Fuente
срач в хаті 2.0 | шяс в тредсі появився батальон «так я особисто нікому не погрожував,на...
5 960 Vistas/Alcance
2026-01-27 18:21
Mensaje №8254
шяс в тредсі появився батальон «так я особисто нікому не погрожував,нашо ви мене приписуєте,я проти такого!!».Нє тіпи і тіпеси,ви єбать як винні.Ви вириваєте кусок з гумористичного шоу,несете це своєю тупою масою в інтернет з хайповим підписом «чому ці дегенерати вчать наших дітей??», «пачєму вбивають цвіт нації,поки ця хуйня живе??» ,несете це лідеру думок в лічку,бажано волонтеру,військовому «шо ви про це думаєте??» і потім просто дивитесь зі сторони,як людину гноблять,принижують і бажають смерті.Кожен ваш «заслужений шакалячий»-це мінімум 5 погроз коміку прострелити шось.Люди днями на вулицю не виходять.Але ви молодець,ви висловили свою думку,що цьому не місце в культурі України!ви ж ніяк особисто не погрожували!Ви просто висловили думку,на яку маєте право,а те що хворі люди вбити погрожують,так а я ж тут прі чом?? Я думку висловив.в рашці кстаті коміка шяс судять за якийсь жарт про безногого,коли вʼязали,то відпиздили,ставили на коліна і зрізали дреди.в нас такого нема,бо ми не росія.я вас все таки просвітлю,бо ви справжні,щирі українці ніколи за російським не слідкували,але я слідкувала,там все починалось от прям,як зараз в нас)))точ в точспівпадіння мабуть,ми ж не рашка