Fuente
Sytnykinfo | Хочу два слова повісти до тих ідійотів котрі нинька виливають відра по...
1 370 Vistas/Alcance
2025-08-17 13:15
Mensaje №12997
Хочу два слова повісти до тих ідійотів котрі нинька виливають відра помиїв на Трампутіна. Як пригадуєте, за каденциї батька умисловоубогих соросєт Байдена, московский цар на сам Рош гаШана провів потішні рехферендуми по прісоєдінєнію до РФ двох наших областей - Запорізької та Херсонської. Тільки завершеним матолкам не було зрозуміло безповоротність цього мерзкого дійства у питанні миру в Україні. Правдиві наші союзники мали би не тілько здійняти ґвалт на весь світ, а ше й влаштувати московитам тотальну політичну, дипломатичну й економічну обструкцію. Але того ніц не зробили. Десь тихонько обурювався ще один гуру ура-патрійотів - Борюсік Джонсон, який зірвав стамбульські перемовини...Ваш покірний слуга десятки разів казав у ріжних інтерв'ю, що саме територіальне питання - то насамперед є найбільша перепона для мирного врегулювання. І впевнений, що нашим "союзникам" це прекрасно відомо. Проте гімна в рот набрали і вони, і наші політики, чим поставили перед Дональдом фест складну задачу в питанні припинення війни. Щоправда, гамерицькому презесу насправді до дупи - буде в Україні мир чи війна. Його цікавить власна політична кар'єра, понти та бабло. Однак, замість ці риси використати на користь України, вигодонабувачі війни та підсираючі їм корисні те без- ідійоти ведуть нашу бідолашну країну в пекло.