Fuente
Shostka-News🪶 | Стан постраждалих через ворожі обстріли – стабілізується, а у Шосткинс...
957 Vistas/Alcance
2026-03-23 15:02
Mensaje №80986
🪶Стан постраждалих через ворожі обстріли – стабілізується, а у Шосткинській громаді готуються до запуску «Скринінгу 40+» та посилюють медицину в селах❤️🩹Стан постраждалих внаслідок ворожих атак, яких було госпіталізовано минулого тижня, нині близький до задовільного. Люди одужують, загрози їхньому життю немає. Про це під час апаратної наради повідомив головний лікар Шосткинської центральної районної лікарні Олег Штогрин.🏥За його словами, медзаклад разом із Центром первинної медико-санітарної допомоги завершує підготовку до запуску програми «Скринінг 40+».«Ще залишилося закупити деякі матеріали для лабораторій. Думаю, орієнтовно за тиждень, плюс-мінус кілька днів, ми розпочнемо цю роботу», - зазначив Олег Штогрин.
☝🏻Водночас керівник Шосткинського міського центру ПМСД Олександр Мазур повідомив про ліквідацію наслідків ворожої атаки в амбулаторії №3.«Тимчасово вікна закрили, але працювати можна. Амбулаторія функціонує, лікарі приймають у штатному режимі», - зазначив він.
Окрім цього, за дорученням міського голови Миколи Ноги для віддалених сіл Шосткинської громади закупили аптечки.