Fuente
СПРОТИВ | Скільки собі виписує керівник Полтавської Екстреної медичної допомоги ...
1 530 Vistas/Alcance
2026-06-19 13:45
Mensaje №792
Скільки собі виписує керівник Полтавської Екстреної медичної допомоги Лавренко Дмитро? У той час, коли лікарі, парамедики та водії швидкої працювали на межі виснаження, рятували людей під час пандемії та закривали кадровий дефіцит, виконувач обов’язків директора Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги Дмитро Лавренко щомісяця виписував собі премії по 40 000 грн. Відмітилась, також, заступник директора головного лікаря станції екстреної медичної допомоги №1 м.Полтава — Нікітіна І. В, виписуючи собі по 500 000 грн на рік.І не разово, не за видатне досягнення, а місяць за місяцем за рахунок фонду оплати праці. Тобто гроші в системі були. Просто знаходилися вони не для тих, хто витягував людей з того світу, а для тих, хто сидів у кабінетах і підписував накази на власне преміювання.Завтра медики виходять на акцію, натомість їм надходять повідомлення з погрозами та залякуваннями через їхню громадянську позицію, бажання покращити умови праці та захистити свої права.Ці факти стали відомими не випадково. Незалежна профспілка збирала документи, направляла запити, аналізувала преміювання керівництва та вимагала пояснень щодо використання коштів підприємства. І звісно ж, тиск з боку керівнцтва не оминув їх, погрози стали нормою для медиків.Дуже зручна модель: собі — десятки тисяч премій, працівникам — мовчання та залякування.Поки одні рятують життя, інші, схоже, рятують лише власний рівень доходів.Долучайтесь до СПРОТИВУ.