#нерухомість#податкиЗнищено обʼєкт нерухомості. Що з податком на майно❓🏚️ За знищені та пошкоджені внаслідок бойових дій, збройною агресією росії проти України об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки не нараховується та не сплачується на підставі даних Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.Спочатку необхідно подати інформацію до реєстру.Як подати❓ 🔹самостійно фізичною особою чи представником юридичної особи через Дію; 🔹через адміністратора ЦНАПу або нотаріуса.📑Подання інформаційного повідомлення здійснюється незалежно від місця проживання чи перебування фізичної особи або місцезнаходження юридичної особи.🔎Далі органи місцевого самоврядування, військові адміністрації або військово-цивільні адміністрації мають право: 🔸встановлювати ставки податку в розмірі, меншому за розмір податку, встановленого рішенням відповідного органу місцевого самоврядування для певного типу об’єктів нерухомого майна, що сплачується на відповідній території; 🔸звільняти від сплати податку.@taxincognito
#stoprussianwar#думки#оффтопБагато років тому саме Охматдит врятував мені життя. Сьогодні державне утворення російська федерація його знищила.Сьогодні вперше за 2 роки я зблизька побачив і власне відчув на собі творіння російського народу, а саме крилаті ракети Sizzler (ОКР "Калібр").Тобто росіяни за один день знищили те, завдяки чому я живий і власне мене ледь не прибили. Завдяки Охматдиту вижило і щасливо живе багато тисяч українських дітей, як і завдяки знищеному пологовому будинку.В мене канал не про військове право, але я думаю, що це все дуже легко класифікувати як геноцид.Висновки:1️⃣ це все робить не підаросія, орки, рашисти, а російська федерація, російський народ, росіяни. Досить вигадувати покемонів з якими ми воюємо - це реальні люди. Досить матюкатися на "орків" російською. Пора це робити українською. Бо чим ти тоді сам не орк? Те що ти зі мною сидиш в одному підвалі ще нічого не означає. ЧКісти теж сиділи в одних підвалах із своїми жертвами.2️⃣ капітулянти, ухилянти та інші. Што с ліцом? Усталі ат вайни? Маміна нєжность має знати, що це життя багатьох прифронтових міст і сіл останні 2, а інколи й 10 років.Я так і не зумів повернутися до нормального випуску матеріалів на каналі, але оскільки за підсумками сьогоднішнього дня в мене ручки та ніжки на місцях, то обіцяю виправитися найближчим часом.Про донати. Ніхто як Путін (так, саме з великої літери) так не з'єднує українське суспільство та так не стимулює закриття зборів, так не нагадує про безглуздість переговорів із сатаною. Тому саме з великої. А щодо донатів, то це чергове нагадування і мені й вам, що ми замало робимо.І щоб це було хоч трохи про податки, то нагадаю, що донати це чудово, але і податки треба платити. Якщо там щось і вкрадуть чи неефективно використають можливо більша частина цих грошей піде на те, щоб росіянин в шанцях не дорахувався ручок і ніжок. Я знаю, що наша податкова система це дупа, але ми її зможемо змінити лише перемігши в цій (та інших) війнах. Тому просто платимо податки (або судимося з ДПС якщо не хочемо платити). Бо з ДПС ми зможемо судитися, а з федеральной налоговой службой россии ні.І вооружённым силам российской федерации буде байдуже, яка там в тебе група інвалідності та скільки ти за неї заплатив. Будеш форсувати Тису Віслу за кацапів, як миленький. Мамина ти нєжность.@taxincognito