Fuente
срач в хаті 2.0 | Починаю розуміти,чого Брітні спірс йобнулась.Вчора люди возмущались,чо...
9 460 Vistas/Alcance
2026-02-16 07:58
Mensaje №8329
Починаю розуміти,чого Брітні спірс йобнулась.Вчора люди возмущались,чого ми сфоткались тільки з тими,хто задонатив,а не зі всіма.Дівчата біля чорного входу гупали в двері, аргументуючи,шо їх всього 5.Похуй,шо сніг,тривога затримала конц і нам в хурделицю хуярити в Київ.«Зазвєзділісь».Я вам не мама,шоб казати,шо треба менше бухать.В цілому,мені похуй,я привикла працювати так,мені вапшє в кайф підйобувати вас,шо ви бухі в жопу і ведете себе неадекватно,тверезим людям,які заплатили за квиток і хочуть послухати пріколи,а не пʼяний крик,теж подобається.Я була на концерті Рамштайн,там плюс мінус таке ж,але на стадіоні)Ведіть себе,як хочете,але не думайте,шо ми з вами друзі.Чогось є концерти,де ми фоткаємось з багатьма людьми.Які не задонатили,не зробили якийсь подарунок,а просто ввічливо попросили селфі.А є концерти,де ми уйобуєм зі швидкістю усейна болта.Якшо в вашому місті фоткатись не захотіли,просто на секунду подумайте,шо може це не через те,шо хтось зазвєзділся,а через те,шо ви бухі в жопу безпардонно кричите «розкажи про аборт».