Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Сіверськодонецька міська ВА
Añadido 05 oct. 2021

Сіверськодонецька міська ВА

@sm_vca
Número de suscriptores: 4 417
Fotos: 18,500
Videos: 2,640
Enlaces: 4,130
Descripción:
Новини
Fuente

Сіверськодонецька міська ВА | Головне на Луганщині за добу 📌Упродовж доби по укріпленнях українських...

Logotipo de la comunidad de telegram - Сіверськодонецька міська ВА Сіверськодонецька міська ВА @sm_vca
508 Vistas/Alcance 2026-05-22 05:23 Mensaje №24276
Головне на Луганщині за добу 📌Упродовж доби по укріпленнях українських оборонців на Луганщині окупанти спрямували 19 безпілотників. Двічі вели вогонь зі ствольної артилерії. Ще два рази - з реактивної. Також застосовували міномети і автоматичні гранатомети. На Лиманській ділянці фронту противник за учора атакував поблизу чотирьох населених пунктів.📌Студентів-медиків коледжу з алтаю на місяць направили до військових шпиталів, розташованих у так званій "лнр". Там вони мали виправити кадрову ситуацію з браком лікарів. Кажучи про обсяг роботи, яку доводилося виконувати, студенти підкреслили масштабність втрат російських військових. Щодня практиканти проводили по 12 оперативних втручань.📌Загарбники запропонували включити Сіверськодонецьк до культурно-пізнавального туристичного маршруту. До його складу, за планами росіян має увійти народний музей історії об'єднання «Азот». Проблема лише в тому, що у 2022 році самі ж росіяни й поцілили в будівлю, де розташовувався зазначений музей. Приміщення вигоріло вщент і його відновленням вони не займалися. Втім, окупанти впевнені, що створюють "диверсифіковану пропозицію у сфері туризму та гостинності".