Fuente
Сухляк Владислав / Здолбунівський міський голова | Підвищення окладів і доплати - про це говорили з керівниками закладів ...
8 590 Vistas/Alcance
2026-01-06 11:05
Mensaje №3967
Підвищення окладів і доплати - про це говорили з керівниками закладів дошкілля і позашкіллля, а також культури громади. ☝️Нагадаю: відповідно до постанови Кабміну №1749 від 26 грудня, посадові оклади педпрацівників підвищено на 40%. Для вчителів закладів ЗСО це фінансується з держбюджету. А от підвищення окладів педагогів дошкілля та позашкілля має забезпечуватись коштом бюджету громади, на що плануємо спрямувати близько 15 млн грн.У 2026 році педагоги закладів ЗСО матмуть і доплату за роботу в несприятливих умовах праці. Державна субвенція, на жаль, не охоплює дошкілля та позашкілля. Тому передбачаємо фінансування таких доплат з місцевого бюджету.Ці доплати матимуть і працівники закладів культури громади, а також - з огляду на низький рівень оплати праці - технічний персонал закладів освіти та культури.На це потрібно передбачити ще до 10 млн грн у бюджеті громади.Далі - слово за депутатами. Якщо такі зміни до бюджету вони підтримають, доплати працівники освіти та культури отримають уже з січня.