Fuente
ФОП соц [25 рокив ФОП соц] | бтв щас буде прям хот тейк для стресостійких але я ніколи не викупала ...
308 Vistas/Alcance
2026-01-30 21:01
Mensaje №23788
бтв щас буде прям хот тейк для стресостійких але я ніколи не викупала дроча на лінукстипу да прікольно система яку можна повністю кастомізуватида прікольно вона жре набагато менше ресурсів ніж віндаа по факту який з цього профіт? толку з крутої системи якщо на неї нема більшості потрібного софта? на лінуксі буквально можна або дуже круто і ресурсоефективно втикати ютубчик або сидіти шось там кодити розроблятидля будь-якої іншої задачі треба або дуже сильно єбатись або її тупо неможливо виконатице буквально система для людей які нічого на кампутері не роблятьсорі але навіть віндовс11 зі своєю ші-хуйнею лишається золотою серединою між макоссю де за крок вліво або вправо тебе єбашать арматурою по голові і лінуксом який просто нічого не можесорі але енд юзеру кришталево поєбать на кількість легасі сміття в кодовій базі системи або на те що вінда жере 4 гіга озу в простої замість одного і йому просто треба шоб всьо РАБОТАЛОі ні я не бачу сенсу ставити дві системи паралельно бо перемикатись між системами щоб КРУЧЕ покодить і КРУЧЕ полазити по сайтах у браузері це дурка