Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КП «Харківські теплові мережі»
Añadido 14 jul. 2024

КП «Харківські теплові мережі»

@teploseti
Número de suscriptores: 1 813
Fotos: 6,720
Videos: 333
Enlaces: 166
Descripción:
Актуальна інформація щодо роботи підприємства.
Fuente

КП «Харківські теплові мережі» | Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України - одну з найважливіших...

Logotipo de la comunidad de telegram - КП «Харківські теплові мережі» КП «Харківські теплові мережі» @teploseti
1 450 Vistas/Alcance 2026-01-22 13:17 Mensaje №7969
Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України - одну з найважливіших дат нашої національної єдності.Це не лише шана історичному Акту Злуки. І не просто мрія, яку плекали покоління українців.Соборність - це наше сьогодення. Реальність, яка має характер, силу й відповідальність. Це те, що допомагає нам триматися, боротися й будувати майбутнє. Разом захищати. Разом працювати. Разом відповідати за країну.Соборність - це харківʼяни, які сьогодні живуть на заході України. Це одесити, які боронять її на сході. Це вінничани, які допомагають відбудовувати зруйновані будинки. Це кияни, які збирають і привозять на прифронтові території та нашим військовим тисячі тонн допомоги. Це наші харківські діти, яких гостинно прийняли школи Львова та Дніпра. Це єдність, підтримка та спільна мета, які ми не втратили у найтемніші часи - і щодня доводимо справами.Соборність - це кожен із нас. Адже, якими б різними ми не були - ми однаково сильно любимо і віримо в Україну.Сьогодні я хочу щиро подякувати всім містам і регіонам, українцям та українкам, які підтримують Харків та інші прифронтові громади. Ваша допомога і небайдужість доводять: у нашої держави немає «передової» і «тилу». Є одна країна, один народ та спільна відповідальність за сильну, справедливу і вільну Україну.Саме в цьому - наша сила та запорука нашої незламності.Я впевнений - які б виклики не чекали нас попереду, ми здолаємо все.Разом вистоїмо. Відбудуємо. Розквітнемо.З Днем Соборності України! 🇺🇦