Fuente
срач в хаті 2.0 | Я мабуть напишу останнє по цьому,бо походу дехто не дає дупля,шо це за...
5 340 Vistas/Alcance
2026-01-26 08:34
Mensaje №8238
Я мабуть напишу останнє по цьому,бо походу дехто не дає дупля,шо це за прецедент і чого я про це говорю.Будь яке гумористичне шоу,виступ вам може бути не смішним,вам може це не подобатись,ви це можете вважати дном- це ваше право і ви можете виразити своє фе будь де.Але кенселити,погрожувати,бажати смерті-це початок йобаного піздєца.Завтра комусь мій гумор буде не допустимий і почнуть казати,шо його не має бути в суспільстві.Завтра будь хто може образитись на якусь вирізку,скинути це медійному тіпу,який не розбереться,шо це і до чого і хто мене захистить від хворих на голову?так в чому тоді різниця,якшо і мене може будь хто,кому не сподобалось відмінити і погрожувати?це не просто піздьож в тредсі,де тебе псевдо кенселять.це репостить медійний військовий і пише «найдіть мені їх».3 секунди і летять погрози відрізати голову від всього батальйону і від купи людей,боксерів і ше бог зна кого.Це просто факт.Середі пишуть погрози.Завтра стерненко напише,шо мій гумор хуйня і я допижджюсь,як думаєте для скількох хворих на голову-це заклик фас?це не про свободу слова,це про безпеку життя.на яку я маю законне право в своїй країні.Якшо дехто не дає дупля-шо в нас нема кенселінгу,в нас є реальна небезпека твоєму життю і здоровʼю,то ви живете в світі фіолетових поні.