Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Sytnykinfo
Añadido 14 jul. 2024

Sytnykinfo

@sytnykinfo
Número de suscriptores: 3 609
Fotos: 3,780
Videos: 3,120
Enlaces: 4,420
Descripción:
Дайджест цікавих публікацій.

👥 Número de suscriptores

3 609
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -12

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 156
Promedio/Día:: 1,020
Promedio/Tiempo:: 1,357
ERR: 32.03%

📊 Mensajes por Día

3.8
Último día: 3
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 3.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,210 26-01-14 15:09
Йой, ґвалт учинився - Юльцю знову хочуть заграти, себто за ґрати - до цюпи, бо, начебто, купляла депутанів, аби ті голосували за щось, "Батьківщині" потрібне. Перепрошую, бо якшо хтось хтів найти чесного і непідкупного депутата, який жиє на їдну зарплату і ні-ні, жадного разу, не отримував додаткового зиску зі свого статусу, то йому терміново тре до дохторів на Кульпарків (то є така больничка ві Львові для умислово хворих).А якшо Юльця таке й робила - то просто робила те, що й інші. Ну, ті, хто роздають гроші, бо більшість депутанів отримують у конвертах від тих, хто обслуговує наших дорогих олігархів, або сам є ним, але з мандатом. Тому весь цей ґвалт, перепрошую, гімна вартий. Як і той парлямент, незважаючи на невелику кількість справді непоганих і мудрих людей, які просто виконують "ритуальні танці", бо інакше їх би не було там, або серед живих. Тож роками пишу - ніц вибори не рішають, бо вибирає нарід з того меню, котре через ЗМІ йому запхали в мізки хитрі писки, яких Іван Франко помітив за спиною каждої політичної партії більше як 100 років тому. Ага, як би хто злословив, жи Юрко тілько критикує - то про зміну системи писав'ім не раз і навіть, наївний, пробував щось зробити та зорганізувати. Але головою стіну не пробив.
👁 1,520 26-01-12 06:06
У США затвердили нові офіційні рекомендації щодо харчування, які кардинально змінюють звичну харчову піраміду. Пропонований підхід настільки радикально змінює пріоритети, що багато хто вже називає його революцією здорового глузду в дієтології. Ініціатором реформи виступив міністр охорони здоров'я Роберт Кеннеді-молодший, тому нову модель вже назвали "пірамідою Кеннеді". Що кардинально змінилося: На вершині піраміди тепер — білкові продукти, включаючи червоне м'ясо, птицю, рибу, яйця, а також молочні продукти з природною жирністю (сир, незбиране молоко).Зернові (хліб, макарони, крупи) змістилися на нижній, найменш пріоритетний щабель. Це розворот на 180 градусів від попередньої моделі, прийнятої в 1992 році і просуває злаки.Тваринні жири повністю реабілітовані. Вершкове масло, яловичий жир і сало тепер можуть без обмежень використовуватися для приготування їжі. Попередня модель пропонувала робити ставку на рослинні жири. Головний ворог — доданий цукор і ультраоброблені продукти. Ключове гасло нової піраміди: «Їжте справжню (натуральну) їжу». За словами Кеннеді, минулі рекомендації були корумпованими і десятиліттями необґрунтовано демонізували натуральні тваринні жири, в той час як справжня загроза — рафіновані вуглеводи і промислова їжа — ігнорувалася. Новий підхід ляже в основу меню в школах, армії та державних установах, а також стане орієнтиром для громадян у щоденному приготуванні їжі.
👁 1,520 26-01-06 07:42
"Лузер тяжіє до конспірології. Він буде виясняти, «хто за цим стоїть», ротшільди чи рептилоїди, хоча ще в школі його навчали, що сучасний фінансовий капітал - настільки ж послідовний інтернаціоналіст як товариш Троцький.Професіонал, на відміну від лузера, знає, що світом правлять не англосакси, не євреї, не китайці - а Дух Грошей, чиї путі несповідимі. Сучасним філософам неможливо було б жити та працювати, коли б вони не брехали синхронно одразу всією корпорацією, поглядаючи один на одного для орієнтації - тому що їм у жодному разі не можна говорите про найголовніше, що розуміє кожен трейдер: вся їх «цивілізація цінностей і сенсів» належить далеко не собі. Вона належить - разом з усіма сенсами, цінностями й іншими жировими складками - тій самісінькій компанії спітнілих від страху фальшивомонетників, яку оптимісти називають «світовим урядом»…Картель, який керує справами світу через систему делікатної та багатоступеневої гідравліки, зовсім не ховається від безстрашної філософської думки в сутінках. Швидше він сам і відкидає цю сутінкову тінь, в якій філософська думка блукає, намагаючись второпати, на що тепер дають ґранти. А на що їх дають, найпростіше зрозуміти поглянувши - чим стурбовані актуальні художники, мислителі й інший гуманітарний корпоратив. Звісно, що я не хочу сказати, начебто всі ці люди куплені з потрохами. Зовсім ні. Світ значно жорсткіший. Платити починають лише тим, хто сам пробився в топ, а до того часу кожен мислитель уже добре розуміє, про що розмірковувати, а про що ні. Сучасний Декарт подібний на елементарну частинку - він проявляється лише там, де цього вимагають розрахунки й баланси. В усіх інших ситуаціях він невідчутний, як електромагнітна хвиля. Тому всі духовні об‘єкти, що відблискують сьогодні в гуманітарному всесвіті, зроблені з грошей. І найголовніше, точніше - єдине, питання філософії сьогодні звучить наступним чином: з чого зроблені самі гроші?Проте філософи розумні хлопці й про це помовкують...… Дух Грошей - це зовсім не метафора. Це у нашому світі реальність номер один. Але, як ви розумієте, «Его Маци» вам про це мабуть не розповість".Пєлєвін у перекладі вашого покірного слуги. ***На знимці картина А.Козельського "Лихвар", 2004 рік.
👁 1,930 26-01-04 07:45
Споглядаючи на сучасну владу, від львівського мера до його приятеля/куратора Міші Фрідмана - путінського олігарха, чи мироворця Дональда, чомусь завжди згадую "конспіролога" й "антисеміта" Григорія Клімова. Тож вашій увазі кілька цитат, які стосуються комплексу влади та пригніченого садизму і латентної гомосексуальності як механізму її здобуття: "Цей комплекс [влади], як правило, є результатом пригніченого садизму, який, у свою чергу, пов'язаний з латентною гомосексуальністю.""Тільки людина з ненормально розвиненою жагою влади (пригнічений садистський гомо-маньяк) може перемогти в боротьбі за владу. Це аксіома.""Масони, Ілюмінати, Ротарі та інше — це все клуби, де дегенерати уважно спостерігають за поведінкою можливих кандидатів і, якщо бачать наявність сильних гомо-садистичних нахилів, починають активно просувати таких кандидатів ближче до важелів влади.""Справжня мета цих клубів — відбирати активних садистсько-гомосексуальних маньяків, які не зупиняться перед жодним злочином заради визнання та просування до влади.""Всі правителі світу зазвичай мають комплекс влади. Цей комплекс зазвичай є результатом пригніченого садизму, який, у свою чергу, пов'язаний з латентними гомосексуальними тенденціями.""Чи готують мікроби змову для вбивства здорового організму? Чи мають віруси план атаки та знищення його захисних систем? Я не думаю, щоб у мікробів з вірусами була якась всесвітня змова проти здорових людей. Вони руйнують і вбивають за своєю природою. Нічого іншого вони просто не здатні робити. Природа їх така. Але, якщо хтось розставлятиме контейнери з мікробами чуми у стратегічно важливих місцях - на станціях метро, на вокзалах, в аеропортах (щоби заразити та згубити якмога більше людей), у них є якийсь план? Якщо хтось розставляє дегенератів на стратегічно важливі посади у пресі, на телебаченні, у системі освіти, в армії, церкві - у них є якийсь план? Дайте ВИ мені відповідь на це питання...".
👁 1,490 26-01-02 15:56
Ще не встигли московити нанести удар пімсти за ними ж придуманий удар по царських палатах, ще лох електоральний не відрефлексував на зміну шила на мило, ще душка Трамп не завершив стопітнадцяту війну, а вже маємо кандидата у презеси! Я нич не маю проти пана Касьянова, який аки Наполєон все встигає - воювати, робити дрони і писати дописи у Фейсбуці, але...Але... (далі трохи нецензурщини), коли чоловік фішкою своєї виборчої агітації робить скасування посади презеса за 2 роки (мантри про боротьбу з корупційов навіть нема сенсу коментувати), вважаючи, що у цьому корінь зла, то... най ліпше робить дрони і судиться з журналістом Бойком, який його публічно звинуватив у зароблянні на війні та експлуатації з цією метою військовослужбовців. Однак, зважаючи на кількість "лайків" під дописом пана Касьянова, а також раніше опубліковану статистику щодо виборів, мушу застерегти: якщо війна зачепила не всіх, то лютий песець у вигляді відновлення так званого "політичного процесу", після "заморозки" бойових дій, таки прийде у домівку кожного.
👁 1,340 25-12-31 21:38
Якщо новий рік - це чергове сонячне коло, то він вже з тиждень як розпочався. Рік Вогняного Коня прийде аж 17 лютого. А 1 січня - то давні римляни придумали, перенісши новий рік з березня на січень, коли нові консули заступали на посади. Отаке заполітизоване свято. Ну, але най вже буде, бо від політики нікуди не дінешся. Річних прогнозів робити не буду - триває Велике Перезавантаження, яке неминуче завершиться Переходом. А це історичний вимір, і рік - то мить, хоча процеси пришвидшуються. Завершення війни не буде, бо: а) формально у нас «воєнний стан», а не «стан війни», а в московитів СВО;б) територіальне питання не вирішується без капітуляції однієї зі сторін; в) рішення про зупинку збройного конфлікту залежить від результатів глобальних торгів. Відтак, можлива заморозка конфлікту, яка триватиме невизначений час. А за цей час новий світовий порядок, як результат Великого Перезавантаження, може таки наступити. Але то буде лише перехідний етап. Так що найважливіше у найближчий час - це турбота про ближніх, здоровий глузд, власне здоровʼя й усвідомлена дія. Тримаймося і най Бог провадить!
👁 1,080 25-12-29 20:28
Володимир Сем-в (Фейсбук):29 грудня 1724 року у казематах Петропавлівської фортеці помер Павло Полуботок – наказний гетьман Лівобережної України.Майбутній гетьман походив із заможного козацько-старшинського роду з Чернігівщини. Його батько, Леонтій Полуботок, був генеральним осавулом у гетьманському уряді Івана Самойловича.Павло Полуботок народився близько 1660 року. Отримав ґрунтовну домашню освіту, яку доповнив навчанням у Києво-Могилянській академії. Одруження на небозі тодішнього гетьмана Єфимії Самойловичевій сприяло його стрімкому кар’єрному зростанню. Він швидко отримав звання значного військового товариша, яке надавалося старшинам у відставці чи найближчому резерву. Полуботки почали активно скуповувати землі на Чернігівщині та в Переяславському полку, розвиваючи там численні промисли: гути, рудні, поташні буди, а також виробництво скла. Діяльність родини викликала скарги від місцевих козаків. Вони звинувачували Полуботка навіть у готовності використовувати кістки покійних для збільшення виробництва поташу.Попри напружені стосунки з Іваном Мазепою, у 1705 році гетьман призначив Павла Полуботка Чернігівським полковником. Під час Північної війни він не підтримав виступ Мазепи проти Петра I. У листопаді 1708 року, на Глухівській елекційній раді, Полуботок сподівався стати гетьманом. Більшість козаків підтримували його кандидатуру, але вирішальне слово залишалося за Петром І, який затвердив гетьманом Івана Скоропадського. Цар недовірливо ставився до Полуботка, вважаючи його «хитрим, здатним дорівнятися до Мазепи». Натомість Полуботок отримав значні маєтки, зокрема землі, які раніше належали Івану Мазепі та Пилипу Орлику.Згодом Полуботок став одним із найбагатших магнатів Лівобережної України, володіючи понад трьома тисячами селянських дворів. Його маєтки були розкидані по всьому Лівобережжю, а «двори з хоромами» вражали своєю розкішшю.Гетьман мав велику бібліотеку, колекціонував ікони, картини, зброю та предмети декоративного мистецтва. Він активно жертвував кошти на будівництво церков, особливо підтримуючи Вознесенський храм у Чернігові, поруч із яким була його садиба. Полуботок також цікавився історією і створив «Хроничку» — записи, що охоплювали період з 1452 по 1715 рік. Цю працю пізніше доопрацював його зять Яків Маркович.У 1722 році Полуботок став наказним гетьманом, хоча його повноваження були значно обмежені Малоросійською колегією. Він намагався реформувати судочинство, впровадивши колегіальний розгляд справ. Крім того, добивався нових гетьманських виборів, щоб зберегти автономію Гетьманщини. Проте його конфлікт із президентом Малоросійської колегії Степаном Вельяміновим призвів до арешту гетьмана.26 листопада 1723 року Павла Полуботка було звинувачено на основі вилучених документів. Протягом року він зазнавав допитів. Справу передали на розгляд Вищого суду, але до процесу не дійшло — 29 грудня 1724 року Полуботок помер у Петропавлівській фортеці. Через місяць помер і Петро I.Історик Микола Костомаров зазначав, що у другій половині XIX століття портрет Павла Полуботка був поширений у селянських хатах Лівобережжя. Також існувала легенда про його промову перед Петром I: «Знаю, що мене, за московським звичаєм, чекають кайдани… Але я промовляю від імені своєї Вітчизни і готовий до смерті, аби не бачити розорення мого рідного краю».
👁 1,370 25-12-24 08:36
❗️Відкрито всі 20 пунктів мирного плану України: пункти назвав Президент Зеленський.⭕️Підтвердження суверенітету України.⭕️Угода про ненапад між росією та Україною, моніторинг на лінії зіткнення.⭕️Гарантії безпеки. ⭕️Чисельність ЗСУ — 800 тисяч у мирний час. ⭕️США, НАТО та Європа нададуть Україні гарантії безпеки за прикладом статті 5. Якщо рф вторгнеться в Україну — буде військова відповідь і відновлення санкцій. ⭕️росія закріпить політику ненападу щодо Європи та України у всіх необхідних законах.⭕️Україна стане членом ЄС у певний час (ми хочемо закріпити дату вступу).  ⭕️Пакет глобального розвитку, який буде визначено в окремій угоді про інвестиції.⭕️Буде створено кілька фондів для вирішення питань відновлення. Мета — залучення 800 млрд доларів. ⭕️Україна пришвидшить процес укладення угоди про вільну торгівлю зі США. ⭕️Без’ядерний статус України. ⭕️ЗАЕС: компромісу немає. США пропонують управління втрьох і американці — головний менеджер. Компромісна пропозиція України: США і Україна — 50 на 50. ⭕️Освітні програми в школах, що сприяють розумінню та толерантності до різних культур, усувають расизм і упередження. ⭕️Території: найскладніший пункт. Один з варіантів — рф виходить із Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Харківської областей. В Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській областях — «стоїмо, де стоїмо». рф хоче, щоб Україна вийшла з Донецької області, США пропонують компроміс — вільну економічну зону. Якщо не буде згоди на «стоїмо, де стоїмо», то вільна економічна зона може бути прийнята лише шляхом референдуму і тоді треба виносити на референдум весь документ.⭕️рф та Україна зобов'язуються не змінювати домовленості силою.⭕️росія не перешкоджатиме Україні використовувати річку Дніпро та Чорне море для цілей комерційної діяльності. Кінбурнська коса буде демілітаризована.⭕️Обмін полоненими всіх на всіх, повернення цивільних, дітей та політв'язнів.⭕️Україна має провести вибори якомога швидше після підписання угоди.⭕️Ця угода буде юридично обов'язковою. Її виконання буде контролювати Рада миру на чолі з Трампом. ⭕️Після того, як усі сторони погодяться з цією угодою, негайно набуде чинності повне припинення вогню.Підписатися на Times of Ukraine
👁 1,280 25-12-20 19:52
У США нарешті почали публікувати матеріали і фото зі справи Джефрі Ептшейна, який за дивних обставин помер у в'язниці у 2019 році, так і не дочекавшись публічного судового процесу. Коли він помер - значна частина американської ділової і політично еліти зітхнула з полегшенням.Джефрі Епштейн багато років постачав дівчат вже згаданій американській політичній і бізнесовій еліті. Здебільшого - дуже юних і неповнолітніх. Хрестоматійна розпуста і педофілія впливових і багатих. Всі ці фоточки Біла Клінтона, Білла Гейтса та інших з юними леді на колінках - це просто оприлюднення того, про що "конспірологи" говорили десятиліттями. Насправді, в кожній країні поруч з політичними і бізнесовими елітами є такий чувак, як Епштейн. Тобто ті, хто якісно і мовчки виконують максимально делікатні і мерзотні завдання з пошуку і постачання юних тіл, і при цьому за жодних обставин не світять замовників.Наш Богдан Яременко не користувався послугами українських колег Епштейна і діяв самостійно лише тому, що то був лише початок його політичної кар'єри і йому ніхто ще не встиг підкинути телефонний номерок перевіреного ділера сексуальних послуг. Досвідчені політики діють винятково за допомогою професіоналів.Насправді вся історія з Епштейном, точніше її викриття і оприлюднення - це збій системи. Зазвичай таке не трапляється. Тому що в середині системи всі пов'язані, всі про всіх знають найганебніше, а відтак мовчать теж всі. І паралельно старанно маргіналізують так званих "конспірологів".Але цього разу американські "конспірологи" перемогли, ставши мейнстрімом. Тепер їхні вимоги виконує Конгрес і навіть їхній фаворит Трамп - і той піддається їхньому тиску. Скажу більше, великою мірою перемога Трампа на виборах сталася у тому числі через сподівання "конспірологів" на розкриття справи Епштейна.Історія Епштейна - це ще один аргумент на користь того, що "конспірологи" майже завжди мають рацію, щонайменше часткову. Переконання у тому, що існує зла змова певних категорій впливових і багатих - зазвичай, небезпідставні. А ті, хто маргіналізують "конспірологів" як неосвічених дурнів, здебільшого самі є дурнями, які грають на руку мерзотникам, а відтак беруть участь у покритті найстрашніших злочинів.А як же гучно всі реготали з руху QAnon...
👁 1,130 25-12-17 14:12
Головна проблема війни. Найголовніша проблема війни, а відтак похідні від неї - "стокгольмський синдром", паніка, зрадництво, героїзація, ура-патріотизм, цинізм,  корупція на крові тощо - це її чорно-біле сприйняття і примітивізація процесів. Ця проблема на пост-радянському (і не тільки!) просторі породжена героїзацією війни, що особливо яскраво видно на московському "побєдобєсії", котре кремлівські ідеологи дбайливо плекали, зокрема, для обґрунтування вторгнення в Україну. Якщо уважно, без "єдиномарафонних" емоцій, проаналізувати "обґрунтування" московитського вторгнення, а ще раніше - анексії Криму та початку гібридно-громадянської війни (до 2022 року в академічних і міжнародних датасетах, таких як UCDP/PRIO, конфлікт на Донбасі класифікувався як "тип 4" — інтернаціоналізований внутрішній збройний конфлікт", так званих сепаратистів ніхто не позбавив громадянства, а підприємства Донбасу ще у 2015 році перераховували мільярди гривень податків у бюджет України), то помітимо одну важливу річ - синхронну підготовку московитами, "заходом" і українською владою обґрунтування позбавлення України територіальної цілісності, суб'єктності країни-агресора на міжнародних майданчиках (головування РФ у Радбезі ООН навіть після повномасштабного вторгнення та інше) та врешті-решт - легітимізації територіального поділу країни внаслідок збройної агресії. Давайте відзначимо такі дії та бездіяльність, починаючи зі втечі Януковича. Прожовження: https://www.facebook.com/share/p/1DGsAY8Fb2/