Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✙SLON FM✙
Añadido 06 ene. 2025

✙SLON FM✙

@slonfmua
Número de suscriptores: 35 364
Fotos: 13,300
Videos: 3,780
Enlaces: 16,100
Descripción:
Курсантсько-офіцерська спільнота, заснована офіцером 1-го корпусу НГУ «Азов» Юрієм Гаврилишиним Наш інстаграм - slon.fm Зв'язатися з нами - @slon_fm_ua_bot

👥 Número de suscriptores

35 364
Promedio/Día:: +69
Promedio/Tiempo:: +161
Promedio/Mes:: -288

👁️ Vistas promedio por mensaje

12 335
Promedio/Día:: 11,400
Promedio/Tiempo:: 12,080
ERR: 34.88%

📊 Mensajes por Día

2.5
Último día: 0
Promedio semanal: 3.3
Promedio por día: 2.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 13,300 26-02-23 07:24
🛑Нарешті, з січня цього року, вийшов новий Закон «Про основні засади житлової політики », який заміняє радянський житловий кодекс, який діяв з 1983 року(!).➡️Цей же закон редагує ст.12, ЗУ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». Взагалі радимо ознайомитись з ст.12, цього закону, там багато цікавого про житло військовослужбовців. Будете в шоці🙂➡️Але особливо цікавий цей пункт: Курсанти вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти розміщуються в казармах у розташуванні закладу (підрозділу), що відповідають встановленим законодавством вимогам, а курсанти, які перебувають у шлюбі, - у гуртожитках.➡️А у разі відсутності можливості для розміщення військовослужбовців, у тому числі курсантів вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, які перебувають у шлюбі, у спеціально пристосованих казармах та гуртожитках, а також у разі відсутності службового житла військова частина (заклад, підрозділ, орган, з’єднання, установа) зобов’язана за бажанням військовослужбовця виплачувати йому грошову компенсацію за найм (оренду) житла в порядку та розмірах, визначених Кабінетом Міністрів України.➡️Тож, одруженим курсантам щиро радимо писати рапорт на отримання піднайому, особливо в Києві, майже 5 тисяч, це не мало 🫠SLON FM
👁 12,100 26-02-22 08:37
☄️12 лютого 2026 року набрав чинності Указ Президента України від 10 лютого2026 року № 108 «Про внесення змін до Положення про проходженнягромадянами України військової служби у Збройних Силах України»(далі – Указ № 108)Коротко про зміни: 🛑Офіцери, які не визнані обмежено придатними або такими, що за рік не проходили в бойовій частині службу мінімум 3 місяці – ОТРИМУЮТЬ ЧЕРГОВЕ ОФІЦЕРСЬКЕ ЗВАННЯ ВІДПОВІДНО ДОВОЄННИХ НОРМ (не 1-2 роки);🛑Надано можливість військовослужбовцям, які визнані військово-лікарськими комісіями придатними до військової служби за станом здоровʼя у військових частинах ТЦК, ВВНЗ і т.д, продовжувати за їх бажанням та клопотанням командира (начальника) проходити військову службу у військових частинах, що належать до бойового складу;🛑Командири корпусів та рівні їм за посадами можуть надавати первинне офіцерське звання бійцю;🛑ОНОВЛЕНО ПЕРЕЛІК ПІДСТАВ РОЗІРВАННЯ КОНТРАКТУ КУРСАНТАМИ (про це буде окремий допис). ➡️ У всіх ВВНЗ присутні офіцери підполковники, полковники, які в очі солдат не бачили, але отримували відповідно мірок воєнного часу чергові офіцерські звання, як і офіцери які безпосередньо ведуть за собою бойові підрозділи. Частково, це питання вирішене. ВВНЗ однозначно вигадають «костиль» у вигляді відряджень на 3 місяці, але є також свої нюанси. 🫠SLON FM
👁 11,000 26-02-20 14:38
🟠 Хлопци я свий, я не з ТЦК ➡️Це всеодно, що солдати почнуть носити патчі, «Я не курсант», бо курсанти були неодноразово помічені п'яними. (А таке дійсно було не раз)➡️ Важко уявити собі патч, який був більш крінжовим. Ну, хіба що «куніметник» або «ЗСУ HUB»в кольорах чорно-помаранчового ютубу 🤣➡️ Фактично, це перетинає межу гумору та перетворюється на публічне знецінення структури, що є частиною системи оборони України. Визнання того, що бути пов'язаним із структурою ТЦК та СП соромно та принизливо. Але чим це шкодить в довгій перспективі суспільству? ➡️ Та все просто, як божий день. Коли представники Збройних Сил/ Національної Гвардії/ будь-якої іншої структури демонстративно відмежовуються від підрозділів центрів комплектування — це не додає жодної поваги ані першим, ані другим. Це тільки посилює розкол. І такі наслідки є наочним прикладом роботи кампанії руснявого іпсо за принципом «divide et impera». Чи треба пояснювати проблематику та наслідки таких настроїв в соціумі? ⬇️ Чи чиста і свята структура ТЦК? Ні, на жаль. Але питання до роботи структури вирішуються механізмами правового контролю та реформ, а не публічним самодистанціюванням та носінням патчів, які принижують її військовослужбовців, багато з яких пройшли пекло війни🫠SLON FM
👁 10,500 26-02-18 16:22
8-ма артилерійська бригада «Гармаш» 1-го корпусу НГУ «Азов».У складі корпусу створено окрему 8-му артилерійську бригаду «Гармаш». Створення окремої артилерійської бригади в корпусі — значне підсилення вогневої підтримки загальновійськових підрозділів як в обороні так і в наступі. Перед підрозділом стоїть складна задача — створити повноцінну боєздатну бригаду та масштабувати набутий досвід «Азову» в ході ведення бойових дій з 2014—2026 рік, та реалізувати його із за допомогою використанням новітніх технологій із кращими зразками вітчизняного та західного озброєння. Новостворену бригаду сформували досвідчені азовські артилеристи, які пройшли всі ланки управління: від номера обслуги до найвищих командних посад дивізіонів та бригадної артилерійської групи. Підрозділ очолить екс начальник штабу 12 бригади спеціального призначення «Азов» підполковник Андрій «Дубок» Ковкрак. Шеврон 8-ї бригади «Гармаш» – блискавка, удар якої утворює восьмикінечну зірку. Удар блискавки – вибух, знак влучної роботи артилерії, яка завдає важких втрат противнику та прикриває бойову роботу піхоти.Гортайте слайди і дізнавайтеся більше про бригаду «Гармаш».Приєднуйся до лав 8-ї артилерійської бригади «ГАРМАШ» | Офіційний сайт корпусу | Фінансова підтримка | Telegram | Instagram | YouTube | Twitter | Facebook | TikTok | WhatsApp
👁 12,700 26-02-14 06:48
🛑 14 лютого! Вітаємо всіх з днем спуску на воду лінкора Бісмарк!➡️«Бі́смарк» — лінкор німецьких військово-морських сил Третього Рейху, один із найпотужніших та найвідоміших військових кораблів Другої світової війни та всього часу. Перший корабель класу «Бісмарк», названий на честь німецького канцлера Отто фон Бісмарка. Побудований на корабельні Блом & Фосс у лютому 1939 р.➡️ «Бісмарк» був озброєний 8 гарматами головного калібру 380 мм (SK C/34), розміщеними у чотирьох двогарматних вежах. Це основна артилерія, яка забезпечувала високу точність та скорострільність та мали максимальну дальність стрільби близько 35,5–36,5 км!➡️ Бісмарк, його екіпаж спільного з крейсером Принц Ойген потопили лінійний крейсер королівського флоту Худ. Після чого флот Її Величності кинули всі свої сили на знищення Бісмарка!➡️Німецький лінкор «Бісмарк» затонув 27 травня 1941 року. Корабель був потоплений британською ескадрою в Атлантичному океані після запеклого бою, що тривав 26-27 травня. Після знищення всіх гармат основного калібру, а також виведення гвинтів через атаку авіації, британський есмінець зміг підійти на відстань пуску торпед і затопити корабель. Битва була одного Бісмарка проти одного авіаносця, 3 лінкорів, 3 крейсерів та 6 есмінців. З екіпажу чисельністю понад 2200 людей врятувалися лише 115 моряків. ➡️Будьте як екіпаж Бісмарка, ніколи не здавайтесь, та бийтесь до останнього! А ще там, з днем Святого Валентина також.🫠SLON FM
👁 15,100 26-02-10 12:06
🟠Переведення з одного ВВНЗ в інший, розповідаємо про один з небагатьох успішних випадків.«Отже, загалом процес переводу тривав ≈ 4 місяці, і розпочався в серпні 25го. Керівництво на бажання перевестися з 🌟НАСВ до 🌟ХНУПС відреагувало не дуже позитивно, ні начкурсу, ні заступники начфака, на моє прохання надати правильний приклад рапорту відповідали «ми такого не знаємо», хоча існує ж рапорт на перевід на інший факультет (і він фактично ідентичний на перевід до іншого ввнз), але мені його не надали. Була спроба самостійно «зліпити» правильний варіант, але він відхилявся якимось там начальником відділу кадрів та персоналу зі словами «а я хочу друкований варіант, мені письмовий рапорт не ок», «а тут нема спеціалізації вказаної і т.д» хоча було би легше аби він одразу мені дав приклад. Перед тим була спроба дати рапорт начкурсу, але він попередньо відхилив його кажучи «ну я не хочу, поки команди зверху рапорт прийняти не буде - не прийму». Звʼязавшись з представниками 🌟ХНУПС це питання вже вирішувалось на рівні заступників ВВНЗ з навчальної роботи. І фактично 🌟ХНУПС просив академію прийняти мій рапорт. Після місяця відсутності абсолютно любої інформаціі про рапорт було вирішено просто зателефонувати до гарячої лінії МОУ. Надіславши рапорт напряму на пошту 🌟НАСВ, де вони б не змогли відмовитися від нього, я би зекономила добряче часу. Одразу повідомивши керівництво, що якщо не буде відреаговано бодай якось на рапорт впродовж 1,5 місяця, то я можу пожалітися на МОУ, це також би зекономило час, бо допоки не пожалієшся бодай десь - діла не буде. Якщо ти простий смертний курсант без дяді полковника/генерала, тощо, то це неприємний досвід.» 🫠SLON FM
👁 10,600 26-02-03 19:36
🟠З одеської Військової академії відрахували курсантів, які брали участь у знущаннях з першокурсника Павла Стовбуна.➡️В академії провели службове розслідування. За його підсумками покарали курсантів, які порушували статутні правила взаємин, а також тих, хто мав реагувати, але цього не зробив, зокрема чергову службу. Дисциплінарну відповідальність понесли також й офіцери факультету військової розвідки та ССО, які через неналежний контроль допустили ці порушення.➡️Крім того, курсантів, які власне брали участь у знущаннях, відрахували. Також у ВА кажуть, що на факультеті (тепер — в інституті) змінили керівний склад.Матеріали службового розслідування передали до військової прокуратури в Рівному, оскільки в діях окремих службовців вбачались ознаки кримінальних злочинів:🟠доведення до самогубства (ч. 3 ст. 120 Кримінального кодексу України);🟠порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості (ч. 3 ст. 406 Кримінального кодексу України);🟠недбале ставлення до військової служби (ч. 4 ст. 425 Кримінального кодексу України);бездіяльність військової влади (ч. 4 ст. 426 Кримінального кодексу України);🟠перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень (ч. 5 ст. 426-1 Кримінального кодексу України);🟠порушення статутних правил внутрішньої служби (ч. 3 ст. 421 Кримінального кодексу України).➡️Після вивчення матеріалів службового розслідування поліція до вже відкритого провадження про доведення до самогубства додала лише статтю про перевищення службових повноважень.⬇️У поліції Рівненщини повідомили на запит hromadske, що жодній людині ще не оголосили підозру. Досудове розслідування триває.🫠SLON FM
👁 11,200 26-02-03 07:12
🛑Поліція хоче взяти під контроль усі цивільні дрони — під приводом безпеки та виборів➡️Комітет ВРУ схвалив законопроєкт, який запускає державний контроль за БпЛА. Ініціатор — Нацполіція. Формальна причина — боротьба зі злочинами та загрозами, зокрема перед можливими виборами під час війни.➡️Що планують:🛑Обов’язкова реєстрація дронів у державному реєстрі🛑Прив’язка дрона до конкретного власника / оператора🛑 Ідентифікація пілота під час польотів🛑 Подання заявки на дозвіл польоту (журналісти — теж)🛑 Штрафи за незареєстрований дрон🛑Кримінальна відповідальність, якщо дрон спричинить шкоду🛑Поліція отримає право глушити сигнал, перехоплювати або знищувати дрон➡️Фактично:FPV-дрони офіційно визнають потенційною зброєю, бо ними вже:— шантажують— здійснюють замахи— готують диверсії.Тому запровадження даних змін було лише питанням часу.➡️Коли запрацює даний механізм? Військові можуть видихнути, активна фаза — після скасування воєнного стану, але правки готують вже зараз.➡️Реєстр буде непублічним — доступ матимуть лише держава і силовики.➡️Тобто ми заходимо в нову реальність, де кожен дрон тепер підконтрольний, а кожен політ відстежуванийДжерело🫠SLON FM
👁 11,400 26-01-29 10:14
🟠29 січня - день памʼяті Героїв Крут.➡️Не знайдеться, певно, українця, який не знає, що сталось під Крутами. Та не всі розуміють важливість курсантського чину в цій обороні.➡️В той час війна велася залізницею і 24 грудня 1917 року більшовицькі війська підходили до станції Бахмач, де вже облаштовували оборонні позиції 3 роти українських курсантів з Першої київської військової школи. Вони окопували станцію, а курсанти-артилеристи на чолі з сотником Семеном Лощенко розмістили привезену з собою гармату до потягу, щоб закрити залізницю для червоних. ➡️Наступ Муравйова почався, коли більша частина курсантів були у відпустці - на жаль, багато хто вирішив не повертатися. На момент, коли в школу повернулися всі, хто бажав боротися за незалежність, бої за Бахмач точилися близько тижня. Прибулих очолив капітан Довгополов і ще 150 курсантів на бронепотязі «Вільна Україна» - вирушили до Бахмача. Підкріплення дозволило затримати більшовиків, завдавши їм великих втрат, та сили всеодно були не рівні.➡️Відчувши брак боєприпасів і втрати - курсанти відступали до Києва і тільки 15 січня, майже через місяць, до них на підсилення прибули студенти з куреня Січових стрільців. ➡️Самотужки курсантський корпус Києва стримував наступ більшовиків. Не маючи справного обладнання, якісної зброї і важкої техніки. Усім рухала ідея, ініціатива молодших офіцерів і патріотизм. ⬇️Маючи сьогодні все, що необхідно, ви, панове курсанти, не маєте морального права бути непрофесійним. Памʼятайте подвиг колег, будьте свідомими та популяризуйте героїзм курсанства, бо поки ви самі не осягнете це - іншим не буде діла до цього чину.🫠SLON FM
👁 13,000 26-01-24 15:33
🛑Мільйонерам бути➡️Львівський окружний адміністративний суд частково задовольнив позов військовослужбовиці, яка оскаржувала відмову у виплаті одноразової грошової винагороди в розмірі 1 млн грн за участь у бойових діях. Суд дійшов висновку, що відмова військової частини була правомірною на момент її ухвалення, однак з урахуванням змін до урядової постанови позивач набула право на таку виплату, а тому командування зобов'язане повторно розглянути її рапорт і ухвалити нове рішення з урахуванням правової позиції суду.➡️Обставини справи №380/10515/25. Позивачка була мобілізована у березні 2023 року під час дії воєнного стану, на момент призову мала звання солдата та проходила службу у складі Збройних Сил України. Упродовж 2023-2024 років вона безпосередньо брала участь у бойових діях у районі Часового Яру Донецької області, сумарно понад шість місяців. У травні 2024 року їй було присвоєно первинне офіцерське молодший лейтенант. ➡️Позивачка подала рапорт про її нарахування та виплату. Командування військової частини відмовило, пославшись на роз'яснення Міністерства оборони: мовляв, особи, яким присвоєно офіцерське звання, не мають права на цю винагороду, незалежно від того, коли і в якому статусі вони проходили службу та брали участь у бойових діях.➡️ Подавши до суду, особа виборола своє право на свої заслужені кошти. Тому наголошуємо, що не бійтеся звертатися до суду у випадках порушення ваших прав. Судова система не така старшна як її малюють, і зазвичай стає на вашу сторону, якщо ви дійсно праві в ситуації 🫠 SLON FM