Fuente
ШТУКА | Вчора хакери зламали сервера Rainbow Six: Siege — гра «лежить» вже біл...
1 140 Vistas/Alcance
2025-12-28 15:47
Mensaje №18968
Вчора хакери зламали сервера Rainbow Six: Siege — гра «лежить» вже більше 24 годинАле хакери їх не клали — зловмисники просто отримали до них доступ, та роздали усім гравцям нескінченну кількість преміумної валюти, після чого почали бавитися з системними повідомленнями, через що усі гравці могли побачити наступні повідомлення:— Що ще вони від нас ховають?— Ів Гіймо в файлах Епштейна— Том Кленсі був забанений за токсичну поведінку— Індія була забанена за токсичну поведінку— Євреї наші вороги, але Ізраїль наш єдиний друг— Джорж Флойд не вбивав себе— Повний текст Billie Jean від Майкла Джексона— Погляньте що ви змусили мене зробити?— аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа— Ми поки що зупинимося. Хорошої ночі усім в Ubisoft!Сервера поклали самі Ubisoft, які не знали, як боротися з хакерами. За офіційними чутками зловмисники також отримали доступ до коду інших ігор компанії, але у 99% випадках така «інформація» обертається пуком в повітря.