Fuente
Тепла свічка. | Хочу поділитися з вами думкою людини, яка дуже співзвучна моєму світов...
41 Vistas/Alcance
2026-06-23 03:43
Mensaje №9737
🌿 Хочу поділитися з вами думкою людини, яка дуже співзвучна моєму світовідчуттю."Сьогодні мав досить дивну й, чесно кажучи, тривожну розмову.Мені телефонував чоловік, який називає себе прихильником «слав’яно-арійських вед». Він розповідав про «роди словʼянські», «закриту традицію», бажання виховувати свою 7-річну дитину виключно в цьому середовищі… без школи, без звичайного соціального простору. А ще, шановні, заборонив їй їсти м’ясо з «біологічних причин»🤦І ось що я хочу сказати…🌞 Рідна Віра це не ізоляція від світу 🌞Це не втеча від знань, освіти чи суспільства. Це не псевдоісторичні фантазії, які намагаються видати за «справжню історію». І точно не спосіб закрити дитину в ідеологічному коконі, позбавивши її права пізнавати світ і навіть нормальне харчування.Наші Предки були мудрими людьми. Вони вчили ремесла, життя, честі, відповідальності та вміння жити серед людей. Вони не ховалися від реальності… вони її освоювали, розуміли, були частиною. А ще вони їли м’ясо, бо людина біологічно 🤭 всеїдна.З наукової точки зору це доведено анатомією, фізіологією та еволюцією:Наші зуби (різці, ікла, кутні) — типові для всеїдних, а не для травоїдних чи хижаківТравна система не має спеціалізованих бродильних камер, як у корів, але добре переробляє і рослинну, і тваринну їжуМ’ясо та тваринні жири відігравали ключову роль у розвитку великого людського мозку, забезпечуючи щільні калорії, незамінні амінокислоти та мікроелементи
Так, дітей потрібно виховувати в рідній традиції… знати Богів, шанувати Предків, пам’ятати свята, звичаї та любити Рідну Землю. Але це має бути шлях розвитку, а не замикання у вузькому світі страхів і вигаданих теорій. Рідна Віра має робити людину сильнішою, мудрішою і зрілішою. Вона має розкривати, а не зачиняти. Давати коріння, але не відбирати крила.Реальність не є ворог. І знання не є загроза. У тому числі знання про те, ким ми є насправді… тож скидайте «лапті»… я думаю вже давно пора. *Яромир"