Fuente
Смоловий | Ось проста ілюстрація до тексту вище з першого тайму матчу Карпат з Во...
3 500 Vistas/Alcance
2024-08-31 12:14
Mensaje №8774
Ось проста ілюстрація до тексту вище з першого тайму матчу Карпат з Ворсклою та чому лисий, Потато Пеп чи мужі, що співчувають совкам, дарма демонізують термін «білдап». Тупо вкладаючи в нього лише безцільну мастурбацію короткими пасами без прогресії, як в раннього Ротаня. Карпова ловля та тривалі паузи без тренерства певно притупляють сприйняття деяких речей. Тому ще раз. Білдап - це не безцільна дрочка на трьох разом із кіпером заради ніхуя, чим півтори роки займалася Олександрія. В терміні «білдап»ключове значення має частинка «ап» (з англійського up - вгору). Якщо «ап» немає, то це не білдап, а мастурбація. От Карпати і Кемкін чудово демонструють, що воно таке.1️⃣ Мірошніченко, ЦЗ Карпат та Кемкін виконують декілька передач. Мета очевидна - Ворскла стягує на половину поля львівʼян одразу 6 юнітів. А тепер рахуємо гравців Карпат - їх четверо польових плюс Кемкін, тобто пʼять (Полегенько вже за центральною лінією).Головна перевага, яку створює Кемкін Карпатам - його висока позиція, що позбавляє першу лінію блоку Ворскли будь-якого сенсу. Кемкін розуміє наявність чисельної переваги: якщо 5 партнерів проти 6 полтавців тут, то відповідно 6 львівʼян проти 5 гравців Ворскли там.2️⃣ Оцінивши ситуацію, яка вочевидь програмується, бо ситуації схожі на цю регулярно відтворюються, Кемкін видає діагональ на Шаха.Цим пасом він відрізає одразу ШІСТЬОХ суперників. І це найцікавіше - пас не короткий, а довгий, але це все одно білдап, бо відбувається підйом мʼяча. Оскільки через велику кількість суперників та високу щільність ніг простору немає на власній половині, то кіпер знайшов можливості використати простір на чужій, де менша кількість суперника та менша щільність ніг. Білдап - це така гра, де ти шукаєш простір. Іноді складним шляхом під тиском через передачі на третього, а інколи ось так. В чому головна відмінність між цим епізодом та бий-біжи? Якщо ви побачите матчі Потато Пепа, коли він грав в Єврокубках, то там ідеї в лонгболів Бойка (найчастіше) на Русина/Мбокані/повії/Бєсєдіна, як такої НЕ було. Тут вона є: ⁃ висока позиція кіпера, щоб нівелювати двох гравців Ворскли, які можуть грати по ЦЗ Карпат, бо фактично на мʼячі Кемкін виконує роль третього центрального захисника ⁃ велика кількість гравців Карпат, що може увімкнутися, якщо Шах заволодіє мʼячем на чужій половині; можна навіть говорити про деяку компактність, бо між Шахом та партнерами не така й величезна прірва, якщо Шах візьме мʼяч під контроль, то в нього є варіанти для розвитку атаки, яких ніколи не було в Потато Пепових нападників (Русин/Мбокані/повія/Бєсєдін) Простими словами чому це не бий-біжи та лонгбол навмання, тому що: ⁃ у випадку, якщо Шах мʼячем заволодіє, команда отримає мінімум чисельну рівність проти блоку захисту (один Мбокані проти 5-6 суперників - це бий-біжи) ⁃ у випадку, якщо Шах мʼячем не заволодіє, команда отримає розкішну позицію для миттєво увімкнення пресинг (один Мбокані проти 5-6 суперників - це бий-біжи, бо жодного тиску на розіграш після повернення мʼяча) Тому здоровʼя та наснаги Лупашку, та таким, як Лупашко. Чим більш винахідливими будуть побудови атак в УПЛ, тим більшої винахідливості потребуватиме гра проти мʼяча. Якщо Динамо почне частіше в УПЛ стикатися з чимось складним, де треба вмикати мозок без мʼяча - тим якісніше кияни гратимуть проти команд в Європі, які дійсно змушують вмикати мозок постійно.