Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ШТУКА
Añadido 14 jul. 2024

ШТУКА

@theshtuka
Número de suscriptores: 2 365
Fotos: 19,800
Videos: 2,710
Enlaces: 2,440
Descripción:
Про штуки

👥 Número de suscriptores

2 365
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: +14

👁️ Vistas promedio por mensaje

883
Promedio/Día:: 762
Promedio/Tiempo:: 691
ERR: 37.34%

📊 Mensajes por Día

1.9
Último día: 15
Promedio semanal: 5.4
Promedio por día: 1.9

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 450 26-06-12 19:48
В епоху боротьби Xbox 360 проти PS3, Nintendo Wii — вважалась додатковою консоллюКоли у власника Xbox 360 чи PS3 виникало бажання взяти ще одну консоль, він дивився не в бік прямого конкурента, а саме в сторону Nintendo. Завдяки такій ніші, фокусу на людей, які не дуже знайомі з геймінгом та власній відданій аудиторії, Wii вдалося продатися краще за консолі Sony та Microsoft й загалом стати найуспішнішою консоллю свого покоління.Сьогодні, дивлячись на продажі консолей, ми опиняємося в ситуації, де вже Xbox виступає в ролі додаткової консолі для власників PS5 чи Nintendo Switch. Однак успіху рівня Wii взагалі не видно. Чому?— Люди з PC здебільшого не потребують Xbox.— PS5 все ще тримається на карго-культі PS4. Навіть не дивлячись на те, що в PS5 програє за кількістю ексклюзивів, розроблених внутрішніми студіями, консоль продовжує продаватися в два рази краще за Xbox Series X|S чисто за рахунок нормісів, яким продали концепцію домінації PlayStation ще десять років тому. Вихід ексклюзивів Xbox також став приємним «пасом» для Sony.— Запитайте в того ж норміса про Avowed, Indiana Jones: The Great Circle чи South of Midnight, і він відповість: Абоба, хороший фільм й запитає шо-шо?— Навіть не дивлячись на те, що ігри Xbox — різноманітні за жанрами, за стільки років Microsoft так й не вдалося створити лінійки системселлерів, яка б стала вагомим чинником під час вибору консолі. Сюди ж йде сильна лінійка сторонніх ігор в Game Pass. Clair Obscur: Expedition 33 чи Hollow Knight: Silksong у підписці — це круто, однак ці ж ігри доступні на інших платформах.— На роль додаткової консолі також вказує викривлена культуру споживання серед власників Xbox, які використовують консоль здебільшого як підписочну машину, забиваючи на придбання гучних премʼєр. Статистика за продажами вказує, що на власників Xbox в середньому припадає до 10% проданих копій від загального тиражу. Це катастрофічні цифри, якщо памʼятати, що основне джерело прибутку для власників консольних платформ — це відсоток від продажу ігор й мікротранзакцій.— Тобто виходить, що якщо власник PS5 шукає більш специфічного досвіду, ігри Nintendo виглядають набагато привабливішими за ексклюзиви Xbox, а якщо власник Switch шукає кінематографічного 4К ААА-слопу, то він йде до Sony.— Ну й криза комплектуючих, АІ-істерія та менеджмент-криза як три вишеньки на цьому торті з лайнаІ Аші Шармі якимось чином доведеться розхльобувати цю кашу
👁 889 26-06-10 09:25
Бтв, в коментарях запропонували чудову мету — активніше залишати відгуки в SteamПозитивні відгуки — це універсальна валюта, яку прагне отримати будь-який розробник, адже оцінка навіть від локального комʼюніті — це все ще оцінка, яка впливає на загальний стан рецензій на сторінці в Steam. Якщо відгуки хороші — то й продажі гри будуть в ліпшому стані, ніж з негативними або змішаними рецензіями.Люди з чату зібрали загальну статистику по деяким з гучних релізів останніх років — десь кількість українських рецензій знаходиться в реалістичній середині списку, а десь українських оглядів настільки мало, що їх навіть не видно в статистиці:1. Kingdom Come: Deliverance 22. Mafia: The Old Country3. Doom: The Dark Ages4. Lies of P5. Pragmata6. 007 First Light7. Crimson Desert8. Dispatch9. Clair Obscur: Expedition 3310. Split FictionЗрозуміло, що з ААА-релізами буде важко щось зробити, але з інді та навіть тією ж Hades II підняти українську в списку відгуків — це справа кількох сотень відгуків.+ Ви зробите свій внесок до української культури рецензій. А ще ви зробите свій внесок у контент для мене, адже я зможу сміятися з ваших думок про відеоігор — УСІ В ПЛЮСІКоротше, якщо запровадити масову культуру залишення відгуків, то цей тренд може виявитися реально зафіксованим зі сторони мінімум АА-видавців. Та на щось там вплинути. В цій концепції лише дві проблеми:Перша — доведеться купувати ігриДруга навіть гірше — доведеться в ігри ГРАТИЯ ось відгуки в Steam взагалі не залишаю — але на вихідних спробую цим зайнятися.
👁 565 26-06-09 19:19
> Мова цифр Так собі з тебе лінгвістТой факт, що акаунт українською мовою — не означає, що користувач скупає весь магазин.З найбільшою вірогідністю добра чверть акаунтів Steam cкладається з людей, які використовують магазин виключно для запуску F2P параші та дай боже придбання щось раз на ? проміжок часу (до того ж, скоріш за все на знижках).Підтвердження тому можна знайти в мейнстрімному ігровому дискурсі останніх років, який по сотому колу мусолить один й той самий The Witcher 3, RDR2, Baldur’s Gate III, Cyberpunk 2077 ітд.Мейстрімний український гравець:1) Не має фінансової можливості скуповувати сучасні релізи один за другим2) Не має можливості й часу в усе це грати З очевидних причин — якщо економіка країни тримається на чесному слові то й витрати на розваги у пересічного геймера будуть стояти в останній черзі.Тож мовна статистика по безкоштовно зареєстрованим акаунтам нічого не вирішує, безкоштовні опитування в Twitter нічого не вирішують й безкоштовні петиції до Xbox нічого не вирішують.Вирішують БАБКИ (та часами людський сентимент, як, наприклад у випадку з розробниками дружніх до нас країн, який точно не слід очікувати від світових корпорацій).
👁 780 26-05-31 12:59
Післязавтра Sony відкриють літній сезон презентацій, тож давайте підсумуємо, що варто чекати протягом наступного тижня:Crazy Taxi — SEGA ще кілька років тому анонсувала ініціативу з осучаснення своїх легасі-айпі, і судячи з соцмереж компанії, аркадна Сrazy Taxi стане першою в черзі. Що це буде за повернення та в якій формі — не зовсім зрозуміло, але сподіваюсь їм вистачить грошей на The Offspring. Injustice 3 — Mortal Kombat 1 померла обіссавшись та обісравшись, тож NetherRealm Studios доволі швидко повноцінно перейшли на новий проект. Існування триквелу ще дуже давно спалили актори, які все життя озвучували супергероїв DC у різних проєктах, тож чекаємо. Цікаво, хто замінить Кевіна Конроя в ролі Темного лицаря.Infamous 1 + 2 — за останніми чутками анонс ремейку набагато ближче ніж нам усім здавалося, тож чекаємо!Fairgame$ / Br€ak In — Останній боєць на лайв-сервіс фронті від Sony, який просто відмовляється помирати. Перша за довгі роки гра від Джейд Реймонд, в яку дуже важко повірити. Навіть якщо геймплейно в ній щось буде цікаве, усе запросто може вбити безликий візуал (див. Highguard).Спін-офф про дружину Кратоса з God of War — Корі Барлоґ вже частково підтвердив існування гри, тож чекаємо анонсRayman Legends Retold + Rayman Origins Enhanced Edition — навіщо випускати ремейк гри, яка навіть через 40 років продовжуватиме виглядати так, немов вона вийшла вчора — мені незрозуміло. А ось той факт, що весь цей час Rayman Origins була недоступна на сучасних платформах — це справжній злочин.Persona 6 — останніми днями в мережі можна знайти багато подробиць та навіть концепт-артів шестірки. Давно пора щось анонсувати, враховуючи, що остання повноцінна частина серії вийшла десять років тому. За цей час не тільки в нас, але й по всьому світу серію стали носити на руках, тож Persona 6 повинна стати неймовірно успішним релізом для Atlus. Persona 4 Revival теж десь тут покажуть…DLC ПРО АДУ ВОНГ — НАДІЯ ПОМИРАЄ ОСТАННЬОЮ. Ще хтось каже, що можна очікувати анонс ремейку Resident Evil: Code Veronica.Blade — сподіваюсь, що Arkane буде що показати стосовно свого іммерсів-сіму, який, авжеж, нормально не продасться та привабить нову аудиторію до Game Pass.40 років The Legend of Zelda — Nintendo як жодна інша компанія обожнює ювілеї, тож який-небудь анонс, повʼязаний з серією здається неминучим — ремейк чи перевидання класики, четверта частина Hyrule Warriors чи формальний анонс абсолютно нової частини.25 років Animal Crossing — тут теж саме The Duskbloods — після анонсу гри на презентації Nintendo Switch 2 про нову гру від From Software більше нічого не було чутно, тож чекаємо нового трейлеру. Чи не жарт, але величезна кількість людей будуть готові купити консоль суто заради нової гри від Міядзакі.Нова партія Nintendo Switch 2 Editions — тут виключно мій копіум стосовно покращених версій старих ігор зі Switch для Switch 2. Хочеться перепройти Bayonetta 3 в адекватному вигляді.Зі вже анонсованого, але що обовʼязково мають знову показати: Tomb Raider: Legacy of Atlantis, Metro 2039, Star Wars Zero Company, Castlevania Belmont's Curse, Control Resonant, Onimusha: Way of the Sword, Ace Combat 8: Wings of Theve, Wolverine, Kena: Scars of Kosmora, Gears of War: E-Day, Resonance: A Plague Tale Legacy, Halo: Campaign Evolved, Fire Emblem: Fortune's Weave
👁 627 26-05-11 15:41
Аніме по Devil May Cry, яке боїться бути аніме по Devil May CryВраховуючи частоту виходу нових ігор в серії, історія у найзнаменитіших слешерах від Capcom завжди була для того, щоб бути. На цьому фронті DMC була і залишається про форму, а не зміст. Про двох ЧСВ-братів, яких постійно зіштовхує доля заради потужної фінальної дуелі. Тож після анонсу нового аніме у цьому всесвіті, вже можна було зрозуміти, що Аді Ашкар (аніме-адаптація Castlevania) спробує виправити цей дисбаланс та задати свіжий наратив для всього цього лупасива.Центральним наративом нового аніме виявилася ксенофобія, расизм, мігранти та біженці — загальний страх перед чимось невідомим, що різко вдирається у життя та радикалізує дійсність навколо тебе. На цьому полі аніме-адаптацію можна реально похвалити за сміливість та відсутність однобокості у відображенні доволі актуальної проблеми, якої, напевно, ніхто не очікував від екранізації DMC, проблеми головних героїв якої рідко коли відходили від пошуків власної ідентичності.Проблема пошуку власного «Я» не зникла й у наративі аніме, та навіть більше, стала болячкою самої екранізації. Мисливець на демонів Данте — син демона-лицаря Спарди та людської жінки Єви, по ходу сюжету дізнається про своє незвичне походження… та й все на цьому. Сценаристи просто забули зв’язати центральний конфлікт свого головного героя з основним наративом серіалу, який міг би стати ключем до резонування всієї історії в серці глядача.Замість розповіді про Данте, автори шоу витрачають дорогоцінні хвилини й без того короткого 8-серійного аніме на ноунеймів зі спеціального загону для боротьби з демонами, що не додають нічого до загальної історії — в результаті аніме з відкритим фіналом позбавило себе точки катарсису чи навіть хоча б однієї закритої арки власних головних героїв. І все ще невідомо, чи ми отримаємо другий сезонЗанадто мало кітчу, занадто мало індастріалу, занадто мало Данте — скажіть, що не мені одному здалося, що хронометражна перевага в аніме була прям сильно на боці Леді, і навіть якщо сісти та об’єктивно порахувати хвилини екранного часу, то дай боже син Спарди вийде на нічию з мисливицею за демонами.Фінал, в якому армія США з танками, винищувачами та ядерними бомбами вторгається до найсправжнісінького пекла — це той самий рівень якості, який я очікував від решти аніме, а замість цього, за своїм тоном, аніме-екранізація Devil May Cry весь час бідкалася поміж хорошим таким трешом й дефолтним екшн-мультиком.Де чізі-крінж фрази з вуст Данте, де божевільні бої на мечах, де виняткові моменти які б запобігли змішанню всього побаченого в одну кашу? І це при тому, що шоураннер Аді Ашкар дійсно відданий фанат серії, який ще за багато років до виходу серіалу косплеїв Данте та залишив в аніме декілька приємних референсів для фанатів Capcom. Дурачки у Twitter горять з того, що історія аніме у власному окремому всесвіті не збігається з відеоігровим лором, а я хочу запитати: де в аніме по Devil May Cry, власне, вибачте, Devil May Cry?
👁 662 26-05-09 15:26
Мій шлях до PlayStation VitaКолись я писав листи Святому Миколаю з проханням отримати PlayStation Vita — роками я дивився огляди, враження, топи та просто геймплейні відрізки з різних ігор на останній справжній портативці від Sony, уявляючи як круто було б пограти в Mortal Kombat, Uncharted чи повноцінні Dynasty Warriors прямо в своїх руках.Якийсь час тому почала хворіти моя PSP — дріфт стіку, шипіння динаміку, майже непрацюючий правий бампер, ледве жива батарейка, погано вмонтований дисплей колишнім власником. Консолька все ще працює, але досвід від гри вже не назвеш комфортним. Треба буде знайти когось, здатного повністю відремонтувати портативку, включно з повною заміною корпусу, адже оригінальний шикарно-глянцевий чорний пластик, здається, хтось колись погриз (сподіваюсь, не сам колишній власник).Відправившись на пошуки нової PSP на OLX я з неприємним здивуванням дізнався, що PSP подорожчали в два-три рази у порівняні з цінами, які панували на ринку ще шість років тому — час та TikTok-фетишизація застарілої техніки 00-х зіграли свою роль. Коротше, задушила мене жаба стільки тратити на ЗІЗу, тому вирішив докинути «трошки» зверху та взяти «Вітька» й закрити давній гештальт.Прошивка здійснюється за півгодини через туторіал від пацана, який паралельно зі встановленням джейлбрейку попиває монстер та проганяє кота зі своєї кімнати. Ігри легко встановлюються через «магазин» прямо на Vita, але для повної бібліотеки консолі, включно з локалізованими японськими ексклюзивами доведеться опанувати мегапростий процес встановлення через PC.Власне, поки що на Vita я найбільше награв у проекти з PSP, бо банально затужив за цими іграми — Burnout: Dominator, Motorstorm: Arctic Edge, Ridge Racer 2, WipeOut, FlatOut, Midnight Club. Наскільки ж різноманітні та класні рейсинги були на PSP, і наскільки ж різко просіла ситуація з жанром на Vita. Також окремо пораджу вам спробувати Final Fantasy Type 0 — єдину повністю оригінальну фіналку для PSP, яка витискала з консолі усі соки в графічному плані. А Vagrant Story з PS1 через унікальний візуальний стиль не постарішала ані на день.Усі ігри з цих консолей виглядають та граються краще, ніж на оригінальному залізі — швидкість завантаження миттєва, відносно сучасний екран портативки прекрасний, а проекти, які працювали з нерівним фреймрейтом (привіт OutRun) йдуть на Vita практично ідеально. На додаток, другий стік допомагає в іграх, де керування камерою здійснювалося кнопками — Vita на системному рівні дозволяє назначити на правий стік будь-яку комбінацію кнопок, що полегшує життя в Monster Hunter або ж Metal Gear Solid: Peace Walker.
👁 524 26-05-01 18:00
В Steam з раннього доступу вийшла Rogue Voltage. Як її називають самі розробники — інженерний рогалик з дуже симпатичною графікою, в якому вам треба створювати свій білд за допомогою модулів на мікросхемі, чи щось типу того, виглядає дуже цікаво, думаю візьмуЯк ви зрозуміли, пост насправді не про сам проект, а неймовірну щиру комунікацію розробника на честь виходу гри: Чого немає в грі (наразі)Я хотів, щоб у грі був багатий, дивовижний і динамічний оригінальний саундтрек, але, на жаль, поки що цього не сталося виключно з бюджетних причин. Якщо ми опинимося в дуже привілейованому становищі, це може змінитися. Натомість запрошуємо вас слухати свою власну музику, або ж ви можете увімкнути мій плейлист Rogue Voltage Inspiration на Spotify під час гри Що не кажи, але мене така чесність підкупає — 189 грн, українська локалізація на бортуhttps://store.steampowered.com/app/1494560/Rogue_Voltagehttps://store.steampowered.com/app/1494560/Rogue_Voltagehttps://store.steampowered.com/app/1494560/Rogue_Voltage
👁 788 26-04-30 16:12
Пішли превʼю 007: First Light — кажуть, що кандидат на гру року — Gamespot: «Може стати грою 2026 року та найкращою грою про Бонда всіх часів», «має всі шанси стати феноменальною грою від IO Interactive».— Гра поєднує в собі елементи старих та нових ігор серії Hitman.— Гравців проводять «через лінійні секції, які переходять у пісочниці, і потім назад, по колу». Багато «широколінійних» місій у стилі Hitman з безліччю варіантів проходження.— Гра комбінує «вибуховий екшен і постановочні сцени як у кіно» з імпровізованим вирішенням проблем.— В одній із місій Бонд пробирається дахами після того, як на його квартиру нападають наймані вбивці.— Ви також можете використовувати лазер, щоб розрізати об'єкти (наприклад, мотузки) або підривати пристрої.— Механіка «Блефу»: Дуже цікава фішка. В одному з прикладів Бонд вирубає охоронця, але його одразу ж помічає інший патрульний. Бонд швидко активує навичку блефу і переконує його, що знепритомнілому охоронцю стало зле і він впав сам.— Можна підслуховувати NPC або розмовляти з персонажами, щоб отримати інформацію. В одному з прикладів Бонд підслуховує розмову про журналіста і видає себе за нього, щоб пройти охорону. Гравцям доведеться запам'ятовувати деталі, якщо їм почнуть ставити запитання.— Рукопашний бій включає удари руками, блоки, парирування, кроки вбік, можливість хапати предмети поруч та бити ними ворогів об стіни. Екшен дуже плавний і відчувається «абсолютно неперевершено», трохи нагадуючи боївку з серії Batman Arkham.— Вороги можуть бути складними, особливо коли нападають групою.— Битви з босами — це напружені поєдинки, які нагадують бої з боссами з тієї ж серії Batman Arkham Дуже вболіваю за IO Interactive
👁 691 26-04-22 15:20
«Відеоігри для Луки (автор VS) — це яхти. Тому замість того, щоб купувати яхти, він створив доповнення Emerald Beyond для Vampire Survivors разом зі Square Enix, яке ми випустили безкоштовно» Студія Poncle відкриває нові студії в Італії та Японії, а у Vampire Survivors зіграло 27 млн гравцівПрямо зараз компанія працює одночасно над 15 проектами, серед яких як повністю оригінальні проекти, так й спін-оффи VS чи колаборації з іншими розробниками, як наприклад Warhammer Survivors. «Якщо ми знаємося на цій франшизі, ми зробимо гру самі. Але часто це не так. Якщо у вас є IP, наприклад Warhammer 40k, яке має десятиліття історії та лору, ми не хочемо ризикувати й розчаровувати фанатів. Отже, ми створили рушій під назвою Vampire Survivor Engine, який є своєрідним шаблоном з усіма фішками Vampire Survivor всередині, і потім ми передаємо його людям, яким можна довірити IP»«Наша ідея полягає в тому, щоб невеликі команди — по п'ять, 10, 15 людей, кожна з яких працює над різними проєктами. Структура така: у нас є дизайнер, кілька продюсерів і невелика команда на кожну історію, яка є максимально гнучкою та рухливою. Ми вважаємо, що саме так зможемо зберегти наш дух. Адже що таке інді-дух? Це насамперед свобода та готовність вкладатися у ризикові ідеї. Ми не хочемо бути AAA або AA-студією. Ми ефективно оптимізуємо витрати. Ми не йдемо на невиправдані ризики. Ми інвестуємо в людей. Тож, маючи 15 проєктів, один може провалитися, інший — вистрілити, і таким чином ми знаходитимо баланс»
👁 960 26-04-07 00:33
Однією з ключових причин для придбання CRT-пузатика врешті виявилася спокуслива можливість перегляду старих та обскурних відео-файлів на лампову 4:3 телевізоріАле від такого різноманіття контенту дійсно легко загубитися, тож якщо ви також плануєте піти цією кривою доріжкою, у мене для вас є невелика шпаргалка: Практично будь-який серіал чи стрічка, що вийшли перед 2000 роком — «Секретні матеріали», «Твін Пікс», «Робокоп», «Щось», «Зловісні мерці», «Друзі» (просто відкриваєте топ найкращих шоу чи фільмів за цей період, і відштовхуєтеся від власних смаків/беклогу).Вибіркові речі після 2000-го — тут вже використовуйте власне відчуття вайбу, але ось декілька моїх підказок:> Перший сезон Stranger Things — напочатку Даффери ще старалися, щоб шоу виглядало так, наче було знятим у 80-х, тож беремо> Польський серіальний «Відьмак» — а де ще його дивитися?> ФІльми Веса Андерсона — кольорові, симетричні, душевні> Чорно-білий «Маяк» Роберта Еґґерса, знятий у 1,19:1> Сюди ж «Манк» Девіда Фінчера, чий оригінальний приглушений звук на манір старих телевізорів ідеально йде з дещо вицвілілою чорно-білою картинкою> Before Sunset — через дещо змазану картинку сиквел Before Sunrise виглядає немов сон на пузатикуАніме — Гіблі, Акіра, Євангеліон, Наруто, Ватанабе (що завгодно не в 16:9).Десь тут поруч також хочеться згадати Batman: The Animated Series та Batman Beyond.Класичні випуски AVGN та Ностальгуючого Критика — перші випуски обох легенд знімалися з поганим освітленням та звуком, через що дебютні YouTube-роботи вкрай лампово переглядати на пузатику.Випуски програми Боба Росса з 80-х — американський художник заспокійливо створює пейзажні шедеври, мотивуючи вас самих усе кинути й творити мистецтво.Старі ТВ-програми (Квартал 95, Top Gear, WWE — що завгодно зі старого телеку, що здатне викликати у вас ностальгію).