Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Таращанська міська територіальна громада
Añadido 14 jul. 2024

Таращанська міська територіальна громада

@tarascha2022
Número de suscriptores: 8 340
Fotos: 16,800
Videos: 414
Enlaces: 3,440
Descripción:
Канал Таращанська МТГ
Fuente

Таращанська міська територіальна громада | Напередодні Дня медичного працівника в.о. заступника міського голови Т...

Напередодні Дня медичного працівника в.о. заступника міського голови Таращанської міської ради Лариса Скаба привітала колектив Таращанської міської лікарні та вручила подяки фахівцям.У розмові з медиками Лариса Скаба зазначила:«Сьогодні, як ніколи, жителям громади потрібні теплі слова, співчуття і професійна медична допомога. І саме таку допомогу колектив лікарні забезпечував упродовж року. Кількість позитивних відгуків про лікування та сервіс зростає, і це - результат щоденної праці команди. Люди дякують за якісне лікування, уважне ставлення, зручність сервісу та покращення умов у лікарні. Приємно, що до колективу приєднуються нові лікарі, і вдається створити синергію між молодими фахівцями та досвідченими медиками. Попри складні обставини, лікарня не лише зберігає свої позиції, а й розвивається: оновлюється обладнання, модернізується матеріальна база, поліпшуються умови праці».Подяки від Таращанської міської ради отримали:— Давидов Павло Сергійович, завідувач хірургічним відділенням - за професійність і потужну роботу очолюваного ним хірургічного відділення;— Бойчунь Вадим Олександрович, медичний директор - за ефективну організацію внутрішньої комунікації між відділеннями та запровадження нової для громади послуги -гістероскопії, що дозволяє жінкам проходити ретельне обстеження на місці, без необхідності виїзду до інших медзакладів;— Грицун Людмила Григорівна, голова ВЛК та Буханевич Лариса Василівна, секретар ВЛК - за високий рівень відповідальності у роботі, зокрема в умовах значного навантаження, пов’язаного з медичним супроводом військовослужбовців. Завдяки командній взаємодії вдалося забезпечити 100% закриття епізодів - це потужний приклад професіоналізму та злагодженої роботи.Також подяки також було вручено медичним сестрам лікарні: Мотулевич Наталії Сергіївні та Струцінській Інні Володимирівні - за щоденну сумлінну працю, турботу про пацієнтів і доброзичливість, яку відчуває кожен, хто переступає поріг медзакладу.Дякуємо кожному медичному працівнику за витримку, зусилля, професіоналізм, з яким ви щодня допомагаєте людям!