👁 1,930
26-04-02 10:47
Український шрифт у колекції музею V&AБільш ніж пів року тому я отримала імейл. Кілька разів перечитала. Не повірила. Посміялась. Подумала, що якась помилка. За ці пів року було багато комісій та затверджень, і ось минулого місяця я запакувала посилку та відправила у Лондон.Для мене велика честь, що відтепер скетчі та дизайни мого першого шрифта Misto, створеного у 2019 році і присвяченого рідному місту Славутич, є частиною постійної колекції Victoria and Albert Museum, найбільшого у світі музею мистецтва й дизайну, заснованого у 1852 році. Відвідувачі можуть забронювати перегляд цих робіт у Prints and Drawings Study Room головного корпусу музею на South Kensington, а згодом їх також буде оцифровано для онлайн-колекції музею.Складно описати відчуття важливості і неймовірності цієї події, коли роботи вже за життя потрапляють у видатний музей. Приємно усвідомлювати, що сучасний український дизайн та типографію починають визнавати на такому рівні. 🤍В принципі, можна йти на пенсію, краще вже не буде. 😁