Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - TaeKook’s kiss🇺🇦ᴳᵒˡᵈᵉⁿ ˡᵃʸᵒᵛᵉʳ
Añadido 14 jul. 2024

TaeKook’s kiss🇺🇦ᴳᵒˡᵈᵉⁿ ˡᵃʸᵒᵛᵉʳ

@taekookskissua
Número de suscriptores: 497
Fotos: 36,100
Videos: 11,300
Enlaces: 3,430
Descripción:
🌈Комфортна зона вігукерів 🌈 Tae 🧍🏻 + Jk 🧍🏻 = Taekook 💜канал новин з життя бантан💜 - @army7_ua 💚💜канал з артами - @taekook_bts_art

👥 Número de suscriptores

497
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +2
Promedio/Mes:: +8

👁️ Vistas promedio por mensaje

70
Promedio/Día:: 65
Promedio/Tiempo:: 75
ERR: 14.08%

📊 Mensajes por Día

2.3
Último día: 6
Promedio semanal: 4.4
Promedio por día: 2.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Солдат, який служив разом із Техьоном у підрозділі SDT, поділився своїми враженнями про те, як проходили тренування з Те: «Коли Техьон уперше прибув до підрозділу спеціального призначення після розподілу на постійне місце служби, він уже до цього без упину практикувався в танцях, тому його плече було не в найкращому стані, і він страждав від постійного болю. Але, як і казав "Кінг-Конг Те" (бодібілдер Кім Гітхе, що служив з Техьоном), Техьон мав такий склад розуму й установки, що завжди викладався на повну, аби довести справу до кінця, а не кидати все на півдорозі. Не думаю, що я хоч колись бачив, як він шукав легких шляхів чи робив щось абияк.Одного разу він побився об заклад із молодшими солдатами, хто зможе віджатися більше разів, а той, хто програє, мав купити смаколики в PX (армійському магазині). Я навіть сам був суддею. Попри сильний біль у плечі, він віджався понад 110 разів за дві хвилини, жодного разу не зупинившись. Він абсолютно працьовита людина. Ближче до мого переведення в іншу частину, коли я прощався з Техьоном, я сподівався, що біль у його плечі бодай трохи вщухне під час стрільб. Тому перед від'їздом я почистив, ретельно підігнав і допрацював та подарував йому приклад своєї гвинтівки, яку використовував як продовження власного тіла. Цікаво, чи йому зараз стало хоч трохи краще».«Після тренувань, коли ми поверталися на базу мікроавтобусом, офіцери часто вмикали музику через колонки. Щоразу, коли Техьон підспівував пісням, які лунали в машині, дорога назад здавалася приємним живим концертом. Попри те, що це був просто імпровізований виступ — він мугикав собі під ніс у автобусі без жодного мікрофона, — хоч би якого жанру була пісня, він співав її так, ніби я чув її вперше в житті. Я ловив себе на тому, що слухав його абсолютно заворожено».©️taeguide🧋@taekookskissua😀🤍
🐹:Чонгук, від тебе пахне алкоголем, ха-ха-ха.🐰:God damn… shit… Я такий пʼяний🐹: Ха-ха-ха.Не розмовляй зі мною, дивлячись на мене ось так! ха-ха-ха.Ми ж були на корпоративній вечері… ми разом пили.🐰: Так, але хьон пішов раніше.🐹: Так, мені довелося піти, тому що треба було грати в гру.І ось… я ніби хочу кинути цю гру…Але не можу перестати.🐰: Тоді я тобі зараз все поясню.Дідько… тихо. Я випив, так що я п'яний.🐹: Не розмовляй, дивлячись на мене.🐰: Такий п'яний.Знаєте в яку гру останнім часом грає Джин-хьон? Він грає в Nioh на PlayStation. Він майже пройшов її.🐹: Залишився тільки фінальний бос. Я теж пройшов твою частину.🐰: Точно. Я був повним новачком.🐹: Я теж новачок.🐰: Але у нього в Nioh залишився тільки фінальний бос. Джин-хьон, знаєш, як там є акти 1, 2 і 3? І раптом ти вже доходиш до боса першого акту. Мені це не подобалося. Як тільки я доходив до боса, мій інтерес… почекай.🐹: Про що ти взагалі говориш? Поверни свій PlayStation.🐰: Ні-ні. Ми просто вже думаємо про наступну гру. Як щодо Elden Ring?🐹: Під час цього туру, в готельному номері… я проходив гру тільки тоді, коли ми були на концертних майданчиках.🐰: Так. Гру, яку порекомендував Джин-хьон, він грав тільки на наших концертних майданчиках, і тепер у нього залишився тільки фінальний бос.🐹: Думаю, я пройшов всього годин 100. Грав, поки чекав на зачіску, макіяж і стиліста.🐰: Ти просто неймовірний, хьоне. Тому що на майданчику це наша справжня робота. І я вважаю тебе неймовірним, тому що ти спочатку закінчуєш всю підготовку, а потім ще окремо знаходиш час для ігор.🐹: Я розминаюся, розігріваю тіло і тренуюся.🐰: Розігрів, розминка. Ти робиш всі тренування і все одно знаходиш час на ігри. Ти встигаєш все! І ще ігри зверху!🐹: Просто треба швидше збиратися.🐰: Це взагалі реально? Це непросто.🐹: Я збираюся швидше за всіх.🐰: Це вражає. Я так не можу. І так жити не можу. Я простий чоловік. Розігрів, їжа, чищення зубів… все це займає у мене купу часу. А хьон каже, що робить все це і ще встигає грати!🐹: І навіть після цього у мене зазвичай залишається близько двох годин на майданчиці.🐰: Напевно, ти просто така людина, хьон.🐹: Навіть коли ми чекаємо на майданчику, ти завжди перший, хто вже готовий і виходить. І коли пора їхати — ти теж перший на місці.@army7_ua 🤍
Під час прямого ефіру на Weverse Намджун поділився закулісною історією створення “Hooligan”, похваливши геніальне мислення Чонгука в написанні пісні разом із Хобі та розкривши, що Техьон пропонував для неї дуже потужну хореографію!🐨: «Насправді Чонгук і Хобі були буквально одержимі Hooligan, і це пісня, яку могли випустити тільки Чонгук і Хобі. Я не знаю, звідки Чонгук раптом взяв ключове слово Hooligan, але саме Чонгук написав частину “watch this, watch this beat going hooligan”, а я, інші автори та ще багато людей внесли деякі зміни — і в результаті вона стала такою, якою є.🐨 Ельвін Чо, людина, яка багато працювала з Розалією, мав справді цікаві треки. Деякі починалися зі звуків ножів, велосипедів, ігор… Після того як ця пісня вийшла з кімнати Хобі та Чонгука приблизно через місяць, у компанії та навіть Бан Шіхьок PD-nim вона дуже сподобалася, і ця пісня стала своєрідним стандартом.🐨 Тож, оскільки така пісня, як Hooligan — у стилі олдскульного хіп-хопу, більш жорстка й трохи схожа на заголовний трек — стала орієнтиром, ми протягом наступного місяця намагалися створити пісню, яка б її перевершила. Ось наскільки велику роботу зробили Хобі та Чонгук. Коли я вперше почув її, трек уже був дуже хорошим.Хореографія, яку запропонував Техьоні, була дуже потужною, але через ідею компанії або думку різних людей її змінили на цю — щоб вона стала челенджем. Хоча той інший рух із талією теж зробили, але саме він так і не став челенджем, який би підхопили фанати.🐨 У будь-якому разі, мені справді дуже подобається Hooligan. Я не впевнений, що ще можу розповісти про закулісся Hooligan, тому сподіваюся, ви запитаєте про це Хобі та Чонгука під час їхніх лайвів».🧋@taekookskissua😀🤍
GQ: Ваша любов до деніму також чітко простежується у колекції. Схоже, Ви приділили особливу увагу обробці та відтінкам джинсової тканиниЧонгук: Для мене цього разу найважливішим було досягти ідеального «фарбування». Виявилося, що отримати потрібний результат складніше, ніж я очікував, і ми доводили його до досконалості в кілька етапів. Для мішкуватих джинсів (baggy) ми вибрали насичений, глибокий шоколадно-коричневий колір. Таке нечасто зустрінеш. Я не експерт у денімі й більше покладаюся на інстинкти, тому я дуже тісно працював із фахівцями з дизайнерської команди CK, щоб ми разом зробили цю частину роботи правильно.GQ: Як би Ви описали ідеальну пару джинсів? Можете розповісти про процес проектування джинсових речей?Чонгук: Я й так дуже люблю денім від Calvin Klein, тому не думаю, що мені потрібно було там щось сильно змінювати. Я більше зосередився на деталях — відтінку фарбування, крої курток-тракерів, — щоб привнести в них свій особистий стиль. Усі куртки мають укорочений крій унісекс (cropped fit) — це те, що я дуже давно хотів спробувати, і результат вийшов досить класним. Команда Calvin Klein ділилася своїми ідеями, а я вносив свої пропозиції. Ми продовжували в тому ж дусі, поки не відчули, що знайшли найкраще втілення обох світів.GQ: Шкіряна куртка — це крута інтерпретація класичної байкерської косухи. Вона нагадує мені Марлона Брандо у фільмі «Дикун». Що послужило натхненням для цієї речі?Чонгук: Моя любов до мотоциклів — це величезне натхнення для всієї цієї капсульної колекції. Я обожнюю шкіряні байкерські куртки та денім. Вони справді передають те відчуття свободи та зухвалості, яке визначає всю колекцію. Процес проектування тут був схожий на роботу над джинсовими куртками — я хотів коротшу довжину, тому команда CK запропонувала кілька варіантів крою, і ми зупинилися на цьому більш класичному ретро-силуеті. Це був саме той варіант, який, на мою думку, найкраще пасував до атмосфери колекції. Ми додали тиснення на спині, щоб надати куртці свіжості, і вона вийшла дуже сучасною, але з легким нальотом ретро. Я з нетерпінням чекаю на можливість одягати її частіше під час поїздок на байку в майбутньому!GQ: Нижня білизна особливо цікава — я помітив, що на деяких парах є малюнки або ескізи. Звідки вони взялися?Чонгук: Це ще одна деталь, якій я приділив багато часу. Ці маленькі малюнки — насправді графіка, натхненна моїми власними татуюваннями, але не точна їх копія. Команда CK допомогла розробити їх і зробити особливими. Я довго розмірковував над тим, який малюнок і де повинен розташовуватися на кожній окремій речі. Нижня білизна цього бренду — річ культова, тому додавання частинки моєї «дизайнерської суті» таким чином здається мені дуже значущим.GQ: Здається, Ви залишили в колекції маленькі «пасхалки» для Армі. Можете дати їм якусь підказку? На що їм варто звернути увагу?Чонгук: Чесно кажучи, у колекції багато деталей, на які варто звернути увагу, тож вибрати щось одне важко. Але це, безумовно, мій підпис на внутрішній стороні джинсових речей, маленькі графічні елементи за мотивами татуювань і, загалом, сама посадка. Я наполегливо працював над тим, щоб крій був сучасним і в стилі унісекс. Це речі, які захоче носити кожен і які відображають мій особистий стиль. Тож я щиро сподіваюся, що мої фанати знайдуть у цій колекції свою найулюбленішу річ.🧋@taekookskissua😀🤍
K-медіа опублікували спеціальний репортаж про привітання з Днем матері, з яким Техьон виступив у заключний день концерту в Мехіко:— Учасник BTS V викликав величезний резонанс серед фанатів на концерті в Мексиці завдяки своєму зверненню іспанською мовою на честь місцевого Дня матері.10 травня BTS провели концерт у рамках світового туру ARIRANG у Мехіко.Наприкінці виступу V привітав публіку іспанською: «Я дуже сумував за мексиканськими Армі», а потім передав привітання з Днем матері, який святкують у Мексиці. Він сказав: «О, до речі, сьогодні ж День матері. Ви його відзначили? Зателефонуйте їй прямо зараз. По відеозв'язку... Мамо Маріє, Мамо Терезо, Мамо Лупе, Мамо Коко! Дякуємо, що виростили нас. З Днем матері. Мами!» Концертний майданчик вибухнув захопленою реакцією фанатів на слова V.У Мексиці День матері вважається дуже важливим святом у рамках їхньої сімейно-орієнтованої культури. Публіка гаряче відреагувала на коментарі V, який врахував місцеву культуру та почуття людей, назвавши знайомі мексиканські жіночі імена, такі як Марія, Тереза, Лупе та Коко. Відео з цим моментом швидко поширилися в соціальних мережах і TikTok. Особливу увагу привертає відео у TikTok, яке набрало понад 8,3 млн переглядів і понад 1,4 млн лайків.©️vantaegi95🧋@taekookskissua😀🤍
Одна ARMY з Тампи поділилася історією про побачене - Техьона та Хосока в автомобіліЯка ж я щаслива!! Так рідко бачиш такого крутого водія🤩👩🏾: J-Hope і V їхали на помаранчевому Lamborghini, чи якомусь супершвидкому авто, прямо зупинилися поруч зі мною, ще й проїхали назад, опустили вікно, а я, ідіотка, жодного слова не сказала.Усі, це було в центрі Тампи біля їхнього готелю, я не скажу, якого саме, бо ще хочу туди повернутися (сміх).Я тоді поверталася додому машиною після концерту,потім побачила помаранчеве Lamborghini, чи помаранчеве спортивне авто, що зупинилося поруч зі мною, трохи попереду,а потім вікно опустилося, і машина трохи проїхала назад.Я дивилася й думала:«Невже це V за кермом?»Потім я побачила, як хтось так (витягує шию, дивиться), ніби дивиться на мене,можливо, вони подумали, що я схожа на когось із їхніх знайомих.Спочатку я ще подумала, що це RM, бо побачила трохи золотавого волосся,але надворі було темно, тож насправді не розгледіла добре.Я бачила лише профіль V,і весь час думала:«Я, мабуть, маю галюцинації, це не можуть бути вони.»«Не можуть це бути вони.»Тому весь час, поки я була в Тампі, думала:«Першого ж дня таке сталося, це правда чи ні?»Але водночас: не може бути.Аж тут —V опублікував фото.Я просто в шоці, мене нудить.Чому я не сказала ні слова?Чому я просто стояла?? 🥹🧋@taekookskissua😀🤍
[Forbes Korea] Обличчя, яке домінує в кадрі: Кім Техьон посідає #1 місце!Для знаменитостей та айдолів фотосесія — це не просто завдання зробити гарні фото. Це простір, де людина може повністю перевтілитися в інший образ залежно від концепції, створюючи власне іміджеве портфоліо. Для айдолів чим краща здатність втілювати різні концепти, тим ширші можливості для розвитку кар’єри — від рекламних контрактів до ролей у дорамах.На Idolchamp перше місце посів V з BTS, який знову опинився в центрі світової уваги після повернення гурту в повному складі вперше за 3 роки і 9 місяців.21 березня Сеул, де відбувся камбек-виступ BTS, а також Коян, де з 9 по 12 квітня проходив світовий тур BTS “Arirang”, повністю відчули так званий ефект “Army-nomics” — споживчу силу фан-дому BTS.У день камбек-виступу фанати безперервно відвідували магазин TIRTIR у Мьондоні, де V є амбасадором бренду.За оцінками, кожне шоу світового туру в Кояні відвідали 44 000 ARMY, а загалом зібралося 132 000 фанатів. У центрі цього впливу — присутність V, який природно переходить від сцени до редакційних фотозйомок.На сцені V ніколи не обмежується одним образом. Як глобальна зірка, він також відіграє роль у популяризації корейської культури.Під час виступу Spotify у Нью-Йорку 23 березня V разом з іншими учасниками BTS вийшов на сцену в традиційних аксесуарах сучасного бренду ханбоків Leesle.Зокрема, V носив суль-тті з вузлом гвідоре та брошку-запонку з візерунком кажана. Суль-тті — це поясна стрічка, яку зав’язують поверх допо або ханбоку й залишають звисати, а вузол гвідоре символізує зв’язок і єдність. Мотив кажана є щасливим символом удачі, а сама брошка — сучасна інтерпретація аксесуара, який можна носити на рукавах сорочки або комірі. І щоразу він опиняється в центрі уваги лише тому, що його носить V.🧋@taekookskissua😀🤍
Корпорація Gamsung, материнська компанія Snow Peak, заявила, що ефект Тхе Хьона забезпечив продажі на 220 мільйонів вон у перший день відкриття магазину Snow Peak у Гуанчжоу, Китай.«24 квітня 2026 року корпорація Gamsung заявила: «Ми успішно закріпилися на місцевому ринку, досягнувши рекордних продажів в іконічному універмазі Taikooli у Гуанчжоу, Китай». Магазин Snow Peak Apparel Guangzhou, який відкрився 19 квітня, розпочав свою діяльність із фіксацією продажів на 220 мільйонів вон у день відкриття. Для магазину в Китаї перевершити продажі в 200 мільйонів вон лише за один день — це виняткове досягнення для іноземного бренду одягу.Цей щойно відкритий магазин у Гуанчжоу займає два поверхи площею 382 квадратні метри. Як другий магазин, відкритий у торговому центрі після Snow Peak TaiKoo Li Qian Tan Store у Шанхаї, він спроектований за концепцією «природної розкоші», яка втілює філософію бренду, що наголошує на гармонії між природою та повсякденним життям. Магазин відомий тим, що одночасно презентує лінію одягу та кемпінгового обладнання, які використовують інтелектуальну власність (IP) Snow Peak.Кім Хо Сон, генеральний директор корпорації Gamsung, прискорює експансію в Китай. Після недавнього відкриття нового магазину Guangzhou UC (близько 700 квадратних метрів) компанія тепер розширює свою присутність по всьому Китаю, відкриваючи магазин Jurong'an, з метою посилення впізнаваності бренду Snow Peak на національному рівні. Послідовне відкриття великих магазинів у короткий проміжок часу свідчить про те, що співпраця з розподільчим партнером Beinlefen наразі йде правильним шляхом.Генеральний директор Кім висловив свої амбіції, заявивши: «На основі успіху магазину в Гуанчжоу ми зосередимося на ціленні основних торгових центрів у містах першого рівня (Пекін, Шанхай, Гуанчжоу, Шеньчжень) та нових містах першого рівня (Ченду, Ханчжоу, Чунцин, Сучжоу, Ухань)». Компанія планує зміцнити свою позицію як преміум-бренду, поступово розширюючи великі магазини площею понад 300 квадратних метрів.Іншим ключовим чинником зростання цих показників є «ефект бренд-амбасадора». Минулого року компанія обрала V з BTS як модель бренду, що успішно стимулювало купівельну спроможність китайських споживачів. Виконавчий віцепрезидент Чой Джу Вон описав поточну атмосферу, заявивши: «У основних центральних магазинах, таких як у Шанхаї, продукція розпродовується одразу після виходу фото з бренд-амбасадором».Виконавчий віцепрезидент Чой наголосив: «Ми впроваджуємо стратегію входу в преміум-магазини, орієнтовану на основні центральні міста, такі як Шанхай і Гуанчжоу», додавши: «Ми скористаємося потужною мережею нашого локального партнера Beinlefen, щоб розширитися по всьому Китаю та зробити стрибок уперед як глобальний бренд outdoor-стилю життя».Тим часом SK Securities прогнозує продажі на рівні 306 мільярдів вон і операційний прибуток у 58 мільярдів вон на цей рік. Цільова ціна акцій підвищена до 8100 вон.🧋@taekookskissua😀🤍
ARIH у 🕊🐱: Це ж дуже смачно, правда?🐰: Дуже смачно🐿️: Так🐿️: Чесно, коли п’єш це з їжею, воно здається трохи свіжішим. Але мені здається, що цей варіант краще смакує сам по собі. Дуже смачно, правда?🐱: А, апельсин… Є аромат апельсинової шкірки, так?🐿️: Скільки тут цукру? Лише 2 грами натурального цукру?🐱: Так, тут міститься 2 грами натурального цукру.🐿️: Добре. Думаю, це теж добре.🐹: Мені здається, завдяки збалансованості смаків воно смакує краще. Так, добре. Я зазвичай більше люблю, коли газованість трохи спадає.🐰: Смачно.👤: Ну як?🐰: А, це класно.👤: Воно не має бути занадто газованим.🐰: Ні, ми пробували його знову і знову.👤: Так, так.🐰: Вау, зараз смак просто чудовий.🐹: Справді дуже смачно.🐰: Дуже смачно, дуже. Прям відчувається як напій після тренування.🐰: А, апельсин такий класний.🐿️: Ааах…🐰: Дуже смачно. Я б, напевно, обирав саме цей найчастіше.🐹: Думаю, мій улюблений — із тропічним смаком.🐰: Мені ще подобається зі смаком вишні. Але цей треба випивати, поки він холодний, щоб добре відчути газованість.🧋@taekookskissua😀🤍
🗣️: Новий альбом BTS сильно відрізняється від твоєї сольної роботи. З якими особистими цілями ти підходив до нього?— Передусім, у цьому альбомі немає жодної пісні, яка не відповідала б моєму стилю. Кожна з них — це моя музика, саме те, що я хотів створювати. Думаю, це ще один «колір», який я хотів розкрити з точки зору жанру. Тому я віддав усе, щоб створити цей альбом, і в ньому дуже багато любові. Я маю на увазі альбом ARIRANG.🗣️: Чи є у тебе улюблений момент — свій або когось із учасників — у цьому альбомі?— Ми працювали над такою кількістю пісень, що було багато улюблених треків, які врешті не увійшли до альбому. Звісно, у мене є фаворити серед тих, що потрапили до нього. Але найбільше… я не можу дочекатися повернення на сцену. Тому що мої улюблені пісні завжди змінюються, коли ми починаємо їх виконувати.🗣️: У групі з семи людей завжди обмежене «місце» у звучанні. Чи виникає его — на кшталт «я хочу більше партій» або «пісня, де мене більше, не увійшла»?— Я більше хвилююся про те, чи зможу добре впоратися. Бо скільки б я не слухав музику, яка мені подобається, виконувати її самому — це зовсім інше. Навіть якщо мені щось подобається, мені потрібно дуже постаратися, щоб переосмислити це і зробити своїм. Але якщо в мене менше партій або я маю менш центральну роль, це мене не засмучує. Тому що це місце займе інший учасник. Я навіть відчуваю… полегшення. Єдине — якщо ми всі семеро не відчуваємо єдності, ми просто відмовляємося від такої пісні.🗣️: Схоже, групі вдається зберігати відчуття рівності.— Так. І оскільки в кожного з нас був сольний період, особисте его стало сильнішим. Я думав, що це може вплинути на нас, коли ми знову зберемося разом, але в підсумку ми підсилили одне одного і зробили альбом кращим. У мене є відчуття, що наша робота стала більш відточеною, ніж раніше.🗣️: Чи можна сказати, що в тебе зовсім немає бажання бути сольною попзіркою?— Якщо в мене зовсім немає такого бажання, хіба я тоді повинен продовжувати бути артистом? Працюючи над цим альбомом, я багато чого навчився в учасників і багато зрозумів, спостерігаючи за їхнім шляхом. Коли настане час робити наступний сольний альбом, я хочу увібрати в себе найсильніші сторони кожного з них.🗣️: Мені подобається більш джазове звучання в треку Winter Ahead — дуже красива пісня. Але, здається, ти відкритий і до попмузики.— Так. Це теж стиль, який я люблю і до якого прагнув. Звісно. Я не знаю, коли це станеться, але колись я обов’язково спробую цей жанр. Я б дуже цього хотів.🗣️: ARMY люблять твою акторську роботу, але хочуть побачити роль, де персонаж не помирає. Чи плануєш ти продовжувати і шукати такі ролі?— Думаю, мій підхід до акторства такий самий, як і до музики. Сенс у тому, щоб пробувати різні ролі, які неможливо пережити в реальному житті. Так само і з музикою — я не хочу обмежувати себе одним жанром. Я хочу спробувати все, що люблю. І якщо одного разу з’явиться можливість, я хотів би зіграти багато різних ролей, які давно хотів спробувати.🗣️: Якщо обрати одного джазового виконавця, з якого ARMY варто почати — хто це буде?— О, їх надто багато! Але нехай це буде Етта Джеймс!@army7_ua 🤍