Нинька всі згадали про нашого Тараса. Ну то і я теж. Степи мої запроданіЖ#дові, німоті,Сини мої на чужині,На чужій роботі.Дніпро, брат мій, висихає,Мене покидає,І могили мої миліМ@ск@ль розриває…Видите, нинька тре Шевченка вже троха шифрувати, бо неполіткоректно і цукербергова АДміністрація може покарати. Але то ше квіточки, бо глобальні режисери легкими дотиками скеровують світ у новий світовий порядок, в якому, як виглядає, нам місця немає.До речі, хтось повіште тим гімнотворцям, які вашого покірного слугу нарекли конспірологом: те, про що роками пишу - ціль Третьої світової - то є новий світовий порядок, все частіше почали озвучувати ріжні державні мужі. До прикладу, керівник Федеральної розвідувальної служби ФРН (BND) Бруно Каль заявив, що справжня мета Путіна — не просто Україна, а новий світовий порядок. Тож наша нинішня війна - це, насамперед, за власну ідентичність і майбутнє. Але тре пам'ятати, що вороги, то не тілько московити. "Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають", - писав Тарас. Видите, тут і "свої", і "захід", персоніфікований у ляхах. Тож будьмо уважні!Через призму Шевченкових поезій можна глибоко відчути трагедію України, а також її велич. Недарма процитований вище німецький розвідник визнав: шлях у новий світовий порядок лежить через Україну. Власне цю думку й хотів донести. Для розуміння ситуації та подальших подій.
Юрій Касянчук: Бажаю здоров’я православні.В усяких ЦРУ,ФБееРах і тому подібних конторах народ звільняють поверхами, (типу : а чим у вас займається 3 поверх, ааа - ХЗ, тоді звільнити їх всіх нах.) тому на ринках шпійонських послуг твориться дурдом. Умні і наївні шпійони і режисери думають що доживуть віку десь в Новій Зеландії, не такі наївні надіються закріпитися на острові і служити справжньому Королю, самі просунуті шукають виходи на ТЦК щоб влитися до лав ЗСУ. І тільки ви, яким Господь дарував милість бути в партері цього плятського тіятру, крутите носом і надієтесь відбути всю виставу в бухфеті. Хороша новина в тому, що безпечних місць скоро не буде, погана в тому що це буде скоро.Видихаєм)))В реаліях не все так зле. Канада не здається, Франція «дєрзіт» гаменриці, всі решта в низькому старті, і тільки Балтія надіється на чудо. З чуда є те що по негласним опитуванням ВПС США м’яко кажучи не в захваті від перспективи побомбіть Канаду, те саме можна сказати і про флот, і про сухопутку. Про нац гвардію теж не варто погано думати. В пампаси їх не тягне. В айтішніків в силу їх широкого світогляду існувало переконання що америку всі люблять, і якщо всім видати зелену карту не виходить, то треба просто запропонувати всім вступити в СШАшний мір, а щоб швидше рухались налякати всіх якимись міфічними тарифами в 5тринітроміліардотрильйонопроцентів, всі обісруться і зразу обєднаються з США. А хто протів той мав бути картєльом мексіканскім, якого доблесні рейнджери бістрєнько убіванто. Сурінам і Гондурас тут зрозуміло зразу «ЗА», Аргентині - Фолклєнди, Чілі - чілі, панамкам гавайкі, гавайкам панамкі. Всі мали бути хепі, гамеріка піпєц яка грейт, та ще й з грейтландією в купі. І тут на тобі, Канада, блять. Не думаю що недохакєри заспокоються, а от дров з дурі наламати зможуть. Бог в поміч і Трамп їм в придачу.Тут у нас в інформ просторі всі прямо як з цепу зірвались на бідного Матєматіка і фінансового гєнія, стратєга переговорів, світоча і мироносця, ( і оце найбільше люблю : коли він каже скільки всього б не сталось і не було, якби він тоді був, прям супер гандон якийсь), так от з понеділка зупиняємось, ведем себе достойно і не сміємо знущатись з старої хворої людини, це не по християнськи. Тим більше що в Конгресі обісрались від страху коли зрозуміли, хто буде президентом якщо Обідчівому обявлять імпічмент. Сьогодні політична боротьба в америці це боротьба двох-трьох течій в психіатрії, які вирішують чи є шанс хоча б стабілізувати пацієнта, так як судячи навіть з анамнезу - дане захворювання є автоімунним, і якщо вже справа йде до запалення, то якими препаратами лікувати. Тому ще раз прошу сконцентруйтесь на реальній загрозі, а не на пристаркуватому ідьйотові, бо якщо він за молоду 6 разів на банкрутсво попадав, то на старості його очко, правильних ходів йому не підкаже. Всім нашим – щастя радості добра.P.S. У мене немає камери на телефоні, переднього зуба, і взагалі я хочу щоб Ви не забували як то сі читає, тому відео формат вирішив поки що не робити)))),
Кратко речь Трампа в Конгрессе: Про Россию и Украину он едва упомянул - мол, вот смотрите все уже готовы к миру, война должна прекратиться как можно скорее, ее продолжение не имеет смысла; 95 % речи были посвящены внутренним делам: - усилить немедленно контроль над границей и начать депортации нелегалов; - студентов колледжей не трогать, а всех связанных с криминалом как можно скорее выдворить; По традиции на таких встречах присутствуют обычные граждане, чьи истории как то резонируют с законами о которых речь. Было несколько семей, чьи близкие были убиты членами банд нелегальных иммигрантов - обязательная смертная казнь за убийство офицера полиции; - благодарность пожарным; - Илону Маску за оптимизацию и экономию денег; - Мелании Трамп за продвижение закона против "порномести" - уголовная ответственность за это. Шутки что сам Трамп воспользуется этим законом, потому что ему тяжелее всех в интернете - во всем виноват Байден - инфляция, открытая граница, война в Украине, бардак на ближнем Востоке, позорный уход из Афганистана; - зеркальные тарифы и защитные меры для всех стран, которые вводят тарифы и ограничения для американских товаров и услуг; - полный бан транспропаганды в школах, запрет скрывать от родителей транспереход детей, криминализация предоставления препаратов для трансперехода детям; - конец вок-идеологии;- золотые карты скоро начать продавать (по 5 млн), студентов колледжей - оставить, весь криминал и сидящих на дотации депоратировать как можно скорее; - Гренландии привет, готовы поддержать ее самоопределение и желание стать богатыми, она будет штатом США "так или иначе" - надо для безопасности;- Панамский канал возвращается американцам, которые его построили- привет американским фермерам - внутренний рынок будет очищен от конкурентов для них с помощью симметричных тарифов; - снижение налогов, поддержка бизнеса; - увеличить добычу редкоземельных металлов; - построить газопровод на Аляске;Еще несколько личных историй восстановления справедливости за убитых полицейских, шерифа, погибшего во время покушения на Трампа и др. - ввести должность главного по кораблестроению - снова начать строить много грузовых и военных кораблей;- сбалансировать бюджет и торговый баланс, вернуть как можно больше долларов в карманы американцев Вся республиканская часть конгресса исполняла овацию стоя. Демократическая сидела уныло (женщины в розовых костюмах), иногда поднимая таблички False. Но в некоторые моменты - о прекращении войны как можно скорее, или героически павших полицейских-пожарных-шерифов - вставали и независимые тоже. И некоторые демократы начинали так же вяло хлопать. Трамп поблагодарил их за сотрудничество в назначении Марка Рубио В общем, это была речь для Америки про Америку.
The Telegraph отримав попередній текст угоди про партнерство, який США передали Україні. 🔻США запропонували угоду на $500 млрд, яка передбачає управління українськими рідкісноземельними мінералами, а також портамм, інфраструктурою та більшістю ресурсів, зокрема нафтою й газом. 🔻Угодою передбачено створення спільного інвестиційного фонду, який має забезпечити, щоб “ворожі сторони” не отримували вигоди від відновлення України.🔻США отримали б 50% прибутку від видобутку природних ресурсів та 50% від вартості нових ліцензій, якщо Україна видала б нові ліцензії «третім особам».🔻Вашингтон матиме переважне право на купівлю експортованих мінералів. Угода регулюється законодавством Нью-Йорка, а США отримують суверенний імунітет. Американський фонд матиме виняткове право визначати умови майбутніх інвестиційних проєктів. 🔻Якби Україна погодилася на вимоги Трампа, то вони становили б більшу частку українського ВВП і стали б більшими, аніж репарації, накладені на Німеччину за Версальським договором.
Колишній репортер New York Times Алекс Беренсон попереджає, що безстрокова і неконтрольована аутоімунна реакція на спайк-протеїн коронавірусу, що провокується цими ін'єкціями, може спричинити «хвилю антитіл, званих антиідіотиповими антитілами, або Ab2, які продовжують ушкоджувати людський організм упродовж тривалого часу після очищення від самого Sars-CoV-2 або тих спайк-протеїнів, які під впливом щеплення виробляють клітини організму». «Наша імунна система виробляє ці антитіла як у відповідь на вакцинацію, так і на природне зараження COVID», — написав Беренсон. «Однак, хоча дослідники не говорять про це прямо, можливо, тому, що це було б політично неприпустимим, рівень антитіл до білкового спайку НАБАГАТО вищий після вакцинації, ніж після інфекції. Таким чином, подальша реакція на вакцинацію може бути більш серйозною». Колишній віце-президент Pfizer Майкл Йедон, колишній віце-президент компанії America's Frontline Doctors ( AFLDS ), відповів на дослідження: «Це безпрецедентне явище. Те, що відбувається, ми не розуміємо». «Коментатори ізраїльського телебачення повідомили, що контакти в Міністерстві охорони здоров’я назвали це «руйнуванням імунітету». «Хоча деякі стурбовані тим, що антитіла IgG в крові з часом падають, я не переконаний, що це доречний захід», — продовжив Єдон. «Респіраторна вірусна інфекція починається в носоглотці і легенях. Але їх тканини не захищені антитілами крові, молекули яких надто великі, щоб поширюватися в тканини дихальних шляхів». «Емпіричні дані викликають занепокоєння. Зараз у більшості країн велика частка населення була вакцинована. Якщо шведське дослідження є орієнтиром, ми повинні передбачати, що ця ерозія імунітету стане ширшою. Найбільш тривожним аспектом цього дослідження є те, що найбільше потребують захисту ті, у кого ерозія імунітету найбільш виражена: люди похилого віку, чоловіки та особи з супутніми захворюваннями. «Дехто використовував результати цього дослідження, щоб підтримати широке використання так званих «бустерних» уколів. Треба сказати: ніхто не має даних про безпеку такого плану. Якщо імунна ерозія відбувається після двох доз ... то якою буде реакція на четверту ін’єкцію? Божевілля. https://frontline.news/post/vaccine-acquired-immune-deficiency-syndrome-vaids-we-should-anticipate-seeing-this-immune-erosion-more-widely?fbclid=IwY2xjawIMGdtleHRuA2FlbQIxMQABHX3OWjqQkpGozCnPBsYmtejBDHll5gyvPafQtiWu2d6552M3tMDcA64_Sw_aem_VJDLPkA66S9WrwKCZ_s1uA
Украина, стремясь соответствовать нормам Европейского Союза, рискует уничтожить собственный аграрный сектор — основу национальной экономики. Как отмечают во Всеукраинской Аграрной Раде, около 40% евроинтеграционных изменений затрагивают именно сельское хозяйство. Европейские требования к качеству, безопасности и прослеживаемости продукции фактически копируют стандарты, которые даже сами европейские фермеры считают чрезмерно строгими и затратными. Если внедрить эти нормы без адаптации, украинские производители просто не выдержат конкуренции, поскольку не смогут позволить себе такие расходы.Но проблема ещё глубже. Евросоюз сам находится в процессе пересмотра своей аграрной политики из-за массового недовольства фермеров. Например, ужесточение норм для малых хозяйств уже привело к закрытию тысяч семейных ферм в Польше, Франции и Нидерландах. Если Украина поспешит внедрить спорные и устаревающие европейские правила, то вместо выгоды от евроинтеграции мы получим разорённых сельхозпроизводителей, обвал сельхозпроизводства и, как следствие, усиление зависимости от импорта продовольствия. Такой сценарий лишит страну как доходов от экспорта, так и подорвет внутреннюю продовольственную безопасность.Внедрение новых стандартов должно быть постепенным, с переходным периодом минимум на 10 лет. Только так можно адаптироваться к новым реалиям, не потеряв аграрный сектор. Но вместо здравого смысла в действиях правительства видна поспешность, граничащая с безрассудством. Евроинтеграция — это не обезьянничанье, а процесс, в котором Украина должна защищать свои национальные интересы. Иначе велик риск, что наша «великая аграрная держава» превратится в страну, которая сама покупает хлеб.
Коли нелюдів припруть до стінки, то вони легко випустять у світ ще якийсь маленький вірусик. Звісно, до якого є антидотик, жеби мамонообрані могли ся поратувати. Інформація про всілякі патогенчики у стічних водах з ріжних частин світу - це про те. В Конго добрий дядечко Білл, друг педофіла Епштейна, благодійно заштрикав вічно там голодних дітлахів і дорослих. Теперка людиска мрут як мухи...Після інавгурациї Трампутін хоче жеби США покинули ВООЗ. На часі Нюрберзький трибунальчик за масові заштрики експериментальною генномодифікованою бовтанкою. Але того не допустять. Наступний вірусик вже зможе вражати вибірково...Бабло не поратує, связі теж. Адже нашим МОЗ керує соросєтко, котре публічно призналося, що лякало посполитих ковідиком, який на них скаче просто з дерев у парках. Йому до сраки, скілько елєкторату вимре - небіжчики теперка зможут проголосувати в ДІЇ.ВладА теж не поратує - вони умислові імпотенти - від Найвеличнішого до гендернорозмаїтого львівського війта. Трампутін може стати фест каталізатором міровой ліворуциї. Але не всім вона до вподоби... Світ сходитиме з розуму від болю та жаху...Текий сценарій нам виродки готують у наступнім році. Маю сподівання жи матолкам нич не вийде, оскільки вони вже самі деградували умислово, як і їхні збоченські топ-менеґери. Єдиний їх шанс - то затурканий елєкторат із засраними ЗМІ мізками. Ось тут вони фест успішно просуваються. І нич тому не зарадиш, бо ми всі в їднім дзюравім човні, а критична маса тверезомислячих, спроможна латати ментальні пробоїни, ніяк не з'являється...
Мирослав Борисенко: Кілька днів тому я дізнався, що мій рапорт в штабі поклали під сукно і … загубили. За роки на війні навчився швидко приймати рішення, тому я сів в бус, приїхав в строєву, знайшов офіцера, який пролюбив мій рапорт, посадив його в авто і повіз на передок. План був наступний – ввірватися посеред білого дня на бусіку без РЕБу, без броні і навіть без зброї на крайні еспешки, висадити там його і далі хай виживає як може. Ризиковано, але я робив так і раніше. Швидше за все для нього це була б остання поїздка. Мене це влаштовувало і на той момент я вважав такий варіант найбільш прийнятний. На щастя, бідолага в останній момент відчув якусь підставу, викрутився і втік. А там і рапорт мій знайшовся.В армії неможливо пристосуватися, але потрібно зрозуміти як все працює і покладатися тільки на себе. Самостність на війні гарно описана у Хемінгуєя, а я не Хемінгуєй, тому скажу простіше. Ви завжди будете на самоті. Навчіться покладатися тільки на себе. Сподіватися на якусь психологічну допомогу в армії або на гражданці не треба. Щоб остаточно не поїхала «кукуха» прокачайте для себе три важливих уміння: самореалізація, самоаналіз та самоповага.Самореалізація. Намагайтеся знайти підрозділ в якому ви зможете приносити максимальну користь. У вас повинно бути постійно відчуття, що ви робити те, що маєте робити, або те, що крім вас ніхто не зможе. Памятайте, що 50% людей в ЗСУ зайняті постійною імітацією, цілковитою прутнею, яка жодним чином не впливає на боєздатність військ. Відчуття, що ви робите щось важливе і потрібне, нехай на перший погляд не дуже героїчне, це найважливіщий крок до психологічної стійкості й ефективності.Самоповага. Приділяйте час собі. Пам’ятайте, що ви найважливіше і найдорожче майно ЗСУ і ставтесь до нього відповідно. Якщо ваш начальник говорить, що відпустки для слабаків і ви маєте пахати 24/7 без ротацій – знайте, що вас просто … використовують. Міняйте командира або підрозділ. Знайдіть час для читання книжок, якоїсь улюбленої справи, спілкування з рідними або друзями. У вас має бути можливість зганяти в Славік, Покровськ або Дніпро щоб просто посидіти в кафе, з’їсти суші і відчути себе людиною.Самоаналіз. Критично переглядайте свої дії та всі про$оби. Якби хоча б у одного з десяти офіцерів ЗСУ було розуміння, що таке AAR і його важливість, все було б простіше. Самостійно проводьте аналіз усіх своїх дій погодинно або похвилинно. Пам’ятайте вам не треба шукати винного або звинувачувати себе, вам треба зрозуміти як наступного разу зробити все краще. Якщо в своїх невдачах ви починаєте звинувачувати командирів довбограїв та їхні дибільні задачі або немотивованих аватарів-підлеглих, значить вас затянуло болото ЗСУ і скоро ще на одного довбограя командира стане більше. Пам’ятайте, що самодурів та ідіотів в армію направляють зовсім не для того, щоб вони спрощували вам вашу роботу. Вони тут існували мільйон років тому і переживуть нас з вами. Це частина екологічної системи, яку вам потрібно дослідити та зрозуміти, а не зруйнувати. Якщо ви знаєте ще якісь способи , які особисто вам допомагають підвищити психологічну резистентність – поділіться в коментарях.
💵Сім'я нардепа від "Слуги народу" Касая, яка постачала армії неякісні куртки за завищеними цінами, скуповувала елітну нерухомість в ОАЕ просто під час війни, - проект "Схеми" ➡️ Так, елітні апартаменти у Еміратах донька політика Поліна та племінник Олександр купували у 2022-2023 роках, саме тоді розгортався скандал із постачанням форми для армії за завищеними утричі цінами та невідновідної стандартам якості. ❗️Усього в родини нардепа Касая журналісти нарахували чотири обʼєкти нерухомості у Дубаї, загальна вартість яких перевищує мільйон доларів. ❌Офіційного пояснення походженню мільйона доларів на елітну нерухомість у Дубаї в родичів народного обранця Геннадія Касая "Схеми" не знайшли. 👉🏻Відомо, що Поліна – копірайтерка та контент менеджерка. Олександр – раніше гравець гандбольної команди "Мотор" та власник невеликих часток у бізнесі. Один з них, щоправда, виявився дуже успішним - турецька компанія Vector Avia, яка у 2022-му отримала держ замовлення від Міноборони України на 1 млрд грн на постачання одягу для ЗСУ. Однак, як потім зʼясувалось - куртки Україні продали за завищеними втричі цінами та невідповідної якості. Одним із співвласників фірми тоді був племінник народного депутата "Слуги народу" – Олександр Касай. ‼️І він, і його двоюрідна сестра Поліна, відмовились пояснювати журналіста звідки в них гроші на квартири в Еміратах. А сам Касай в коментарі журналістам заявив, що не має стосунку до їхніх коштовних покупок. Підписуйтесь: Bankova Mail
На всіх парах в антиутопію!Будь-який привід хороший для запровадження суспільства цифрового контролю.У розпал футбольного сезону свіжі заголовки у Франції:"Гомофобні кричалки на стадіонах: міністр спорту виступає за припинення матчів, міністр внутрішніх справ вважає, що "це не правильне рішення""Жіль Аверус також хоче ввести іменні квитки для матчів команд OL (Ліон), ОМ (Марсель) та PSG (Париж), перш ніж поширити їх на інші клуби Ліги 1 та Ліги 2.»Про що це вони?Французи ідентифікували нову страшну проблему (бо 3 тисячі мільярдів боргу, інфляція, безробіття, обвал економіки – це не головне) – гомофобні кричалки футбольних уболівальників під час матчів.Під приводом боротьби з цією страшною навалою пропонуються такі заходи:- ввести іменні квитки на матч (вимагатимуть паспортні дані для проходу на стадіон?)- Встановити на трибунах камери з алгоритмічним відеоспостереженням (по суті біометрія)- призупиняти або навіть скасовувати матчі із заліком поразки приймаючої команди у разі гомофобних кричалок.Я пропоную ще зажадати від кожного вболівальника, що входить на стадіон, присягнути на вірність прапору лгбтеклмн 🏳️⚧️Ну а чо?Хочеш дивитися футбол, вчися любити лгбт.Думаю, що мій захід найефективніший. Впевнена, що вже за перший місяць після її запровадження матчі почнуть бойкотувати, а FIFA разом із усім багатомільйонним футбольним бізнесом накриється мідним тазом.@being_human_rus