Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Сіверськодонецька міська ВА
Añadido 05 oct. 2021

Сіверськодонецька міська ВА

@sm_vca
Número de suscriptores: 4 417
Fotos: 18,500
Videos: 2,640
Enlaces: 4,130
Descripción:
Новини
Fuente

Сіверськодонецька міська ВА | Головне на Луганщині за добу 📌Чотири рази загарбники здійснили спроби ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Сіверськодонецька міська ВА Сіверськодонецька міська ВА @sm_vca
509 Vistas/Alcance 2026-04-05 06:39 Mensaje №23285
Головне на Луганщині за добу 📌Чотири рази загарбники здійснили спроби знайти слабкі місця у нашій обороні на Лиманському та Слов’янському напрямках. Ворог намагався просунутися поблизу чотирьох населених пунктів. На території Луганщини противник тричі вдарив зі ствольної артилерії. Двічі – з автоматичних гранатометів. 11 разів застосував мінометні установки. Також бойові завдання виконували 11 безпілотників росіян.📌Квітень ледве розпочався, а посилення примусової мобілізації у так званій «лнр» відчули майже усі. По-перше, повістки отримують гірники, які раніше звільнилися з різних причин або були скорочені. Відповідні списки підприємствами були передані раніше. Крім того, з промислових підприємств окупованої Луганщини росіяни збираються відправити на війну від 25 % до 50 % чоловіків.📌На вугледобувних підприємствах «лнр» росіяни вводять нову форму оплати праці. Відтепер дохід шахтаря буде напряму прив’язаний до обсягу видобутку. До цього нововведення не готові навіть на шахті «Білоріченська» – єдиній на окупованій Луганщині, де є видобуток. Для кожного підприємства вже визначено мінімальний план видобутку. Після цього у структурі заробітної плати активуватиметься стимулююча надбавка «Тонна». Окупанти запевняють, що це стане дієвим інструментом впливу на прибуток шахт. Насправді – це чергова можливість скоротити виплати на зарплати.