👁 571
26-03-18 21:14
Після аукціонів я беру паузу на відправки Хочу ще раз нагадати правила, які є в закріпі.Відправки з України можуть займати до 1,5 тижня. Це залежить від навантаження та мого стану. Подобається це чи ні — але я не робот.Також врахуйте тільки сьогодні відновились відправки з Японії 🤩Посилки будуть оброблятися поступово. Боргів на місяці більше не приймаю, бо затримує посилкуЯ можу не відповідати деякий час. Я така ж людина, як і ви можу хворіти, бути зайнятою або просто займатись своїм життям. Я працюю одна.Варіант найми когось можливий, але тоді зросте націнка.Замість умовних 190 грн за фігурку буде 290 грн, бо люди не працюють безкоштовно.Також врахуйте, що я оплачую мито і покриваю можливі мінуси зі своєї сторони.Іноді сиджу та клею замовлення годинами і не завжди розумію цю штуку, в деяких шопах вам кинуть так, й мито скажуть оплатити й всіх влаштовує, але що є то єІ так, якщо я не відповідаю 1-2 дні це не означає, що я ігнорю або ставлюсь погано саме до васПросто пам’ятайте за кожним адміном стоїть жива людина не робот, не раб і не суперлюдина🤩На цьому все, вдачі, всіх обіймаю, та бажаю здоров'я 🤩