Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Смоловий
Añadido 14 jul. 2024

Смоловий

@smolovyi
Número de suscriptores: 4 235
Fotos: 4,540
Videos: 95
Enlaces: 524
Descripción:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл

👥 Número de suscriptores

4 235
Promedio/Día:: +3
Promedio/Tiempo:: +11
Promedio/Mes:: +39

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 770
Promedio/Día:: 2,700
Promedio/Tiempo:: 2,431
ERR: 65.41%

📊 Mensajes por Día

1.4
Último día: 0
Promedio semanal: 0.9
Promedio por día: 1.4

Historial de cambios de nombre

Смоловий 2024-10-21
Шмольовий 2024-10-01

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,570 25-12-12 17:50
🇮🇹 Фіорентина 2:1 Динамо 🇺🇦Усереднені позиції, розподіл атак та передач 🏆Дивна секта «Фіорентина віддала м’яч киянам». От виходять вони на поле й такі:— Ей, Динамо, ми віддаємо тобі м’яч!А Динамо таке:— Ок, Фіорентино, дякуємо, давай!Дивує, що наприкінці 2025 року в таке досі вірить чимало людей. У вас же Кудрівка перед очима, а до того - Полтава…А в Динамо хіба не було опції відмовитися від подачок італійців? Бо виглядає дивно: • у перші 15 хвилин матчу м’яч у киян 74% ігрового часу; • частка лонгболів Фіорентини в цей період - лише 5%, у киян - 8%, тобто Динамо якось не дуже намагалося запульнути м’яч супернику назад.Добре, давайте перевіримо ще одне кліше - «команди придивлялися одна до одної». Наступна 15-хвилинка: • Фіорентина проводить 11 атак і забиває (до того - лише 2 атаки); • проте кияни все одно частіше з м’ячем (57%), але мають лише 5 атак за 15 хвилин (7 у першій третині тайму) - суцільна стерильність.Тому більше підстав говорити не про «хтось віддав», а про певну запланованість того, що ми побачили. Ще раз: Костюк знає про форму гравців. Чи логічно використовувати Шапаренка в нинішніх кондиціях та Піхальонка для бий-біжи? Абсолютно ні. Костюк уже бачив Піхальонка з Буяльським у матчі з Полтавою. З іншого боку, чи логічно ставити Яцика в пару до Піхальонка та грати в контроль? Теж ні.Чи лупив Нещерет навмання вперед, як із Полтавою? Ні.Чи лупили за будь-якої нагоди в глибину ЦЗ та Піхальонок, як із Кудрівкою? Ні.Висновок простий: Динамо не грало на старті в бий-біжи. Тому правильно казати «Динамо взяло м'яч». Костюк зрікся динамівського футболу.Ви можете уявити альтернативний всесвіт Marvel, де Яцик виконує 71 передачу за матч? Я - ні. Чувак усе життя грає в діапазоні 2535 штук.Шапаренко в першому таймі: • 42 передачі з точністю 98%; • 8 передач уперед із точністю 88%; • 11 передач назад (100%).А після перерви, схоже, дали сигнал до бий-біжи: • 29 передач із точністю 83%; • 13 передач уперед із точністю 85%; • 3 передачі назад (100%).Різниця надто велика, щоб говорити про випадковість: • 00:15 середнього володіння з Кудрівкою - 00:20 проти Фіорентини; • 4.25 передачі за середнє володіння з Кудрівкою - 6 проти Фіо; • 169 передач уперед із 455 проти Кудрівки (37.14%) - 182 із 600 проти Фіо (30.3%).Костюк вірить в інший футбол: • де менше м’яча (52%), але більше глибоких передач (13), як із Кудрівкою; • а не більше м’яча (59%), але менше глибоких передач (6), як учора.Мораль? Спробую спростити вибір для Динамо, якщо в клубі досі не розуміють. Вони мають нарешті визначитися: • або Динамо й далі штампує тугеньких на голову центральних півзахисників, грає бий-біжи скрізь і завжди за рахунок м’язів; • або Динамо розвиває в дітях не лише м’язи, а й мізки, щоб контроль не був стерильним. Щоправда, тоді потрібен щонайменше новий фізрук, бо зараз гравці фізично виглядають недієздатними.#ДКмікроскоп #ФіорентинаДинамо #ЛігаКонференцій
👁 3,510 25-12-11 18:33
Стисло після першого тайму (1:0): ⁃ Піхальонок в першій ланці тиску із Герреро - це весело, але подивимось, дивно, що не Шапа ⁃ але в Шапи схоже інша функція, він в низькій позиції відповідає за розіграш, хоча в наступній атаці сів Піха ⁃ для малого Захаоченка школа життя, Джеко та Кін - це сильно для зростання ⁃ Піхальонок пасивний вже на 5 хвилині, йде поганий пас назад на ЦЗ, той мав вмикатися в пресинг (тригер), не став, закінчилося все небезпечним ударом Джеко (малий не зміг зупинити Едіна, але дещо завадив прицільному удару) ⁃ поки усе звично, або стерильність, або пас на фулбека, де той під тиском бʼє вперед в боротьбу, яку кияни програють ⁃ Костюк, мабуть, скаже, що Динамо домінує ⁃ поки Динамо повертається до старої ідентичності, кияни стерильно катають хуйню, періодично непогано атакуючи фінальну третину, але без ударів ⁃ ого, Михайленко виконує корнер, це щось прям дуже нове (вийшло кондово) ⁃ шкода, що Костюк відмовився від футболу в який вірить, Динамо забагато із мʼячем, забагато, UEFA дає 69% ⁃ Тіаре взагалі на такому похуї, де Кін, дивиться лише на мʼяч, підіймайте Михавка (1:0), ну, і Кабаєв не заважав виконати подачу так, як би міг більш інтенсивний гравець ⁃ цікаво чий це тейк грати першим номером проти Фіо, наче Динамо перемагало Баварію та Барселону U19 в 69% володіння ⁃ UEFA дає 90% точності передач, ви там єбанулися? Де бий-біжи, де боротьба, де бій за перший та другий мʼяч, де контратаки? Костюк, що відбувається? Зрада… ⁃ ми програємо боротьбу, бо її немає, ми стерильно катаємо мʼяч ⁃ Шовковський, виходь, ми тебе впізнали, або Костюк сплутав Кудрівку з Фіорентиною ⁃ Нещерет вперше за багато часу своєчасно виходить з воріт і рятує ⁃ 66% володіння в киян - це срака-мотика, Кабаєв та Волошин ситуативно змінилися флангами, ненадовго ⁃ це виглядає лицемірно, коли із Кудрівкою ти граєш 30 з 90 хвилин із 43% володіння, а 30 з 30 проти Фіорентини - із 67%, WTF? ⁃ за 35 хвилин Динамо виконало не більше 5 дійсно якісних вертикальних передач ⁃ малий не впорався з Кіном, невдалий удар Моїсєя ⁃ Шапаренка та Буяльского точно, і, мабуть, ще й Піхальонка Динамо варто позбуватися, щоб Костюку не муляло уявляти себе Гвардіолою та грати ось так ⁃ Костюк пафосно обіцяв, що не буде байдужих у складі, але при тому не дає гравцям провокувати великої кількості безглуздих дуелей, щоб показати їх роботу на полі та «не байдужість» ⁃ давайте спробуємо ще й Мороза в якості ВО? гірше не буде точно! або посилимо Костюка Морозом, щоб незламна потужність зашкалювала ⁃ поки схоже, що Костюк прогнувся під Шапаренка та Піхальонка, пожертвував власним стилем заради примадон, результат очікуваний; футбол Костюка інший, але в першому таймі він йому зрадив, ти не можеш грати в те, в що ти не віриш #ДКемоції #ФіорентинаДинамо #ЛігаКонференцій
👁 4,500 25-12-07 06:01
😀 Кудрівка 1:2 Динамо К 😀Єдиноборства 🇺🇦Якби я жив на 16-му поверсі, то, мабуть, після цього матчу просто вийшов би у вікно. Реально боляче дивитися, у що перетворюється команда, яка 35 років тому привела мене у футбол…Я все розумію, але, здається, варто поступово перемикатися на NBA і Петс, забуваючи про Динамо як про страшний сон щонайменше до Нового року. Такого відразливого футбольного досвіду я не відчував давно. Вчорашній день - апогей. Багаторічні розмови про «виграну боротьбу» завжди супроводжували тренерів колгоспів і пивзаводів. Сьогодні - це реальність Динамо.Кияни встановили новий рекорд сезону УПЛ за кількістю єдиноборств - 215. Це більш ніж на 50 понад середнє значення (162.40). А як бонус - відтворили рекорд попереднього туру за кількістю повернень мʼяча (94).Можливо, це питання смаку, але я не хочу бачити Динамо, яке проти… Кудрівки: • переважає у перехопленнях (53:45) та виносах (19:3), • ще й «змагається» у втратах мʼяча в центрі (40:45) та загалом (114:121).Проти Шахтаря, більшість частину матчу на сраці, навʼязали 69 дуелей. Проти грізної Кудрівки - 71... Fuck, no. Я можу зрозуміти, коли команди колгоспляться проти умовного Шахтаря - там без клепки справді ніяк. Але, блін, проти Кудрівки віддавати м’яч на дві 15-хвилинки (16-30 та 46-60 хв., по 43% володіння), аби пограти на контратаках - це вже за межами мого уявлення про добро і зло. До речі, теж рекордні для сезону 6 контратак. Динамо вчора завдало з контратак більше ударів, ніж за попередні 14 матчів разом. Проти Кудрівки!Якщо 5 ударів із меж штрафного за 96 хвилин - це новий орієнтир, то дякую, я пас. Не подобається мені цей наратив, що для перемоги над колгоспами треба самому ставати колгоспом.Динамо справді на такому історичному дні, що вже не може у футбол, і замість комбінацій, побудованих на неперервності та ротаціях, має: • постійно боротися за мʼячі, • щоб потім знову втрачати їх на рівному місці, • пхаючи мʼячі в глибину за першої-ліпшої нагоди?Схоже, що так. Колись я поставив Сан-Антоніо на паузу після відходу Кавая: дивитися на команду, що танкує заради піків, кайфу не додавало. Але танкування завершилося Вембі, Каслом і Гарпером - і тепер там знову fun. Мабуть, і тут час поставити паузу, бо я надто добре знаю, що буде далі. Це вже було.Динамо під загальне схвалення взагалі перестало тримати мʼяч • Середня тривалість володіння впала до 15 секунд. • 54.1% володінь (46 з 85) тривали менше 10 секунд. • 27 з 85 - менше 5 секунд. Майже третина!Тривалість володіння в передачах за останні матчі:5.83 → 5.25 → 4.76 → 4.25Що далі? З Вересом буде 3.75 чи вистачить 3.25, як у команд з 13-16 місця? Питання риторичне: як ви збираєтеся з таким бий-біжи ламати більш якісні захисти (їх в УПЛ побільшало), і де та коли ви будете цьому навчатися? Бо якби Костюк умів на полі у щось інше, можливо, того, що сьогодні називають «кризою», просто не існувало б.#ДКмікроскоп#КудрівкаДинамо#УПЛ
👁 3,360 25-12-06 15:24
От на це справді цікаво подивитися. У матчі проти Полтави було достатньо виконавців, до формування яких (на щастя) Костюк жодного стосунку не мав. Він не розуміє ні їхніх сильних якостей, ні слабких сторін - і саме це той матч блискуче продемонстрував. Він навіть не здатен обрати для них сприятливу стратегію, окрім лонгболів Руслана.Зараз ситуація інша: є Нещерет, Захарченко, Вівчаренко, Михайленко, Яцик, Редушко, Пономаренко та Волошин. Вісім із одинадцяти - плоть від плоті Костюка, носії версії «динамівського футболу» за образом і подобою. Випадає хіба Піхальонок.Кудрівка - одна з найбільш вертикальних команд чемпіонату, на рівні з Колосом та Полтавою. Поза конкуренцією лише Кривбас - їхній рівень вертикальності для інших недосяжний. Саме тому ця гра - останній шанс для Костюка показати, що він здатен бути тренером рівня верхньої частини УПЛ, а не людиною, яка тренується на дітях до пенсії. Якщо Динамо не здобуде переконливу перемогу у 3-4 м’ячі, то не факт, що Костюку взагалі варто повертатися до U19. Клуб не повинен триматися за фахівців, яких не виривають із руками конкуренти.Більше не може бути балачок, що тренеру бракує часу пояснити «трєбованія». Під рукою - знайомі з дитинства виконавці його стилю бий-біжи.Тож у теорії сьогоднішній бий-біжи має бути якіснішим, ніж у першому таймі проти Полтави. На полі тепер більше гравців, придатних до контратак, лонгболів, боротьби за перший/другий м’яч, навісів та лонгшотів.Через брак командного IQ я хоча б хочу побачити фізичну перевагу киян над Кудрівкою. В інтелектуальній площині Костюк не може переграти навіть Полтаву - подивимося, чи здатен він переграти Кудрівку у площині фізичній, нібито своїй рідній.Це вирішальний матч для Костюка-тренера, який може фактично поставити крапку на його кар’єрі. У разі непереконливого командного перформансу хрест на ньому поставлять більшість українських роботодавців. Це зламає тренера: йому справді доведеться триматися за лавку U19 до 70 років.#ДКемоції #КудрівкаДинамо #УПЛ
👁 3,830 25-11-28 14:52
Бюджетний Вернидуб? Костюк в U19Рішення запізніле, але для цього справді потрібна відвага - розігнати майже всіх до біса. Бо це завжди невідомість і вакуум. Якщо не хочеш, щоб метастази пухлини розповзалися далі - мертві тканини видаляють, а не передають у спадок від одного наставника до іншого.Тому, як на мене, добре, що тоді змінили не лише Шовковського, а тепер - усіх, окрім Кендзьорека та Лисого.Так само влучним виглядає рішення довірити тимчасову роль Костюку, щоб виграти час на пошуки нової тренерської команди. І тепер ніхто не хапатиметься за перше-ліпше тіло в трєніках. Вибір тренера - це не вибір ковбаси. Сподіваюся, Костюк сам розуміє, що він там тимчасово, і не встигне наробити чогось гіршого.Нинішній кістяк U19 - чи не найменш статусний за останні п’ять років. Є декілька цікавих хлопців, але повним складом до першої команди вони не перейдуть. Такого не було ніколи - не буде й зараз.Що варто знати про здобутки Костюка? Почнімо з аспекту, який є проблемним для основи: U19 допускає на власні ворота лише 6.65 ударів/90, це найкращий показник Ліги. Це справді вражає - команда дозволяє менше 1 xGА за матч.З іншого боку, у грі з Вересом U19 забили другий м’яч на 85-й хвилині (2:0), але дозволили супернику зрівняти - 2:2. Тобто «не дограти матч» у Костюка теж можуть. Але якщо Динамо зіграє на нуль у трьох з п’яти його матчів - це вже буде святкова премія.Тривожний дзвіночок - віра Костюка у т.зв. «дінамавський футбол». Команда лише сьома за володінням м’ячем (51.5%). Цікаво буде подивитися, що насправді стоїть за цим. Версія, яку я чув: немає ким грати, як основа, тому доводиться грати «від рахунку» та віддавати м’яч супернику. Полтава та Кудрівка - чудові тести. Якщо побачимо щось рівня Патріка в Шахтарі - частина запитань відпаде.Ще два невеселі моменти - 14-те місце за інтенсивністю єдиноборств. Так, є Юнацька ЛЧ, але логістика не така регулярна, як у першої команди. Та й до молодіжних збірних викликають лише частину хлопців. Тому виправдання, які шукав Шовковський, тут не працюють.U19 проводить лише 5.7 дуелей, підкатів та перехоплень на хвилину володіння суперника. Середній показник - 6.3, у Шахтаря - 7.1 при 64.2% володіння. Це прямий доказ: можна бути інтенсивним без м’яча й одночасно контролювати гру. Але це не «динамівський шлях»… не «динамівський футбол» на контратаках.Саме тому я щиро сподіваюся, що у Ігоря Михайловича немає зараз жодних сумнівів щодо тимчасовості цього призначення, жодних надій обійтися малою кровʼю. Досвід безкінечних контратак у Костюка колосальний, а от навички поремонтувати білдап, щоб атака не впиралася в кут із пасом на фулбека, - ні. U19 тяжіє до простих рішень.Фізику вже не змінити - три тижні до відпустки нічого не дадуть. Тож потрібно демонструвати небачену раніше гнучкість, спілкуючись із гравцями нормальною мовою. Бо після першого «сука» в бік футболістів, у більшості з яких уже є власні діти, дороги назад не буде.#ДКмікроскоп
👁 3,170 25-11-26 18:00
Правовірна таблиця #УПЛ після 13-го туру На основі xPoints 🇺🇦Якщо почитати інтерв’ю старих меблів, то більшість уперто твердить, що Динамо потрібні нові футболісти, а не нові сенси й змісти. Бо старі меблів звикли сидіти, пити кохве, доки overqualified для них українці, бразильці та балканці без їхньої участі роблять результат.Простий приклад під носом: Кабаєв. За діда - мішень для тотальної критики. У чемпіонському сезоні - лідер серед лівих вінгерів за кількістю пасових ланцюжків, що завершилися голом. Не Кевін. Не Назаренко. А Влад. Бо комусь вистачило клепки розподілити ролі Дубінчака, Шапаренка та Кабаєва відповідно до їхніх якостей. З білдапом під тиском має відбутися те саме.Хочете щось про кризу - відкрийте лінки одноклітинних організмів, які вам радо розкажуть про кризу. Тут буде про інше. Я не можу вловити логіки старих меблів. На початку сезону, десь після 5-6 туру, МСП ще міг використати аргумент, що кияни грали з Рухом та Епіцентром. Після 13-го вже майже всі з усіма зіграли. В Динамо т. зв. криза, але більше моментів створює лише Шахтар (+3.0 xG), а менше допускає біля власних воріт трійка ЛНЗ, МХ1925 (-0.9 xGA) та Шахтар (-0.6 xGA).Питання просте: як? How is it possible? Як кризова команда із футболістами, яких треба викинути на смітник чи віддати в Житомир, може створювати більше за процвітаючі команди?Я хочу зрозуміти цю збочену логіку, але не можу. Чому нова перезбірка Олександрії, яка створює зараз найменше (9.4 xG), прирівнюється до команди, що створює на 160.6% більше? Чому діди говорять про відсутність моментів, якщо вони є? Динамо все ще забиває більше очікування (+4.5), тож гравці не настільки жахливі. Може оверперф вже не рівня Шахтаря (+7.5), але ж і не рівня ЛНЗ, яке недозабиває вже понад 8 голів у 13 турах (-8.2).На ворота киян прилетіло приблизно стільки ж, як і по воротах Шахтаря, ЛНЗ та МХ1925. Різниця лише в тому, що у ворота Динамо залетіло на 7.5 голів більше очікування. Динамо мало пропускати десь на рівні згаданої трійки, а пропускає наче аутсайдер. Поки що виглядає так, що зі ставкою на Нещерета помилилися…Відбувається загальна підміна понять: • 21.11 метрів - це найбільша відстань в УПЛ до воріт за середньою дистанцією удару • 0.07 xGA - це найгірша якість середнього удару по воротам в УПЛЗахист Динамо на рівні УПЛ не настільки вже й прохідний двір. Динамо блокує 26.2% ударів по своїх воротах. Це не 33.3% ЛНЗ, але й не 22.6% Полісся. Ми маємо говорити про окремі епізоди, та відсутність реакції на них ТШ. Бо деякі хиби не опрацьовуються взагалі.Змінювати футболістів було б доцільно, коли б Динамо створювало/допускало моменти на рівні Карпат/Колоса. Наразі значно більше передумов для зміни Шовковського. При всій повазі, але нинішній склад під УПЛ виглядає кваліфікованішим за його тренерський штаб. Коли тренер проводив адекватну ротацію - виглядав генієм, бог міг нівелювати фактор логістики. Але під більшість суперників потрібна ще й якісна підготовка: і теоретична, і практична. Рівень гравців, коли вони були свіжішими, перекривав брак підготовки раніше. Полуторний склад зливав єврокубки, а наближений до основи - брав своє в УПЛ. Шовковський поки не може витягти Яцика та Рубчинського на рівень УПЛ, а не під злив єврокубків. Потрібен той, хто зможе, бо якщо грати одним складом, як Пушич, - то і кінець буде, як у Пушича. Безславним. А воно усе до того йде.#ДКмікроскоп
👁 3,990 25-11-22 15:30
Стисло після другого тайму (2:1): ⁃ рахунок 2:0 на користь Колоса, але з мʼячем не кияни в перші миттєвості тайму, дивно ⁃ Колос може відтіснити атаку киян впродовж 6 секунд від своїх воріт до Нещерета, просто вʼялий рух в напрямку футболістів Динамо, і ті пасують назад ⁃ знову Буяльський, дивно, що Фещук не помітив його моментів в першому таймі, Ігорю Михайловичу варто особисто кинути страйк на УПЛ ТБ, Шахтар свої інтереси захищає, киянам теж варто почати це робити ⁃ Климчук валяється, чого Костишин не репетує? де матюки? ⁃ знову Динамо оживає, покажіть ці моменти потім Фещуку особисто, наріжте там редактори УПЛ ТБ, чуєте? ⁃ Михавко знову, як в епізоді з другим голом Климчука задкує…Оєвусі не влучає ⁃ тиску більш немає на розіграш мʼяча, і Динамо одразу починає створювати, висновок на що звертати увагу при підготовці до ігор очевидний ⁃ Бражко…ну, от що це? ⁃ на Тіаре треба молитися після цього матчу Тараса, індивідуально Михавко перестав вдосконалювати власну гру ⁃ ну, що? чекаю на заміну Буяльського, це так в стилі Шовковського ⁃ Пахолюк схоже грає зі струсом, після зіткнення з Поповим неадекватно намагається ногою вдарити Попова, але з таким тренером не дивно, мабуть, і киянами потрібен такий тренер, щоб його футболісти прагли на полі вбивати ⁃ Мінус 10 очок від Шахтаря, а ще й перше коло не дограли, Шовковський вичерпав свої методи впливу на команду, напевне не варто чекати продовження невдалої серії та ухвалювати рішення, не вважаю, що Костюк хороший кандидат, але бігати та матюкатися, як Костишин лавкою він вміє, можливо цього буде вдосталь ⁃ а ні, хоч є Попов, він хоче вбивати ⁃ УПЛ ТБ, ви готуєте нарізку для Фещука? ⁃ центр поля вже не встигає сідати назад, але чи є в Динамо якась заміна? немає, бо ні Яцик, ні Рубчинський поки на заміну не схожі ⁃ Дуба - всьо, завеликий брак без постійної залученості в атакувальні дії та певного ритму ⁃ більшість свистків, які дає цей мужик - Романов би не давав ⁃ 5 нічиїх, перемога та 3 поразки = 8 очок в 9 матчах, а далі що? Шовковський має зганьбитися в матчах із Кудрівкою та Полтавою, щоб на ньому остаточно поставили хрест? ну, ок, почекаємо ⁃ Піхальонок сьогодні хороший, багато роботи в білдапі, де Бражко не може нічого, а тут сам пішов і зробив гол (2:1), покажіть, блядь, цей момент Фещуку теж ⁃ Колос валяється і тягне час…фу, така поведінка огидніша за гру киян 50 хвилин з 90 ⁃ ще раз повторю це тут, допоки є моменти - це не криза, Динамо створило достатньо, щоб не програти, питання в тому, що виникають сумніви у спроможності ТШ впливати на те, що на полі відбувається ⁃ в миті, коли гра давалася Колосу - Колос скористався ситуацією, в хвилини, коли кияни були кращою командою на полі - не скористалися нагодами, мінімізувати хвилини Колоса ТШ Динамо не зміг ⁃ Шовковський має піти добровільно, це не має бути вимітанням віником ⁃ якщо Динамо не готове до Колосу від початку, і стабілізувався стан лише переведенням Піхальонка в білдап, то тренер недооцінив суперника, ми ж памʼятаємо, що своїх футболістів він вже охрестив немічними рагулями, яким бракує майстерності (тому переоцінити своїх гравців він не міг)#ДКемоції #КолосДинамо #УПЛ
👁 3,990 25-11-18 19:41
Як грають нападники #УПЛТочні передачі до штрафного майданчика, дотики до м’яча в штрафному та передачі під удар 🇺🇦Остання частина - про нападників: • вісь точних передач до штрафного; • вісь дотиків до м’яча в штрафному; • колір маркера відповідає перцентилю за передачами під удар.😀😀 Доволі просто орієнтуватися на профіль форвардів. Наприклад, Браян Кастільйо та Петро Ітодо не виконали жодної точної передачі до штрафного - очевидний маркер залежності нападника від півзахисту: • Олександрія дає своєму форварду менше ніж 2 дотики/90 у штрафному; • Металіст 1925 дещо вправніший - приблизно 4.4/90.Не набагато продуктивніше Олександрія постачає Андрія Кулакова, але легенда Шахтаря хоча б один точний пас у штрафний за 10 турів виконала.Бачимо також, що від браку дотиків у хороших позиціях страждають нападники аутсайдерів: • 😀 Артем Лєгостаєв, • 😀 Олександр Вівдич, • 😀 Максим Марусич, • 😀 Сергій Суханов.😀 Не сказати, що Карлос Парако має багато можливостей, але реалізує він чимало - 4 голи.😀😀 Кауан Еліас (7.72/90) суттєво відірвався від Едуардо Герреро (5.78/90) за дотиками до м’яча в штрафному. За голами різниця мінімальна (4:3). Панамець наближається до зони справжнього double threat, але до рівня Ваната на його найкращих відрізках ще далеко. Саме тому за допомогою Андрія Ярмоленка намагаються додати варіативності позиційній атаці.😀 Ви і так бачите: і Ярмоленко, і Проспер Обах грали на фланзі на старті - це завжди сприяє «набиванню» передач до штрафного. Але зараз різниця між Андрієм-нападником і Проспером-нападником існує.😀 Окрема історія - нападники житомирського Динамо. Обидва мають подібні обсяги передач та дотиків: • Філіппов дещо переважає за точними передачами до штрафного; • Гайдучик трохи частіше торкається м’яча у штрафному.Але це ще не все: Гайдучик виконує 1.14 передач під удар за 90, тоді як Філіппов -лише 0.46.Тож стереотип про ключову роль Олександра у грі між лініями помітно перебільшений. Прогрес Андрієвського зменшив важливість Філіппова у масштабах Олександрії. Динамо-3 не розвалиться без Філіппова так, як свого часу розвалювалася Олександрія.#УПЛмікроскоп
👁 3,790 25-11-17 18:47
Як грають вінгери #УПЛТочні передачі до штрафного майданчика, дотики до мʼяча в штрафному та передачі під удар 🇺🇦Пост із подякою Офісу Президента - це трохи по-північнокорейському, але хоча б ніхто у стилі Кварталу не намагається відхреститися від роботодавця. Послідовність є - респект. Не буде традиційного розйобу: вертикаль збірних й так негативу забагато продукує. Варто хоч трохи порадіти, доки є привід. Бо для песимізму - аргументів більш ніж достатньо. Станом на зараз збірна U21 на шляху до того, щоб програти третій матч поспіль. Яка в пизду вертикаль, якщо діти, що піднялися з U19, не можуть робити в Мельгоси те, що робили їх попередники до них? Де спадковість і єдині принципи?Тож просто радіємо.Повертаємося до буднів. І не зайвим буде згадати одного з героїв учорашнього матчу. Все за класикою: • перша вісь - точні передачі до штрафного • друга вісь - дотики до мʼяча в штрафному • колір маркерів відповідає кількості передач під удар🇺🇦 З чотирьох вінгерів «Динамо-3» лише Олексій Гуцуляк виглядає по-справжньому породистим double threat: • лідер серед вінгерів за дотиками в периметрі штрафного (4.93/90) - ідеальний кандидат на роль другого нападника в збірній, бо має більше досвіду гри саме там • на пристойному рівні точних передач до штрафного (понад 2.05/90) • створює більше моментів, ніж Велетень і Назаренко (1.23/90)Тобто, коли Велетень, Назаренко та Брагару переважно атакують штрафний передачами (і статистика не вказує на якусь екстра якість у прийомі), Гуцуляк небезпечний в обох ролях.Якщо порівнювати, хто і як атакує штрафний у Житомирі, то найбільше навантаження падає саме на вінгерів - на них міцно тримається структура атаки.Тому мʼясний комбриг Ребров ухвалив одне з небагатьох правильних рішень у всьому відборі, випустивши саме Гуцуляка - людину, яка найкраще орієнтується у штрафному з-поміж вінгерів УПЛ.🇺🇦 Ярмоленко тепер класифікується разом із нападниками, тож у Динамо лишився один ефективний вінгер - Назар Волошин: • топ-2 за дотиками (4.01/90) • топ-4 за точними передачами до штрафного (2.29/90)Шола поки що просто біжить. Кабаєв нарешті ожив в останніх матчах і навіть почав асистувати.😀 U21 зараз грає товарняк проти Ерміра Рашиці. Профіль очевидний - ресивер: • у вінгера МХ1925 чотирикратна перевага дотиків у штрафному над передачами до нього (3.41/90 проти 0.70/90) • створює небагато - 0.79/90 передач під удар (60-79-й перцентиль)Проти нього Мельгоса виставив двох різних вінгерів Артемів за профілем: • 🇺🇦 Слесара із Зорі - топ-3 за дотиками в штрафному й водночас активно створює моменти партнерам • 😀 Гусола з Колоса - не надто вирізняється загалом, але має 60-79-й перцентиль за передачами під удар (чим і не схожий від Яна Костенка та Іллі Квасниці)#УПЛмікроскоп
👁 4,740 25-11-14 20:02
Франція 4:0 УкраїнаКоли футболістів використали як презервативиЄдина аналогія, яка напрошується: Ребров просто скористався людьми та викинув їх на смітник, наче десяток презервативів. Не зрозуміло лише навіщо. Можна було підійти до цього більш трохи творчо.Не знаю, хто нашіптує Реброву про якості того чи іншого гравця в моменті, але цю людину треба пиздити руками й ногами до стану овоча на ШВЛ.Хто сказав, що саме матч із Францією - це місце для дебюту Михавка, який у моменті втратив позицію в старті Динамо? Хтось взагалі бачив гру Караваєва в захисті в УПЛ та усвідомлював наслідки? Хтось розуміє, що Михайліченко нічим не виділяється останні місяці, щоб вважатися гравцем рівня таких матчів? Скільки моментів створив? Скільки просування дав? Ви створюєте під нього умови для стрімких атак, але де і коли бачили, що він здатен на це?Хтось бачив Назарину та Очеретька в інтенсивному 90-хвилинному матчі? Що таке «інтенсивний футболіст» у нашій інтерпретації? В Україні «інтенсивний» - це коли не знаєш, що пизданути, щоб здатися розумним. Побачили, на скільки вистачило «інтенсивного» Очеретька? П’ять секунд позитиву з подальшим браком - це що? Людина відбирає м’яч, але не біжить, зупиняється, бо розуміє, що не втече на тих 40 метрах, які залишалися до воріт. Якщо сам футболіст тверезо оцінює себе, то нахуя журналісти роздувають масштаб таланту?Асистенти ж могли просто підняти фітнес-дані та побачити, хто в моменті тягне обсяг, а хто ні. І не давати ролі з великим обсягом тим, хто очевидно її не стягне. Якщо для штабу матч проти СК Полтава - показовий, то йдіть працюйте в клуб, не мучте людей у збірній.Чия геніальна ідея - випустити Шапаренка? У Реброва ж є помічники? Ніхто з них не розуміє, що Шапаренко - це рух перш за все? Вони не бачили, що Микола зараз не стартер Динамо? Що він нещодавно повернувся після травми й функціонально слабкий? То нахуя вони працюють? Так, Шапаренко - найдинамічніший півзахисник УПЛ, який додає більше високошвидкісної дистанції, ніж Назарина й Очеретько разом. Але коли він у формі. А не коли тільки відновився. Чи штаб Реброва не в курсі, що в Динамо немає нормального тренувального процесу через режим «матч через два-три»? Як Микола міг набрати тонус?Тому: стартовий план і спроби йому слідувати у фазі захисту - нормальні. Автобус - то й автобус. Але якщо Ребров зі штабом не розуміють, що для втілення плану потрібні гравці з відповідними функціональними можливостями, то час іти кудись за Міндічем.Бо виглядає це як: Ребров грає в «адаптивний футбол» без футболістів відповідного рівня. І замість того, щоб зібрати під цей план дійсно підходящих гравців, він збирає «найкращих за прізвищем».Звідси й сетап, де лебідь, рак та щука у старті. Звідси вперше в моєму житті в звіті індусів з’явилася цифра 0.0 із 79 володінь збірної України дісталися чужого штрафного майданчика. Просто чужої половини ми діставалися лише в 33% володінь. Відповідно 67% закінчувалися вже на власній. Про що взагалі може йти мова?Але найбільше мене не самозадоволене обличчя тренера зайобує. Найбільше мене зайобує нелогічність його дій. Через васалів він транслює словосполучення «адаптивний футбол». А потім, бляха, Михайліченко змушений виконувати функцію, яку не стягує. Але він змушений, бо «панімаєт трєбаванія штаба». А умовний Денис Кузик, який трахав Шахтар (а це як Франція, якщо ти гравець ЛНЗ), тримався проти Динамо та ідеально підходив би на роль інтенсивного фулбека на 60 хвилин - іде нахуй, бо «нє панімаєт трєбаванія штаба».Так, сука, і живемо. Бо цих міндічєй - скрізь як грязі. Кожен футболіст в руках Реброва - це як пачка гандонів. Правда, сам Ребров ними не користується. Тож принагідно привітаю із черговим поповнення в родині.