Fuente
Тактикульна Бургерна | Цікаво таймлайн побудований. Коли євреї займались ландшафтним дизайном...
1 990 Vistas/Alcance
2026-01-14 00:45
Mensaje №4703
Цікаво таймлайн побудований. Коли євреї займались ландшафтним дизайном домів людоїдів з КСІР - весь прогресивний світ кричав про геноцид нещасних персів неонацистськими євреями і вимагав бойкотувати, а подекуди і лінчувати жидів. Зараз ці самі людоїди з КСІР влаштовують натуральну різанину протестуючих, жмурять таких самих персів тисячами в агонії і трясці, бо розуміють що настав час перському левику знову замайоріти на прапорі. І весь прогресивний світ мовчить. Типу якісь звичайно розмови йдуть. Але! Все це ліволіберальне кодло, яке так топило за бідних дітей Ірана - позатикувало собі язики в сраки і не відсвічує. Бо ситуація непонятна. Бо жидів тут напряму не звинуватиш. Бо топить за сторону за яку топить Трамп не ліволіберально. Бо вони ніколи насправді і не розуміли де добро, а де зло. Вони завжди чіплялися за те що давало інфоповод, і йшло в контрах з правою риторикою. А знаєте від кого перси отримують дохуя медіапідтримки? Від жидів. Від тих самих жидів які "геноцидили нещасних іранців". Бо жиди розуміють що незалежний від режиму аятолл Іран - в першу чергу буде зацікавлений в тому щоб відновити те що було в них вкрадено за ці роки, повернути державі колишнє ім'я, можливості, історію. І аж ніяк не буде зацікавлений в тому щоб воювать з країною, з якою в них навіть спільного кордону немає. Хтось скаже що ми так само маємо ставитись до росіян. І ми готові були так ставитись в 22. Коли ми ще вірили що вони здатні на концептуальний, а не голодний бунт. Коли ми не вірили що всі вони такі. Коли ми вірили що в них є хоч щось святе. Але за 4 роки геноциду росіян об Донбас - вони навіть не змогли спробувати побунтувати. Тому шансів на спасіння рашки нема. Та і не має вже бути. Але у Ірана ще є. Чого їм і бажаю. Сьогодні ця пісня присвячується вамhttps://youtu.be/7Fk6yidA1mo?si=itSr7ZGHNGQ3qjlr