Fuente
Тактикульна Бургерна | Ну шо, ми офіційно досягли рубікону, МИ СИЛЬНІШІ ЗА ДІДІВ!Саме релігія...
2 680 Vistas/Alcance
2026-01-11 13:45
Mensaje №4666
Ну шо, ми офіційно досягли рубікону, МИ СИЛЬНІШІ ЗА ДІДІВ!Саме релігія Дідів і Валі стала основним пушером расєянської агресії. Коли єдине чим ти можеш пишатись як держава це те що колись переміг в війні, і будуєш всю айдентику народу навколо цього - то не дивно що в якийсь момент тобі захочеться повторить цей подвиг. Сьогодні згадайте всіх кацапських туристів які при виді німця за кордоном оруть йому "ЕЙ НЕМЧУРАААА, МОЖЕМ ПОВТОРІТЬ", всі наліпки "НаБерлин!" На машинах, радянські футболки і закручених в колорадські ленти як мумій, п'яних долбойобів на лавочках. А ще згадайте що всього цього не буде в Україні, тому що десь там, лбз тримається на плечах українського воїна. Росія більше нічого не зможе повторіть. Сьогоднішній день доказує це, і ставить крапку. Вона більше не здатна перемогти не те що вісь, вона не здатна перемогти навіть один невеликий, але дуже гордий народ. Я пишаюся бути причетним до цього досягнення. Пишаюсь нашою армією і людьми, незважаючи ні на що. Сьогодні ми вчергове доказуємо що пока дєди воєвалі - хохли ваш рот єбалі.