обережним. Браяне, будь обережним". А я думаю: «Нахуй все, я більше не хочу бути обережним! Цього року мені виповниться 80. Нахуй все! Я буду говорити те, що хочу"».
👁 999 26-03-30 16:31
Nintendo — це 3DSБеззаперечно, Switch — найуспішніша консоль Nintendo під яким кутом не глянь: рекордна кількість проданого заліза, неймовірні продажі відеоігор, успішна онлайн-підписка, наявність на платформі такої кількості видавців, яку компанія востаннє бачила за монопольної епохи NES.І це лише фінансові звершення. Що тут казати, якщо Nintendo власноруч відродили інтерес до портативного геймінгу, показавши, що мобільний слоп — не кінцева для переносної гри. Ну й високу якість оригінальних проектів від самої Nintendo згадувати навіть не варто.Однак, що Nintendo Switch, що її наступниці з цифрою «2», як на мене, бракує ідентичності, які консолі Nintendo почали набувати ще за часів DS-Wii за рахунок різноманітних навколоігрових гіміків. Nintendo Switch 2 бракує речей на кшталт Street Pass чи Play Coins з 3DS.StreetPass — це штука, яка дозволяла двом 3DS поблизу пасивно обмінюватися інформацією між собою. Умовно, ви їдете в автобусі чи в метро, ваша 3DS в сумці, ви через кілька годин відкриваєте консоль, і розумієте, що з вами разом їхала інша людина з 3DS, адже ви не усвідомлюючи цього обмінялися даними — дизайном домівок з Animal Crossing, демонами в Shin Megami Tensei IV або ж рекордами чи привидами в Need for Speed.Інші крута штука — Play Coins. 3DS вміла рахувати ваші кроки, тож за пройденну відстань консоль нагороджувала вас спеціальними монетками, які слугували універсальною валютою в багатьох іграх — в Resident Evil: Revelations набори зброї, в Shin Megami Tensei IV можна було воскрешати себе після смерті, або ж купувати ексклюзивні предмети в Animal Crossing.StreetPass зараз практично мертвий, адже поза межами специфічних івентів сьогодні знайти ще одного такого ж шиза з 3DS та увімкненою мережею, коли як Play Coins і сьогодні прекрасно працюють.Авжеж, найбільшою перешкодою в інтеграції подібних фішок стала б потреба виконувати зайву роботу, адже можна ж просто портувати свою гру з решти платформ і залишити все як є.Але гадаю, що реалізація подібних фіч навіть виключно всередині оригінальних ігор від великої «N» вже б стало вагомим важелем для підкреслення ідентичності ігор Nintendo та її консолі.А 3DS починаючи від двох екранів та закінчуючи усім вище згаданим, всім своїм видом кричала про те, що це — той ще звір, який став містком між усіма консолями Nintendo. Тут можна спробувати усю бібліотеку з NES, SNES, Virtual Boy, Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance та DS, а також у вибрані порти з N64, Gamecube, Wii, Wii U та навіть Switch.3DS — це унікальна залізка свого часу, яку я бажаю кожному з вас.
👁 974 26-03-11 15:19
Я також можу дещо про музику з ігор DS cказати 🤣Там є крінжово-крута пісня на титрах Aliens Infestation (гра 2011 року для Nintendo DS). Спеціально створена рок-пісня про Чужого (в стилі Металіка тощо).Текст пісні ще такий угарний (ШІ переклав):«Чужий — досконалий в структурі, вершина творіння,Та лють його — дзеркало цього втілення.Навіть синтетики вражені цією подобою,Він нищить людей, ставши смерті хворобою.Йому не потрібні скафандри чи зброя важка,Ні танки, ні ядерна міць, ні рука стрільця,Щоб груди твої розірвати — вистачить і хижака.В живому тілі він росте, мов у колисці,А в жилах — концентрована кислота замість крові.Вони приходять уночі... здебільшого, в тиші зловісній.Їхня доля залежить від шлюзу, від вакууму ззовні,Або від дівчини, що швидша за смерть у двобої.Та профі ідуть у бій. Профі бачать фінал.Приспів:Геть із LV-426 час тікати,І випалити все з орбіти, як Хікс навчив нас чекати,Бо ми знаємо...Хто каже «монстрів не існує» — той не бачив зла,Не бився з Чужим, коли навколо темрява й мла.Війни за «Компанію» ми ще не бачили такої,Цього разу ми ксеноморфам не дамо спокою!»https://youtu.be/cqzYjWLqgNA
👁 990 26-03-08 18:58
Моє улюблене породження фанатського аутизму — ReTHAWedЦе величезний мод на Tony Hawk’s American Wasteland, який планує увібрати в себе майже весь контент, створений за золотих часів серії під крилом Neversoft. Наразі в грі вже є:— Сюжетний режим American Wasteland— Працюючий онлайн— Соло кампанії з American Wasteland, Project 8 та THPS3— Переважна більшість мап, скейтерів, дощок та шмоток з усіх ігор серії— Можливість створювати власних скейтерів— Аутична кастомізація вигляду інтерфейсу під будь-яку гру з серії— Ще більш аутичний вибір між фізикою поведінки скейтера з різних ігор— Величезний репозиторій модів з кастомними скінами, рівнями, музикою, тощо, які додаються до гри просто закиданням у папочку— Фоторежим, кастомізація музичних плейлістів, підтянуті текстури, ачівки, повна підтримка Steam Deck ітд, ітд, ітд, ітд, ітд, ітд…Кількість ігрового контенту росте, як на дрожжах — нещодавно автори заморочилися, і додали можливість змінювати погоду на кожному рівні та відновили видаленний та недороблений паризький рівень з третьої частини.Зараз у планах розробників перенести у ReTHAWed соло-кампанію з THPS2.
👁 711 26-03-08 08:06
Цього року на Netflix повинен вийти новий мультфільм від Бреда Бьорда — «Рей Ган»Його ідея зародилася в голові Бьорда ще напочатку 90-х, але тоді через малу привабливість для дитячої аудиторії він відклав проект до найкращих часів задля роботи над «Залізним велетнем». Після цього він запропонував цю історію про останню людину-детектива у всесвіті Pixar — однак, Бреду знову довелося відмовитися від нього на користь більш сімейної «Суперсімейки».Далі були «Рататуй», зненацька «Місія нездійсненна: Протокол Фантом» та сиквел «Суперсімейки» — і ось настала черга Рея Ганна. Це буде:— Нуарна історія у альтернативному майбутньому— Створена для дорослої аудиторії— Анімована у 3D з доволі скромним бюджетом у 150 млн доларів— З саундтреком від Майкл Джаккіно (який писав музику для всіх робіт Бьорда починаючи з 00-х)Ще з цікавого:— Фільм намагалися реанімувати до пандемії у 2020-му в 2D-стилі— Заради роботи над проєктом, Бред відмовився від режисури триквела «Суперсімейки», обмеживши свою участь у роботі над стрічкою Pixar написанням сценарію для неї— В мережі є злитий сценарій мультфільму, датований 1996 роком — Відривки з нього можна знайти на фанатській вікі «Рея Ганна» на всього лише на 20 статей
👁 808 26-02-05 06:01
Відкритий лист від Джордана Мехнера, автора оригінальних Prince of Persia, про скасування ремейка Sands of Time:Я сподівався, що мій перший допис у новому році святкуватиме вихід The Sands of Time, але, на жаль, цьому не судилося статися. Скасування ремейку в межах реструктуризації Ubisoft стало розчаруванням для всіх фанатів, які з нетерпінням на нього чекали, включно зі мною.Мої співчуття — команді розробників у Монреалі; можу лише уявити, що вони зараз відчувають. Скасування проєкту — це жорстокий досвід. Це той бік ігрової індустрії, який публіка бачить нечасто, але який розробникам знайомий надто добре.Скасування настільки близько до релізу може бути особливо нищівним для молодших членів команди, які не мають за плечима десятиліть випущених проєктів у своєму портфоліо. Дуже важко раптом усвідомити, що чотири роки наполегливої праці, якою ти пишався і яку чекав побачити у світі як свою нову візитівку, тепер ніколи не побачать світла. Слова на кшталт «втрата» чи «горе» можуть звучати перебільшено, але митці вкладають у свою роботу серце. Спогади про ночі й вихідні, проведені в студії за кранчем замість дому з близькими, про жертви, які тоді здавалися виправданими, лише підсилюють біль постфактум, коли об’єкт їхніх зусиль перестає існувати.Я люблю ігри — грати в них і створювати їх — але такі новини змушують мене особливо цінувати те, що останні п’ять років я зосереджувався на створенні ілюстрацій і книг. Бюджет виробництва графічного роману мізерний; творча свобода знати, що те, що я пишу й малюю, безпосередньо дійде до читачів, — безцінна.Попри це розчарування, я вважаю, що довгострокова перспектива дає підстави для надії. Спільнота фанатів і розробників, яка виросла навколо Принца, має невичерпне джерело пристрасті, таланту й рішучості. Нещодавно нашу терплячість було винагороджено чудовими Prince of Persia: The Lost Crown та The Rogue Prince of Persia. Я знаю, що вона буде винагороджена знову.
👁 891 26-02-01 13:01
В екранізації God of War від Amazon нові (та старі) обличчя:— Менді Патінкін в ролі Одіна — Аластер Дункан у ролі Міміра (грав його ж в іграх)— Денні Вудберн у ролі Брока— Джефф Гулка в ролі СіндріА я поки що взагалі не можу зрозуміти навіщо (з художньої точки зору) God of War серіальна екранізації, враховуючи, що сама гра навмисно «знята» одним кадром, через що все проходження (не враховуючи смертей) відчувається настільки кінематографічно, наскільки це взагалі можливо.Автори планують зняти два сезони, але вже для першого вони закастили половину Асгарду, яка з’явилася лише в сиквелі. Коли як їх фізична відсутність в першій грі відігравала драматичний ефект нагнітання, коли ми чули лише легенди, байки та міфи про жахливі діяння Тора чи Одіна.Ну й також «ефект доміно» дилогії теж, напевно, полетить до смітника, коли Кратос та Атрей поволі від однієї сошки скандинавської міфології до іншої поступово доходили до Одіна, влаштовуючи справжній Рагнарок своїми діяннями. Натомість, нас скоріш за все, очікуватиме паралельний монтаж з кількома сюжетними лініями водночас, який вб’є художній задум оригінальних ігор.Хотілося б помилятися
👁 877 26-01-19 21:07
Пам’ятаєте Highguard? Ось і я пам’ятаю Зараз диванні експерти в інтернеті обурюються через повну відсутність маркетингової кампанії нового шутера від колишніх розробників Apex Legends.Apex Legends, яку, нагадаю, схожим чином випустили одразу ж після анонсу.Старого вовка новим трюкам не навчиш, тож Wildlight Entertainment пішли перевіреною стежкою (за виключенням передвчасного анонсу на TGA, який Джефф Кіллі організував чувакам за просто так). Але гадаю, цього разу ще більшу роль відіграє культура стрімерів, яка за останні роки розвинулася до неймовірних масштабів. Думаю 90% бюджету маркетингової кампанії як раз і пішло на інфлюенсерів, які 26 січня усі як один неочікувано підрублять новий «командний рейд-шутер».Тим паче, що сама гра виглядає нормально, а free-2-play формат не створює жодних ризиків чи бар’єрів для потенційних табунів гравців.А поки інтерес до гри за безкоштовно підсичується небайдужими користувачами, пресою та головною інтригою — потоне новачок у штормі чи вибереться з нього живим.(Текст не редагувати, інформацію в дужках видалити, оплата пройде через 15 хвилин після публікації)
👁 954 26-01-05 21:39
LEGO анонсували технологію Smart BricksЦе класичний блок 2х4 з вбудованим міні-комп’ютером, який має світлодіоди, динаміки, мікрофон* та сенсори, які дозволяють деталі виявляти рухи та жести. Блок заряджається бездротово, а його батарея триматиме заряд «роками». Також Smart Bricks створюють спільну Bluetooth-мережу, які дозволяють відтворювати заготовлені авторами наборів сценарії.Наприклад, якщо LEGO-версії TIE fighter та X-Wing із «Зоряних війн» виявляють поблизу одне одного, та розуміють, що ними хитають в повітрі, так, немов ними грають, тоді Smart Bricks почнуть видавати звуки космічних боїв. Якщо в кріслі пілота сидить Дарт Вейдер — додатково почне грати імперський марш та буде чутно характерний звук від шолома лиходія. Потенційних сценаріїв використання технології дійсно багато, але все залежатиме від креативності та старанності дизайнерів LEGO. Якщо до Smart Bricks буде приєднана цеглинка з тегом «літак» та мініфігурка з тегом «пілот», то під час гри з отриманою конструкцією можна буде почути двигун літака та крики пілота, якщо ваш борт зненацька здійснить піке. Усе, до речі, працює за допомогою NFC-тегам, які вбудовуватимуть в міні-фігурки та окремі деталі. *Мікрофон, авжеж, не буде збирати вашу персональну інформацію, а додали його для сценаріїв, під час яких вам треба буде дмухати в деталь — наприклад, в LEGO-набір зі святковим тортом.
👁 1,140 26-01-03 22:53
«Дивні дива» не здивували Колись мій друг-алкоголік розповів мені, що під час пияцтва ніколи не можна знижувати градус. Користуючись цією інформацією я прийшов до аналогії, в якій у фінальному сезоні «Дивних Див» Брати Даффери вирішили різко перейти з хардкорного самогону на «Оболонь».Кожен з попередніх сезонів серіалу був у більшій чи меншій мірі омажем на класику 80-х — «Іншопланетянин», «Полтергейст», «Вторгнення викрадачів тіл» + боді-хорори, «Кошмар на вулиці В'язів».В цьому немає нічого поганого, адже автори серіалу з самого початку позиціювали свою історію як оду поваги цьому десятиліттю — музиці, кіно, одягу та загальній естетиці, яка сформулювала культурну капсулу тієї епохи.Серіал повільно ріс разом зі своїми головними героями, проходячи шлях від дещо кріпової казки в американській субурбії до справжнього хорору, в якому дітей пожирають власні страхи та переживання, а монтаж навіть не намагається приховувати їх жорстокі смерті.Четвертий сезон шоу був закономірною точкою розвитку всього серіалу, який довів до піку масштаб, серйозність та лячність подій, в які влипли друзі з Гокінсу. І протягом кількох років люди довго гадали, яким чином авторам вдасться перебити цю планку.Що ж, у фіналі історії Даффери вирішили відмовитися від культурних поводирів та видати повністю оригінальний сюжет. І як раз в цей момент щось пішло не так. Найвищою точкою оригінальності, яку міг запропонувати серіал виявилися дженерік бос-павук та антагоніст з наполовину стертою особистістю й набором здібностей на користь загального вектора історії та завчасно запланованих сюжетних моментів. Під кінець автори вирішили спростити мозаїку та водночас додати до пазла забагато зайвих елементів. І все це на додачу до загальної деградації шоу — від якості сценарію, графіки та оригінального саундтреку.Найліпшими моментами фіналу виявилися арки героїв, які логічно тягнулися ще з попередніх сезонів (Ненсі + Джонатан, Дастін + Стів), а також прекрасний епілог. Епілог, який через заслуги минулих літ міг би так само зпрацювати у вакуумі від всього за чим ми спостерігали протягом останнього місяця. Складається чітке враження, що шоураннери знали як закінчиться серіал, але не розуміли як саме прийти до такого фіналу — і весь п’ятий сезон це така квола спроба завершити цей десятилітній марафон, коли очікуючи тріумф увага всього натовпу цілком та повністю зосереджена на фінішній лінії. Тож гадаю, загальне відчуття розчарування у випадку з «Дивними дивами» не дивує.