👁 176
26-04-21 15:25
ваще бтв та сама проблема з людьми бо коли вони говорять шо люблять гостре або не переносять гостре ніколи точно не зрозуміло шо саме вони мають на увазі тому представляю вашій увазі шкалу переносимості гострого розроблену особисто ФОП соц шляхом емпіричних дослідів на друзях і знайомих:1. розрив серця від згадки піци медова чілі пепероні з бейкері - абсолютна непереносимість гострого найгостріше що можна їсти це поперчені пельмені не торкайтесь бульдака якщо бачите значок перця навпроти страви тікайте2. може зʼїсти шматочок-два піци медова чілі пепероні з бейкері але приклавши значні зусилля - якщо їстимете бульдак капайте не більше краплі гострого соусу з обережністю дивіться на гострі страви в закладах3. може зʼїсти бульдак з 1/2 пакетика соусу або розбавлений молоком бульдак - вище середнього серед хохлів можна їсти всі гострі страви в українських закладах і вийобуватись на друзів що ти любиш гостре але не торкайтесь гострих азіатських страв у автентичних азіатських закладах які тримають азіати інакше отримаєте життєвий урок4. може зʼїсти оригінальний бульдак повністю на похуй - upper percentile серед хохлів і вічна свага можна ходити вийобуватися на всіх брати гострі страви і казати що вони на смак як картон а також їсти середньогострі страви в закладах азіатів але на самих азіатів усе ще вийобуватись не можна але можна вийобуватись на індусів5. може зʼїсти бульдак 2-3х на похуй - абсолютна машина гігачад серед хохлів воїн христа і гіпербореї жодна українська страва більше не зможе його задовольнити можна отримати респект від азіатів і їсти їхні сильно гострі страви промовляючи "ух бля" і просити добавки жінки будуть вас боятись