Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - cмутний.
Añadido 14 jul. 2024

cмутний.

@smytnyi
Número de suscriptores: 16 374
Fotos: 922
Videos: 190
Enlaces: 301
Descripción:
я сьогодні курю і курю папіроси я сьогодні смутний . . хочу бути розмовним
Fuente

cмутний. | У цих двіжів з орденами є важливий оптимістичний аспект.Є така монголь...

Logotipo de la comunidad de telegram - cмутний. cмутний. @smytnyi
6 220 Vistas/Alcance 2026-06-20 17:13 Mensaje №3217
У цих двіжів з орденами є важливий оптимістичний аспект.Є така монгольська група the Hu. Ви, очевидно, її чули, вона дуже популярна, дуже качає, дуже красиво, завжди, коли я їду одеськими степами я вмикаю the Hu.Це абсолютно фашистська група, максимально налаштована на те, щоб глорифікувати те, що в історії всього іншого світу називається словами "іго" і "навала". Пісні там про те, що молодь забула пам'ять батька - Чінгізхана, не хоче скакати по степу на коні, не пам'ятає свисту тятиви лука, не хоче брати іноверців у полон і розповсюджувати велике Тенґрі по всьому світу, прокидаючи імперію від моря до моря.Ну тобто жоден з музичних доробків Третього Рейху не долітає до рівня пред'яв цих хлопців.Але всім похуй, всі просто слухають музику і всіх качає.І правильно.Тому що всі розуміють, що за цими хлопцями стоїть не міць їхньої агресивної небезпечної держави, а просто кінний цирк дю солєй.Все дуже сильно зміниться, якщо Монголія стане ядерною державою і почне розбудовувати мільйонну армію.Так і у нас.При міністрі Гриценко можна було у військову доктрину Україну вписувати хоч трансграничні удари по Любліну і кожну бригаду називати іменем "героїв Волинської різанини". Поки видно, що тренд на те, щоб все продати а на здачу співати тужливі пісні - ось вам орден Білого орла і хрест Французькой Булкі, добро пожалувать. А коли у тебе найефективніша армія в Європі то всі починають дуже напружено ставитися взагалі до всього і з великою цікавістю ставитись до кожного навіть віддаленого натяку на те що ти хочеш реалізувати тексти групи the Hu.Просто деякі люди при цьому нормальні, а деякі - йобнуті, тому деякі реагують розумно, а деякі дуже тупо, але це вже таке життя.