Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Читай і Перемагай
Añadido 14 jul. 2024

Читай і Перемагай

@spasinnya
Número de suscriptores: 3 408
Fotos: 49
Videos: 152
Enlaces: 2,410
Descripción:
Ми ділимося тим, що надихає жити та перемагати. Офіційний канал об'єднання церков "Спасіння", м. Вишневе. Старший єпископ – Микола Савчук. Старший пастор — Пилип Савочка. 📝 Запитання пастору, свідоцтва та подяки - bit.ly/31DZrmT

👥 Número de suscriptores

3 408
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -8
Promedio/Mes:: -15

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 839
Promedio/Día:: 1,320
Promedio/Tiempo:: 1,596
ERR: 53.96%

📊 Mensajes por Día

0.8
Último día: 1
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,970 25-08-05 12:18
Як здобути терпіння?На недільному богослужінні пастор Тетяна Кеба поділилася Словом на тему: «Як мені це витерпіти?».Євр. 10:35-361️⃣ Добрий плід терпінняЯк. 1:2-4 • Випробування розвиває терпеливість. • А терпеливість робить нас досконалими. • Терпелива людина благословенна, вона має спокій у важкі часи. • Терпіння приносить добрий плід: воно дає нам здатність не втрачати мир у випробуваннях.2️⃣ Які інструменти використовує Бог?Як. 1:12 • Спокуси й випробування — це інструменти, які використовує Бог. Вони послані нам, щоб змінювати нас. • Щоб перемогти спокуси, потрібно боротися з коренем — внутрішніми пожаданнями.Як. 1:14-15Звільнення від спокус починається з:🔹 усвідомлення проблеми;🔹 покаяння;🔹 життя з Христом.👉 Поки ми живі, Бог дає нам шанс.👉 Бог оберне на добро те, що сатана призначив на зло.3️⃣ Де взяти силу на кожен день?Як. 1:2–3, Неєм. 8:10 • Радість — це сила від Господа. • Ми маємо радіти, адже, переживши випробування, стаємо зрілими християнами. • Як практично радіти? Починайте славити Господа!З радістю на вустах ми зможемо перемогти!https://youtu.be/Jw-us7ZdBec
👁 1,670 25-06-27 08:15
​​Якщо ти багато років віруюча людина, благочестива, служитель, служиш Господу, людям, любиш Господа, але уві сні, ти дуже часто ведеш боротьбу с бісами, демонами... Вони нападають, ти відбиваешся... І це насторожує... Або з тобою щось не так, або ти не розумієш що хоче Господь... Дякую за відповідь.#ЗапитанняпасторуПилипу Відповідає старший єпископ Пилип СавочкаВітаю Вас! Дякую за запитання. В Біблії є багато місць, коли демони нападають на благочестивих людей і лякають їх.Перша згадка про це написана в книзі Буття 15:12.«Під час заходу сонця Аврама огорнув глибокий сон; до того ж, у темряві його охопив великий страх.»Тому часом з християнами трапляються подібні історії: демони вночі нападають на них, приходить страх, навіть оціпеніння. Я рекомендую боротися з цим явищем, проголошуючи силу крові Господа Ісуса Христа такою молитвою:«Я призиваю силу крові Ісуса Христа і наказую демонам відійти від мене й не торкатися мене!»Проголосіть її мінімум три рази — і демони від вас відступлять!Також хочу наголосити: не бійтеся цього явища, бо якщо диявол нападає на вас — значить, він боїться вас.Благословляю Вас Словом Божим із Ефесян 6:10-12.«Нарешті, зміцнюйтеся Господом та могутністю Його сили. Зодягніться у всю Божу зброю, щоб ви могли протистати підступності диявола. Адже наша боротьба не з тілом і кров’ю, але з началами, з владами, зі світовими правителями темряви цього [віку], з піднебесними духами злоби.»
👁 3,540 25-06-24 08:25
Слово для тих, хто хоче не просто проживати своє життя, а й виконати Божу волюЄпископ Микола Савчук на недільному богослужінні проповідував на тему:«Вторгнення у Європу»Історія про те, як Євангеліє було вперше проголошено на європейському континенті, та уроки, які ми можемо із цього взяти: 🔹 Довіра Божому веденню (Дії 16:6–12)Чому Господь не допустив Павла проповідувати у Асії та Вітинії? Бо туди він ще прийде пізніше, а зараз на нього чекала Македонія.Потрібно не просто знати, ЩО робити, але й КОЛИ це робити.Реагувати на Божий поклик слід вчасно, доки не закрилося вікно можливості.Лови момент: помолитися, сказати добре слово чи благословити когось.🔹 Довіра Божій силі (Діії 16:16-24)Якщо Бог нас веде — то Він дає і силу подолати труднощі.📖 Якова 4:7Мало просто підкоритися Господу - треба ще й протидіяти дияволу.Божа дорога не завжди легка, на ній є спротив, але ці перешкоди - це «компліменти»: якщо це допущено, значить, з Богом ми впораємося.🔹 Довіра Божій благодаті (Дії 15:25-34)Навіть якщо людина завдала нам болю, Бог може змінити її через покаяння.Нам усім слід зберігати добре ставлення до інших і ніколи не ставити на людях хрест.Наші виклики різні, але прагнення виконати Божі плани - спільне.Нехай буде Його воля і на землі, як на небі🙏🏻https://youtu.be/77MFubx6rTU
👁 1,700 25-06-19 07:00
​​Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи можна бити дітей? Я проти цього, а чоловік ні і спирається на Біблію і місцяписання, де описано, що можна бити та треба наказувати.#ЗапитанняПастору Відповідає пастор сімейного служіння Сергій Жаворонков Доброго дня!Бити не можна нікому нікого. Бити - це про роздратування, злість, агресію.Біблія каже нам у Притчах про виховання дитини різкою. Це інше. Це про покарання з любові.ПРИТЧІ 13:24: "Хто шкодує своєї різки, той ненавидить свого сина. А хто його любить, той напоумленням дбає про його виховання". Старший єпископ Пилип Савочка в книзі "Сім'я від А до Я" (частина 4) розповідає: "Коли мене запитують, чи потрібно карати дітей, я прошу перефразувати питання: "Чи потрібно реагувати, якщо дитина поводиться неправильно?" Звісно потрібно, а от яким чином - КОЖНА СІМ'Я ВИРІШУЄ ДЛЯ СЕБЕ. Принципово важливим є тільки те, щоб дитина знала - вона нестиме відповідальність за свої дії". В книзі "Як виховати дітей, які служать Богові?" пастор Тетяна Кеба детально розкриває це питання. Зверніться, будь ласка, до розділу 9.Тож вивчіть разом із чоловіком вищезгадані розділи книг наших старших служителів, щоб Вам дійти згоди стосовно Вашої батьківської реакції на неправильну поведінку дитини. Та який би метод ви не обрали, чи то буде різка, чи певні обмеження, чи щось інше, варто враховувати такі короткі правила: 1. Ніколи не можна карати або виправляти дитину в гніві. Тільки коли вже заспокоїлися.2. Робіть це лише у відповідь на навмисні дії дитини, після попередження. За випадковість не карають!3. Ніколи не принижуйте і не називайте дитину образливими словами.4. Скажіть дитині, що любите її. Проявляйте любов максимально по життю.5. Головний метод виховання - наш батьківський приклад у всьому. Мудрості, радості та згоди Вам у вихованні Вашої дитини!
👁 1,800 25-06-13 09:07
​​Доброго дня.1. Заняття йогою, східна медицина, голковколювання нормальна практика?2. Чи то є добре брати невіруючих музикантів та співаків в прославлення?3. Розʼясніть будь ласка, різницю між колядкою та щедрівкою?#ЗапитанняпасторуПилипу Відповідає старший єпископ Пилип Савочка Вітаю! Дякую за запитання. Хочу відповісти Вам на кожне питання окремо.1. Хочу категорично проголосити: йога, східна медицина, голковколювання — це не нормальні практики. Часто вони пов’язані з демонічними силами та духовним спіритизмом.Ніколи не практикуйте цього у своєму житті, щоби демони не мали доступу до вашого серця та вашої сім’ї!2. У нашій церкві, як і в більшості євангельських церков світу, прийнято, що на сцені можуть бути лише народжені згори християни, які є членами церкви. Але інколи бувають винятки.Коли церква тільки починається, і є лише один пастор, а більше нікому брати участь у служінні, тоді в служінні можуть брати участь ті, хто готується до хрещення.Також на співанках, особистих або групових заняттях іноді запрошують спеціалістів, які технічно, вокально чи інструментально можуть допомогти групі прославлення.3. Колядка — це покладені на народні мотиви біблійні тексти на тему Різдва. Це започаткували ще в середньовіччі афонські монахи, які були місіонерами в Прикарпатті. Таким чином вони доносили Євангеліє людям у пісенній формі, оскільки ті не вміли писати й читати. Колядки вчили напам’ять і передавали з покоління в покоління.Щедрівка — це народні слова, часто язичницького походження, покладені на мелодії в честь Нового року.Тому ми, як церква, співаємо колядки, але не співаємо щедрівки.Хай Бог благословить Вас!
👁 1,700 25-06-07 08:07
​​Як боротися із страхом майбутнього, молюся та читаю Слово Боже, але все одно тривожусь.#ЗапитанняпасторуПилипу Відповідає старший єпископ Пилип Савочка Вітаю Вас! Дякую за запитання! Давайте ми прочитаємо Матвія 26:36-46.Тоді Ісус приходить з ними до місця, яке зветься Гетсиманія, і каже їм: Посидьте тут, поки Я піду і там помолюся. І, взявши Петра та двох Зеведеєвих синів, почав сумувати й тужити. Тоді каже їм: Смертельним смутком охоплена душа Моя. Залишайтеся тут і пильнуйте зі Мною! І, пройшовши трохи далі, впав долілиць, молячись і кажучи: Отче Мій, якщо можливо, нехай Мене обмине ця чаша; однак не як Я хочу, а як Ти. Повертається до учнів і знаходить, що вони сплять, і каже Петрові: То не змогли ви й однієї години попильнувати зі Мною? Пильнуйте та моліться, щоб не потрапити у спокусу, бо дух бадьорий, а тіло немічне. Знову відійшов; удруге почав молитися, промовляючи: Отче Мій, якщо ця чаша не може обминути, щоб Я не пив її, нехай буде Твоя воля. Повернувшись, побачив, що вони знову спали, бо їхні очі стали важкими. Залишивши їх, Він відійшов, знову помолився і втретє повторив ті самі слова. Тоді приходить до учнів і каже їм: Ви все ще спите й відпочиваєте? Ось наблизилася година, і Син Людський видається в руки грішників. Встаньте, ходімо, бо наблизився Мій зрадник!Тут ми бачимо, що Ісус Христос також боровся зі страхом майбутнього. Він сильно переживав за смерть на Хресті на Голгофі. Він шукав допомоги у Своїх учнів, також Його підкріпляв ангел. Але повну перемогу від страху Христос отримав, коли став молитися найсильнішою молитвою проти страху — «Хай буде воля Твоя, Отче!».Цю молитву ми бачимо і в молитві «Отче наш». Ця молитва означає, що ми повністю довіряємо Богу у всіх обставинах нашого життя! Тому повна довіра Богу — що Він наш Батько, а ми Його діти — дасть нам перемогу.Рекомендую прочитати також Матвія 7:7–12.Просіть – і дасться вам; шукайте – і знайдете; стукайте – і відчинять вам. Адже кожний, хто просить, – отримує, а той, хто шукає, – знаходить; і тому, хто стукає, – відчинять. Чи ж є з‑поміж вас хтось такий, котрий, коли в нього син попросить хліба, подасть йому камінь? Або, якщо попросить риби, подасть йому гадюку? Тож якщо ви, будучи злими, вмієте добрі дари давати вашим дітям, то наскільки більше ваш Небесний Отець дасть добра тим, які просять у Нього? Отже, все, що тільки бажаєте, щоби чинили вам люди, те чиніть їм і ви, бо в цьому Закон і Пророки.А також Римлянам 8:28:Знаємо, що тим, які люблять Бога, котрі покликані за Його постановою, все сприяє до добра.
👁 1,300 25-05-30 14:08
​​Як зрозуміти, що я хрещена Духом Святим? Чи можна це сплутати?#ЗапитанняпасторуПилипу Відповідає старший єпископ Пилип Савочка Вітаю вас. Дякую за запитання! Для початку давайте ми прочитаємо Римлянам 8:14-27. Адже всі, яких веде Божий Дух, – сини Божі. Тому що ви не одержали духа рабства знову на страх, але одержали Духа синівства, яким кличемо: Авва, Отче! Сам Дух свідчить нашому духові, що ми – діти Божі. Якщо ж ми діти, то й спадкоємці, – спадкоємці Бога і співспадкоємці Христа, якщо тільки з Ним страждаємо, щоби з Ним і прославитися. Бо я вважаю, що страждання теперішнього часу нічого не варті порівняно з майбутньою славою, яка має з’явитися нам. Усе творіння з надією очікує з’явлення Божих синів. Адже творіння підкорилося марноті не добровільно, а через того, хто його підкорив, з надією, що саме творіння буде визволене від рабства тління – для свободи слави дітей Божих. Бо знаємо, що все творіння разом стогне і страждає аж донині. Та не тільки воно, але й ми самі, маючи зачаток Духа, самі в собі стогнемо, очікуючи усиновлення та викуплення нашого тіла. Адже ми надією спаслися. Надія ж, яку бачимо, вже не є надією, бо хіба надіється хтось на те, що бачить? Коли ж надіємося на те, чого не бачимо, то з терпінням очікуємо його. Отак і Дух допомагає нам у наших немочах, адже не знаємо, за що і як маємо молитися, але сам Дух заступається [за нас] невимовними зітханнями. А Той, Хто досліджує серця, знає, які бажання Духа, бо Він заступається за святих з Божої волі.Я хочу виділити декілька ознак, що ви хрещенні Святим Духом:1. Ми впевнені, що ми діти Божі. 2. Ми молимось Духом та іншими мовами, навіть не значи, про що ми молимося. 3. Сповнені Духом, ми наповнюємось, втішаємось, і наш дух та віра піднімається. Справжнє хрещення та сповнення ви ніколи не сплутаєте з чимось іншим. Після хрещення Духом потрібно розвивати та практикувати молитву Духом - і тоді вогонь в нашому серці буде горіти сильніше та сильніше! Раджу поспілкуватися Вам з людиною, яка регулярно наповнюється Духом і практикує це у своєму житті.
👁 2,900 25-05-29 09:36
На лідерському семінарі разом з єпископом Миколою Савчуком ми вчились, як не потрібно робити і як берегти свої душі від негативного впливу.Тема лідерського семінару: «Стережіться закваски Іродової».Це пряме повеління, яке Ісус дав апостолам: Марка 8:11–21Які ж висновки ми можемо зробити із помилок, зроблених Іродами:1. Ірод Великий — вбивця немовлятМатвія 2:16–18Прагнення влади ➡️ боротьба з «конкурентами».Ця закваска може проникнути через заздрощі або порівняння себе з іншими.Будь вищим за свої амбіції та поранене его. Перестань сприймати інших як потенційну загрозу!2. Ірод Антипа — вбивця Івана ХрестителяМатвія 14:6–10Страх перед людьми ➡️ політичні ігри.Намагання догодити одним людям може призвести до того, що доведеться жертвувати іншими людьми.Як поводитися, якщо опиняєшся в епіцентрі чиїхось інтриг? — Не реагувати і довіряти Господу.3. Ірод Агрипа І — вбивця апостола ЯковаДії 12:1–3, 21–23Бажання подобатися ➡️ гордість і падіння.Хвалити інших — правильно, але коли хвалять тебе, важливо не дозволити собі повірити, що ти тепер «особливий». Переадресовуй всю славу Богові!4. Ірод Агрипа ІІ — той, хто майже повіривДії 26:1–3, 24–28Недостатня рішучість ➡️ застій у розвитку.Мова про стан, коли все знаєш, але щоб це застосувати, не вистачає буквально «ще трохи».А де знаходиться твоє «ще трохи»?Що ти відкладаєш, знаходиш собі пояснення, на що не можеш наважитися?Усі ми маємо гріховні схильності, але Божий вогонь може випалити будь-яку недобру «закваску» із наших сердець❤️‍🔥https://youtu.be/pcCNzq_Vn3k
👁 1,600 25-05-23 12:53
​​Скажіть будь ласка, що робити, якщо молодь, яким по 19 років, зустрічаються 2 роки, обидва є члени церкви, прийняли рішення одружитися, а батьки з однієї сторони не дають згоду, причина - рано.... Батьки не віруючі... Дякую за відповідь!#ЗапитанняпасторуПилипу Відповідає старший єпископ Пилип Савочка Дуже дякую за запитання!Благословення батьків — віруючих чи невіруючих — є дуже важливим, і потрібно максимально все робити для того, щоб його отримати.Я вважаю, що добротою та лагідністю можна знайти підхід до будь-якої людини, особливо до батьків. Тому в більшості випадків причиною відсутності батьківського благословення є недостатньо теплі та дружні стосунки з ними.Разом з тим бувають поодинокі випадки, коли достукатися до батьків неможливо. У такому разі, якщо вам виповнилося 18 років, ви маєте право прийняти рішення самостійно. Перед тим як його ухвалити, дайте собі відповіді на три запитання:1. Де будемо жити?2. За що будемо жити?3. Де будемо служити?Однак я радив би звернутися на консультацію до вашого пастора або до служителів сімейного служіння.Нехай Бог дасть вам мудрості, терпіння та взаємоповаги!З молитвою та благословінням!
👁 1,700 25-05-09 08:14
​​Доброго дня! Пасторе Пилип, допоможіть розібратися. Як будувати відносини в сім'ї, якщо я покаялася, прийняла водне хрещення рік тому і і дуже серйозно налаштована і йду за Ісусом. Донька-підліток також покаялася, проходить наставництво. А чоловік невіруючий. Він нічого проти не має, але сам неналаштований прийняти спасіння. Через що іноді виникають конфлікти, його дратує моя теперішня праведність, як він говорить. Тобто я йому нічого не нав'язую, просто прошу вдома не сквернословити,особливо при дітях, не розпивати спиртне. А його це дуже дратує і виникають серйозні конфлікти. Після тих конфліктів я відчуваю завжди себе винною, плачу, каюся, вибачаюся перед ним, щоб не бути в гріху. Але іноді важко вибачатись після такого. Буду щиро вдячна за відповідь і роз'яснення. #ЗапитанняпасторуПилипу  Відповідає старший єпископ Пилип Савочка Вітаю Вас!Дякую за запитання!Я повністю розумію Вашу ситуацію і рекомендую Вам зустрітися або з моєю дружиною, або з пастором Іриною Жаворонковою. Вони нададуть Вам глибоку та детальну інформацію й допоможуть пройти всі випробування.Вірю, що через Ваше життя до Бога прийде і Ваш чоловік!З благословенням Божим!