Fuente
Shostka-News🪶 | Я не народився героєм. Я просто став на захист тих, кого люблю…”: Шост...
871 Vistas/Alcance
2026-03-11 12:02
Mensaje №79102
🪶“Я не народився героєм. Я просто став на захист тих, кого люблю…”: Шосткинська громада провела в останню путь свого Захисника – Олександра Бодню на позивний «Барон»🇺🇦Коли Україна опинилася у вогні війни, шосткинець Олександр Бодня не шукав виправдань і не відступав. Він просто став на захист тих, кого любив – своєї родини, рідного міста і своєї країни. Люблячий чоловік і батько, надійний друг і шанований фахівець, він пройшов найгарячіші ділянки фронту, залишаючись для побратимів опорою і підтримкою.💔Після важкого поранення, отриманого на Харківщині, 5 березня 2026 року серце воїна зупинилося, залишивши у серцях рідних невимовний біль, а в пам’яті земляків – глибоку вдячність і шану.🎖За зразкове виконання службових обов’язків, особисту відвагу та самовідданість нагороджений численними грамотами і подяками, а також: медаллю від Президента «За військову службу Україні», медаллю «За оборону рідної держави», відзнакою «За службу державі», медаллю «За відвагу», почесним нагрудним знаком командира 13 ОМПБ, медаллю «За участь в антитерористичній операції».Читайте далі на нашому сайті