Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Сухляк Владислав / Здолбунівський міський голова
Añadido 06 ene. 2025

Сухляк Владислав / Здолбунівський міський голова

@sukhlyak
Número de suscriptores: 2 468
Fotos: 3,700
Videos: 335
Enlaces: 298
Descripción:
Офіційний телеграм-канал міського голови Здолбунівської територіальної громади

👥 Número de suscriptores

2 468
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: +49

👁️ Vistas promedio por mensaje

6 141
Promedio/Día:: 6,800
Promedio/Tiempo:: 7,457
ERR: 248.82%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 0
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Знову про роботи, які останнім часом провели наші комунальні підприємства 👇🔹 КП "Здолбунівське":• Провели низку робіт з благоустрою та ремонту у міському гідропарку. Такі роботи тривають.• Розчистили від гілок територію біля кладовища на вул. Віли у Здолбунові.• Провели роботи з благоустрою території у с. Богдашів. • Відгрейдерували та відсипали щебенево-піщаною сумішшю територію на кладовищі по вул. Коперника. • Виконали грейдерування покриття та відсипали щебенево-піщаною сумішшю вул. Устима Кармелюка, Михайла Коцюбинського у Здолбунові.• Облаштували новий сучасний сміттєвий майданчик на вул. Миру у Здолбунові. 🔹 КП "Здолбунівводоканал"• Ліквідували затори на дворових каналізаційних мережах.• Завершили проведення робіт щодо забезпечення стійкості об’єктів. • Провели промивання ділянки водопровідної мережі по вул. Цегельна та вул. Нова.• Здійснили ревізію мереж централізованого водопостачання та водовідведення у місті, зокрема - у мікрорайоні Цементників. • Ліквідували порив на мережі водопостачання по вул. Шкільна. • Провели ремонт насосної установки КНС-5.• Провели ремонт оглядових колодязів мережі водопостачання.• Підготували до ремонту засувки по вул. Фабрична. 🔹 КП "Здолбунівкомуненергія"• Закінчили роботи із заміни теплових мереж по вул. Коперника загальною протяжністю 134 метри та по вул. Шкільна загальною протяжністю 106 метрів. У місцях прокладання цих теплових мереж проведено роботи з благоустрою.• Завершили ремонт автотранспорту підприємства.• Визначили та погодили з власниками територій та комунікацій наступні ділянки для заміни теплових мереж по вулиці Сагайдачного та Л. Українки. Розпочали виконання будівельно-монтажних робіт із заміни теплових мереж.• Триває проведення профілактичних та ремонтних робіт у котельнях.Дякую комунальникам за щоденну важливу для громади працю!
Майже 30 питань розглянули на черговому засіданні виконавчого комітету.☑️Схвалили звіт про виконання бюджету громади за І квартал 2026 року. Доходи за цей період становлять 149,5 млн грн, видатки - 151,5 млн грн. План щодо власних надходжень виконано на 103,9%. Завдяки платникам податків забезпечуємо виконання бюджету - щира подяка кожному!☑️Переглянули вартість проїзду на маршруті Новомильськ - Здолбунів. Відтепер у межах міста проїзд становитиме 20 грн, на маршруті Здолбунів - Новомильськ - 50 грн. Це об’єктивна потреба, пов’язана зі зростанням вартості пального. Водночас на маршруті збережено безкоштовний проїзд для пільговиків та учнів, а пенсіонери і надалі матимуть 50% знижку.☑️Йшлося й про підготовку до пляжного сезону. Традиційно визначено 3 місця масового відпочинку: водойми на вул. Старомильській, вул. Заводській та міський гідропарк. До 15 травня там проведуть роботи з благоустрою. Як і щороку, на пляжах працюватимуть медики та рятувальники. Дякую членам виконкому за злагоджену роботу!
Напередодні Дня житлово-комунального господарства та побутового обслуговування привітали з професійним святом тих, хто його відзначатиме.Разом з головою Рівненської РВА Юрієм Колосом вручили грамоти та подяки людям, без роботи яких неможливо уявити повсякденне життя громади. Бо забезпечувати порядок, благоустрій і комфорт у громаді потрібно цілий рік і фактично цілодобово.Ця зима була непростою. Але навіть у складних умовах дороги оперативно розчищали, тепло і вода подавалися до домівок наших жителів, навіть попри відключення електроенергії. Ви вкотре довели, що здатні впоратися з будь-якими викликами.Ваша робота - це велика відповідальність, адже від неї залежить не лише комфорт жителів, а й імідж нашої громади. І я щиро радий, що і наші комунальники, і працівники сфери побутового обслуговування виконують її гідно, сумлінно та професійно. Дякую за невтомну працю та готовність оперативно реагувати на критичні ситуації за будь-яких умов. Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, підтримки рідних та миру!🤝
🥗Сьогодні, у Міжнародний день шкільного харчування, мали нагоду продемонструвати гостям оновлений харчоблок у Здолбунівському ліцеї №6. До громади завітали голова Рівненської ОВА Олександр Коваль та заступник директора департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Марина Пашковська.Капітальний ремонт вдалося реалізувати завдяки спільному фінансуванню державного та місцевого бюджетів у межах реформи шкільного харчування, що втілюється у державі з ініціативи Олени Зеленської. З державного бюджету на ці роботи спрямовано 9,4 млн грн, ще 3,9 млн грн - з бюджету нашої громади.Щодня у цьому харчоблоці готують майже дві тисячі порцій смачної та корисної їжі. Звідси готові страви доставляють до їдалень ще 11 закладів освіти. Паралельно продовжуємо оновлювати й самі шкільні їдальні коштом місцевого бюджету.🤝Щиро дякую всім, завдяки кому цей проєкт став можливим. Особлива вдячність - нашим платникам податків.І можу підтвердити: обід, який сьогодні скуштували, справді дуже смачний. 🍲🙂Детальніше - тут.
Чергова сесія відбулася 18 лютого. Тож традиційно - про важливі для громади рішення.📈На сесії затвердили звіт про виконання бюджету громади за 2025 рік. Його дохідна частина виконана на 103%. Загалом доходи бюджету становлять 573 млн грн, з них 357,3 млн грн - це власні надходження. Найбільше надходжень традиційно отримуємо від ПДФО, який зріс на 13 млн грн порівняно з 2024 роком. Дякуємо всім платникам податків - завдяки вам громада живе й розвивається.🪖Депутати підтримали низку змін до цільових програм та до бюджету громади 2026 року. Як і на кожній сесії, спрямували кошти на підтримку військових частин. По 50 тис. грн передбачено для десяти військових частин, запити від яких надійшли до міської ради. Оскільки маємо досить багато таких запитів, то черговість фінансування попередньо обговорюємо з депутатами. 🎼14,7 млн грн спрямували на підвищення окладів педагогічним працівникам дошкілля, позашкілля та мистецької освіти. Підвищені оклади вони будуть отримувати упродовж 2026 року.🚼 Ще 7 млн грн передбачено на доплати за роботу в несприятливих умовах праці. Йдеться про працівників закладів дошкільної, позашкільної та мистецької освіти, ІРЦ, закладів культури і спорту, а також персонал закладів загальної середньої освіти. Розмір доплати становитиме 1,5 тис. грн щомісяця з 1 січня 2026 року.🎂Передбачили разову грошову допомогу для жителів громади, які відзначають 100-річний ювілей. Наразі у громаді проживає четверо людей віком 100 років і троє - 99 років. Цьогоріч кожен із них зможе отримати по 3 тис. грн.▫️Одноразову матеріальну допомогу в розмірі 1 тис. грн також отримають учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 🔸Як і на кожній сесії, проголосували за матеріальну допомогу жителям громади та військовим на лікування, а також одноразову допомогу бійцям із нашої громади.🏗150 тис. грн спрямуємо на придбання матеріалів для посилення фізичної безпеки об’єктів критичної інфраструктури.🇵🇱🇺🇦 І з приємних новин: сьогодні на сесії підписали меморандум про офіційне партнерство з польським містом Реда. Це місто у Поморському воєводстві, де мешкає майже 30 тисяч жителів. Сподіваємося на подальшу активну співпрацю з польськими партнерами.Дякую депутатам за конструктивну працю!
Усі ми стежимо за прогнозом погоди і бачимо: лютий розпочинається з серйозних морозів. За інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, очікується зниження температури та оголошено червоний рівень небезпеки.👉 Усі комунальні служби громади працюють у режимі чергування та готові оперативно реагувати на надзвичайні ситуації: • КП «Здолбунівводоканал» — 📞 068 046 86 44 • КП «Здолбунівкомуненергія» — 📞 067 882 39 25 • КП «Здолбунівське» — 📞 068 724 52 90👉 Прошу мешканців подбати і про власну безпеку та комфорт. У такі морози варто бути напоготові: заряджені телефони та павербанки, запас води, їжа, яка не потребує приготування, теплий одяг — прості речі, які важливі.👉 Окремо звертаюся до утримувачів багатоквартирних будинків: прошу уважно стежити за станом систем життєзабезпечення та оперативно реагувати на будь-які позаштатні ситуації. Контакти служб — вище.👉 Заклади освіти громади готові приймати дітей на навчання. Водночас керівники на місцях контролюватимуть температурний режим у приміщеннях. У разі змін формату навчального процесу батьків буде поінформовано оперативно.❗️І дуже прошу всіх — не будьте байдужими до тих, хто поруч і може потребувати допомоги. У такі дні підтримка і людяність мають особливе значення.
Провели чергове засідання виконавчого комітету. З актуального:Розглянули питання щодо коригування розмірів тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. З 1 лютого цього року тариф зросте на 4,8 грн лише для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) і становитиме 88,37 грн. ☝️Наголошую, що для населення тариф залишається незмінним. Надали дозвіл на встановлення інсталяції «Дзвін пам’яті» на площі Героїв Майдану. Такий артоб’єкт встановимо на прохання рідних наших загиблих героїв, котрі зверталися до міської ради щодо цього. Це тимчасова інсталяція, що символізуватиме шану та пам'ять про захисників. Заслухали інформацію щодо звернень громадян, які надходили у 2025 році. Прикметно, що щороку кількість звернень, які надходять до міської ради зростає. Цьогоріч їх було 1846.Заслухали під час виконкому також звіт про роботу поліцейських офіцерів Здолбунівської громади та розглянули низку інших питань.🤝Дякую членам виконавчого комітету за конструктивну працю!
💡Усі ми розуміємо, що ситуація в енергетичній сфері складна. Зважаючи на це, за дорученням Рівненської обласної військової адміністрації, вживаємо заходів, щоб обмежити електроспоживання. Зокрема:Обмежуємо вуличне освітлення у селах громади та частково - у місті Здолбунів. Освітлюватимуться вулиці міста з інтенсивним рухом транспорту та пішоходів. Відповідно, світлофори також будуть працювати. У темну пору доби вулиці посилено патрулюватимуть правоохоронці. Наполегливо просимо представників місцевого бізнесу вимкнути зовнішню рекламу: підсвітки, екрани та інші енергоємні конструкції.Водночас змін у роботі закладів освіти громади поки що не передбачається. Заклади середньої та дошкільної освіти громади працюватимуть очно. Усі медичні заклади громади забезпечені генераторами та пальним, тож допомога пацієнтам та відвідувачам надаватиметься як зазвичай.☝️Дуже прошу жителів громади ставитися до ситуації з розумінням і усвідомлювати, що причина таких негараздів - це російські окупанти. Маємо гідно сприймати обмеження, розуміючи, що в інших регіонах ситуація є значно складнішою. І не забувати про вдячність бійцям, що захищають країну у тріскучі морози.
🙏Здолбунівська громада віддала шану Денисові Робейку, який загинув за нашу свободу.Денис народився у Криму, згодом, після втрати мами, разом із батьком переїхав на Рівненщину. Після навчання у школі здобув професію «оглядач ремонтних вагонів». Працював на залізниці, потім - на цементному підприємстві. Був добрим, чуйним, турботливим чоловіком і гарним батьком для дітей.У червні 2023-го став на захист України, вступивши до Сил оборони. Після навчання виконував бойові завдання на Донеччині, Харківському та Дніпропетровському напрямках. Служив у складі 42-ї ОМБР оператором відділення протитанкових ракетних комплексів. Мав нагороди.11 жовтня 2025 року Денис востаннє вийшов на зв’язок з дружиною. Після цього вважався зниклим безвісти. Рідні до останнього жили надією, однак результати ДНК-експертизи підтвердили: солдат Денис Робейко загинув того ж дня поблизу н.п. Новопавлівка Дніпропетровської області. Йому назавжди 34 роки. Без батька лишилися донька та син.Світла пам’ять і вічна шана Герою!
Підвищення окладів і доплати - про це говорили з керівниками закладів дошкілля і позашкіллля, а також культури громади. ☝️Нагадаю: відповідно до постанови Кабміну №1749 від 26 грудня, посадові оклади педпрацівників підвищено на 40%. Для вчителів закладів ЗСО це фінансується з держбюджету. А от підвищення окладів педагогів дошкілля та позашкілля має забезпечуватись коштом бюджету громади, на що плануємо спрямувати близько 15 млн грн.У 2026 році педагоги закладів ЗСО матмуть і доплату за роботу в несприятливих умовах праці. Державна субвенція, на жаль, не охоплює дошкілля та позашкілля. Тому передбачаємо фінансування таких доплат з місцевого бюджету.Ці доплати матимуть і працівники закладів культури громади, а також - з огляду на низький рівень оплати праці - технічний персонал закладів освіти та культури.На це потрібно передбачити ще до 10 млн грн у бюджеті громади.Далі - слово за депутатами. Якщо такі зміни до бюджету вони підтримають, доплати працівники освіти та культури отримають уже з січня.