Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - СВЯТОПЕТРІВСЬКЕ TIMES
Añadido 27 jul. 2021

СВЯТОПЕТРІВСЬКЕ TIMES

@sviatopetrivske
Número de suscriptores: 3 070
Fotos: 2,700
Videos: 624
Enlaces: 460
Descripción:
Надіслати новину чи розмістити рекламу можна за допомогою бота @sviatopetrivske_bot або через дірект https://www.instagram.com/sviatopetrivske_?igsh=MW13YWRobHNnNmxmdg==

👥 Número de suscriptores

3 070
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: +106

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 558
Promedio/Día:: 857
Promedio/Tiempo:: 1,499
ERR: 50.75%

📊 Mensajes por Día

2.6
Último día: 0
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 2.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

СВЯТОПЕТРІВСЬКЕ TIMES 2024-06-30
СВЯТОПЕТРІВСЬКЕ і Київська область 2022-08-21

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,070 26-06-04 19:07
❗️«Досить війни»: Зеленський запропонував путіну особисту зустріч і повне припинення вогнюПрезидент України Володимир Зеленський оприлюднив відкритий лист до путіна, у якому запропонував перейти до прямого переговорного треку для завершення війни.Головні меседжі звернення:▪️ Особиста зустріч лідерів. Зеленський запропонував Путіну визначити чітку дату зустрічі в нейтральній країні. Як можливі майданчики він назвав Швейцарію, Туреччину або країни Арабського світу.▪️ Припинення вогню по нинішній лінії фронту. За словами президента, саме з цієї лінії має початися дипломатія. Україна готова до повної тиші на час переговорів, а контроль за припиненням вогню могли б забезпечити США.▪️ Європа та США в переговорах. Зеленський наголосив, що вони мають долучитися до процесу як сторони, здатні забезпечити реальні гарантії безпеки та нову архітектуру безпеки в Європі.▪️ Обмін «всіх на всіх» і повернення дітей. Україна готова до повного обміну військовополоненими. Також президент закликав зробити серйозні кроки для повернення цивільних і дітей, вивезених під час війни.▪️ Війна — особистий вибір Путіна. Зеленський заявив, що Росія не змогла досягти поставлених цілей, не захопить Донеччину цього року, а продовження війни лише збільшуватиме втрати та проблеми всередині РФ.▪️ Плани РФ на наступні роки. Президент повідомив, що Україна має розвідувальні дані про розгляд Росією планів продовження війни у 2027–2028 роках, а також про можливе ширше втягування Білорусі та дії навколо Придністров’я.«Україна пропонує закінчити цю війну. Треба зробити це чесно, достойно й гарантувати, що не буде нового розпалення війни», — заявив Зеленський
👁 1,210 26-05-08 09:53
❤️Сьогодні та завтра одну й ту саму подію будуть відзначати двома протилежними підходами. В Європі сьогодні будуть згадувати мільйони загиблих та скалічених, знищені міста та понівечені долі. На росії завтра будуть пити горілку в пілотках та кричати «Можєм павтаріть», «Ми за цєной нє постоім», а Путін буде розповідати про «нові геополітичні реалії та перемогу над Заходом». В цих двох підходах і криється колосальна різниця між двома цивілізаціями та менталітетами. Бо показово та радісно святкувати в цей день немає чого. Друга світова війна забрала мільйони життів, нацизм, як тотальне зло та деструктивну ідею, так остаточно і не перемогли, Радянський союз зі світового парії перетворився на ядерну наддержаву, а Захід так і не вивчив помилок минулого. І ми маємо зараз нову війну в самому центрі Європи, яка стала наслідком безкарності тиранів та політичної сліпоти демократично обраних лідерів. Тому в цей день згадуємо та шануємо всіх жертв Другої світової, майже в кожній українській родині є предки, які пережили цю жахливу бійню, або ні…І вкотре кажемо «Ніколи знову», чітко розуміючи, що це, на жаль, лише красиве гасло, бо це відбувається знову, тут та зараз. І єдина наша надія — щоб цього разу зло таки було покаране в повній мірі, і ще років сто не могло підняти голову та зазіхати на наші життя, нашу землю та наші душі.
👁 1,690 26-03-31 17:45
На фоні загострення транспортного питання потрібно внести ясність у ситуацію з автобусними маршрутами.​Як раніше повідомлялось, розпочато роботу над запуском автобусних рейсів до Києва. ​Погодження нових міжміських маршрутів – це складний юридичний процес, який триває не кілька днів чи навіть тижнів, а місяці. Це питання державного регулювання, на терміни якого ми не маємо прямого впливу.​На період очікування погоджень міжміських маршрутів, на прохання Київської обласної державної адміністрації, 3 автобуси передано у тимчасове користування Одеській військовій адміністрації. Це рішення було зумовлене критичною ситуацією в Одесі після припинення роботи електротранспорту через обстріли.​За першої ж необхідності, після затвердження наших маршрутів, автобуси будуть негайно повернуті до громади.Щодо ціноутворення приватних перевізників, зауважимо, що сільська рада не має законних важелів впливу на тарифи приватних компаній.Питанням дозволів на перевезення та погодження тарифів займається Київська обласна державна (військова) адміністрація. Саме вона визначає перевізників і працює з тарифами на маршрутах обласного значення.
👁 1,020 26-03-30 11:06
🚘Продається FORD C-MAX 2007р.в.2.0 газ/бензинАКПП (обслужений гідротрансформатор з блокуванням Multilock)227тис. підтвердженого пробігу.- автосвітло- датчик дощу- дзеркало заднього виду з автозатемненням- клімат контроль (холодить)- круїз контроль- підсвітка ніг переднього ряду- 4 електросклопідіймачі- бокові електродзеркала заднього виду з підігрівом- столики для заднього ряду- магнітола з Carplay та Android Auto- акустика Sony- камера заднього виду- задні парктроніки- підсвітка дверної зони- пояснична підтримка та підігрів передніх сидінь.Задній ряд легко знімається/складається.❗️Працює кожна кнопочка та функція, термінових вкладень не потребує. Сів і поїхав.⛔️Мінуси - тріщина на лобовому склі, ГБО не вписане (це є предметом торгу). ЛКП не ідеальне (є підкраси і т.д.)Надійне, комфортне сімейне авто. Оголошення є на АвтоРіа.💰5999$ + торгТимчасово знаходиться у м.Рівне по причині служби власника в ЗСУ. По домовленості, можлива доставка у Святопетрівське/Київ власником. Переоформляється. "Майданчикам" прохання не турбувати.☎️0631247566@optimus_prime_ukr
👁 1,230 26-03-20 15:33
🔍 Провідний український виробник шукає збиральника-монтажника(цю) на виробництвоVD MAIS — дистриб’ютор та контрактний виробник електроніки. Компанія постачає компоненти для автомобілів європейського виробництва, залізничних вагонів, лічильників, поштоматів, освітлення вулиць, електроінструментів та іншого. Мета компанії — зробити так, щоб у світі стало більше електроніки, виробленої в Україні. Тому розширюють виробництво та запрошують в команду уважних і відповідальних фахівців👇📍Локація: Київ (Солом’янський або Святошинський райони)📝 Що потрібно робити:- монтаж DIP-компонентів на друковані плати- контроль якості пайки- очищення плат після пайки✔️Очікування від кандидатів:- досвід монтажу або ремонту електроапаратури — буде плюсом- вміння читати технічну документацію- навички роботи з паяльною станцією- акуратність та уважність👉 Розглядають кандидатів без досвіду — навчають! Компанія пропонує:- стабільну роботу- можливість вдосконалення навичок та кар’єрного росту- комфортні та безпечні умови праці- оплачувану відпустку — 24 дні- оплату понаднормових- бонуси за результат- безкоштовні обіди- інші бонуси та компенсації для співробітників зі стажем роботи💰Оплата: ставка від 25000 до 35000 грн на випробувальний термін (залежить від кваліфікації та визначатиметься результатами тестового завдання)Бонуси: до 50% від ставки📩 Цікаво дізнатися більше? Пишіть: @hr_vdmais
👁 1,420 26-02-19 12:28
🕯 Знову важка і трагічна звістка для Білогородської громади. Завтра, 20 лютого, о 14:00 відбудеться церемонія прощання з відданим захисником України, колишнім працівником КП «Святопетрівське» Антоном Остапенком.Антон – уродженець міста Ізюм Харківської області. Юнацькі роки провів саме там, де й закінчив школу, а згодом здобув професійно-технічну освіту. За фахом – був кам’янщиком-штукатуром.У цивільному житті працював за спеціальністю в одному з комунальних підприємств Ізюма. Рідні та знайомі згадують, що це було його справжнє покликання – Антон був майстром своєї справи.🥀 На початку повномасштабного вторгнення, у березні 2022 року, родину спіткало страшне горе. Внаслідок ворожого обстрілу загинула рідна сестра Антона – Юлія. Ворожий снаряд влучив у п’ятиповерхівку в Ізюмі, де вона жила.У 2023 році родина була змушена покинути рідний дім і переїхати до Святопетрівського. Антон одразу знайшов роботу в комунальному підприємстві «Святопетрівське». Він сумлінно працював і особливо любив доглядати за центральним парком у Святопетрівському – це було одне з його найулюбленіших місць.Антон був щирим, веселим і ввічливим. Завжди вітав колег зі святами, підтримував їх і надихав своїм позитивом.Зброю до рук взяв у жовтні 2025 року, – ніколи не боявся служби. Був призваний до лав 82-ої окремої десантно-штурмової Буковинської бригади – на посаді майстра відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів, працював оператором БпЛА.Ніс службу там, де щодня треба стримувати ворога – на Дніпропетровщині.Загинув 7 лютого 2026 року у ході виконання бойового завдання.Антону Остапенку назавжди 40 років.У невимовному сумі залишилися мама Людмила Фрунзівна, численні рідні, друзі, побратими, колеги – усі, хто знав і любив Антона Остапенка.Антон Остапенко назавжди в строю у небесному війську. Вічна та світла пам’ять 🕯Церемонія прощання відбудеться завтра, 20 лютого, о 14:00 на центральному кладовищі села Святопетрівське (вул. Пошани):🥀 14:00. Чин поховання на центральному кладовищі.
👁 1,660 26-01-09 02:47
Наслідки комбінованої ворожої атаки на Київ станом на 04:40: пошкоджені житлові будинки і об’єкти інфраструктури, є загиблі та постраждалі.Наразі відомо про 4 загиблих. Постраждали 19 людей. 14 із них медики госпіталізували. Іншим надали допомогу на місці.Серед загиблих один медик. Четверо медпрацівників постраждали. Є пошкодження критичної інфраструктури. В деяких районах міста перебої з електропостачанням та водою.У Дарницькому районі у дворі житлового будинку сталося падіння БпЛА . Частково пошкоджений одноповерховий магазин поруч та скління вікон поруч розташованого дев’ятиповерхового житлового будинку. Також внаслідок влучання уламківБпЛА, сталось загоряння у двох житлових будинках та гаражах. У Деснянському районі внаслідок влучання БпЛА у дах 18-поверхового житлового будинку виникло загоряння. Також пожежа сталася в 5-поверховому житловому будинку. Ще в одній п’ятиповерхівці виникло задимлення в під’їзді. Крім того, у Деснянському районі пошкоджень зазнали територія торгівельного центру та санаторію.У Дніпровському районі уламки БпЛА впали на дах одноповерхової нежитлової будівлі. Також внаслідок падіння уламківБпЛА загоряння сталося в 16-поверховому та в дев’ятиповерховому житлових будинках. Вибуховою хвилею частково зруйнований дах триповерхового житлового будинку. Крім того, у Дніпровському районі уламки впали на дитячий майданчик у дворі житлового будинку та біля трамвайного депо.У Печерському районі внаслідок падіння уламків БпЛА сталося часткове руйнування фасаду дев’ятиповерхового житлового будинку. Також пошкоджено нежитлову багатоповерхову будівлю. На всіх локаціях працюють аварійно-рятувальні бригади.джерело: Кличко
👁 2,260 25-12-25 09:57
«Це не нація, сформована природним шляхом. Це штучна країна, створена за радянських часів», – казав путін Бушу-молодшому ще у 2008 році. США розсекретили стенограми розмов глави рф з 43-м президентом США за 2001–2008 роки. Документи свідчать, що у 2001 році президент путін був близьким союзником Буша. Настільки, що Буш казав: «Ти саме той хлопець, з яким я хотів би сидіти в одному окопі».Під час першої зустрічі лідерів у червні 2001-го путін розповів свою версію розпаду СРСР:«Що ж насправді сталося? Радянська добра воля добровільно змінила світ. І росіяни добровільно відмовилися від тисяч квадратних кілометрів території. Нечувано. Україну, яка століттями була частиною Росії, віддали. Казахстан віддали. Кавказ також. Важко уявити, і це зробили партійні керівники». На початку 2000-х президент рф активно порушував питання про приєднання рф до НАТО:«У 1954 році Радянський Союз подав заявку на вступ до НАТО. У мене є документ. НАТО дало негативну відповідь з чотирма конкретними причинами: відсутність австрійського врегулювання, відсутність німецького врегулювання, тоталітарний контроль над Східною Європою та необхідність співпраці росії в процесі роззброєння в межах ООН. Тепер усі ці умови виконано. Можливо, росія могла б стати союзником». А одразу після саміту НАТО в Бухаресті у 2008 році, коли Альянс заявив, що Україна та Грузія стануть членами НАТО в майбутньому, путін виступив проти цього, заявивши, що інакше «росія постійно створюватиме проблеми». Він переконував Буша, що Україна — «штучна країна, створена ще за радянських часів», а Альянс значна частина населення України сприймає вороже.
👁 1,350 25-12-24 09:23
Зеленський озвучив 20 пунктів «базового документа про закінчення війни»: ▪️Суверенітет України буде перепідтверджено.▪️Міцні гарантії безпеки для України. ▪️Чисельність ЗСУ на рівні 800 тисяч у мирний час. ▪️США, НАТО та європейські держави-підписанти нададуть Україні гарантії безпеки, які віддзеркалюватимуть статтю 5. ▪️росія закріпить політику ненападу щодо Європи та України у всіх необхідних законах та усіх необхідних документах про ратифікацію. ▪️Україна стане членом ЄС у конкретно визначений час, а також отримає короткостроковий привілейований доступ до ринку Європи.▪️Затвердження міцного пакету глобального розвитку для України. ▪️Україна пришвидшить процес укладення угоди про вільну торгівлю зі США.▪️Україна підтвердить безʼядерний статус. ▪️В найкоротші строки в Україні пройдуть вибори. ▪️Запорізька атомна електростанція буде експлуатуватися спільно трьома країнами – Україна, США, РФ. ▪️росія має вивести свої війська з Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Харківської областей. Можливими варіантами є де-факто визнання лінії зіткнення по розташуванню військ у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській областях. Також розглядається варіант створення потенційної вільної економічної зони на території Донбасу, яка передбачає фактично демілітаризовану зону, де міжнародні сили гарантуватимуть порядок та безпеку. Для її затвердження Україна готова провести референдум на підконтрольних їй територіях. ▪️Безперешкодне використання Україною Чорного моря та Дніпра для комерційної діяльності.▪️Обмін військовополоненими та повернення цивільних заручників.
👁 2,020 25-08-28 13:24
🕯 Сум і скорбота знову огорнули Білогородську громаду. Завтра, 29 серпня, о 12:30 в селі Святопетрівське відбудеться церемонія прощання з відданим захисником України Артемом Скориком.Артем народився у місті Кремінна Луганської області. Тут же здобував середню освіту. Мав вищу професійно-технічну освіту, був малярем. Більшість свого життя працював саме за фахом.Був одружений, виховував двох діток – донечку Софію та пасербка Олександра.Полюбляв грати на гитарі і дуже гарно співав, малював, шив, любив та вмів створювати усе своїми руками, з будь-чого.Зброю до рук взяв у березні 2023 року. Був призначений до 71-ої окремої єгерської бригади, 4 загону спеціально призначення. Обіймав посаду кулеметника-розвідника.Ніс службу на найзапекліших напрямах – Запорізькому і Донецькому. Загинув 3 квітня 2024 року при виконанні бойового завдання, на Донеччині.Довгий час вважався зниклим безвісті, але підтвердження загибелі на основі впізнання за ДНК надійшло рідним лише 22 серпня, через майже півтора роки після першої страшної звістки.Артему Скорику назавжди 42 роки.У невимовному сумі залишилися дружина Наталія, донечка Софія та рідна сестра Інна, рідні, друзі, побратими.Вічна та світла пам’ять мужньому захисникові України, який назавжди в строю у небесному війську 🕯Церемонія прощання відбудеться завтра, 29 серпня, на кладовищі села Святопетрівське (вул. Пошани):🥀 12:30. Чин поховання.Просимо долучитися до церемонії і провести в останню путь захисника України 🇺🇦