Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ШТУКА
Añadido 14 jul. 2024

ШТУКА

@theshtuka
Número de suscriptores: 2 365
Fotos: 19,800
Videos: 2,710
Enlaces: 2,440
Descripción:
Про штуки
Fuente

ШТУКА | Пішли превʼю 007: First Light — кажуть, що кандидат на гру року — Game...

Logotipo de la comunidad de telegram - ШТУКА ШТУКА @theshtuka
788 Vistas/Alcance 2026-04-30 16:12 Mensaje №22400
Пішли превʼю 007: First Light — кажуть, що кандидат на гру року — Gamespot: «Може стати грою 2026 року та найкращою грою про Бонда всіх часів», «має всі шанси стати феноменальною грою від IO Interactive».— Гра поєднує в собі елементи старих та нових ігор серії Hitman.— Гравців проводять «через лінійні секції, які переходять у пісочниці, і потім назад, по колу». Багато «широколінійних» місій у стилі Hitman з безліччю варіантів проходження.— Гра комбінує «вибуховий екшен і постановочні сцени як у кіно» з імпровізованим вирішенням проблем.— В одній із місій Бонд пробирається дахами після того, як на його квартиру нападають наймані вбивці.— Ви також можете використовувати лазер, щоб розрізати об'єкти (наприклад, мотузки) або підривати пристрої.— Механіка «Блефу»: Дуже цікава фішка. В одному з прикладів Бонд вирубає охоронця, але його одразу ж помічає інший патрульний. Бонд швидко активує навичку блефу і переконує його, що знепритомнілому охоронцю стало зле і він впав сам.— Можна підслуховувати NPC або розмовляти з персонажами, щоб отримати інформацію. В одному з прикладів Бонд підслуховує розмову про журналіста і видає себе за нього, щоб пройти охорону. Гравцям доведеться запам'ятовувати деталі, якщо їм почнуть ставити запитання.— Рукопашний бій включає удари руками, блоки, парирування, кроки вбік, можливість хапати предмети поруч та бити ними ворогів об стіни. Екшен дуже плавний і відчувається «абсолютно неперевершено», трохи нагадуючи боївку з серії Batman Arkham.— Вороги можуть бути складними, особливо коли нападають групою.— Битви з босами — це напружені поєдинки, які нагадують бої з боссами з тієї ж серії Batman Arkham Дуже вболіваю за IO Interactive