Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Шнайдер Знає☝️
Añadido 06 dic. 2025

Шнайдер Знає☝️

@shnaidermihailo
Número de suscriptores: 1 146
Fotos: 554
Videos: 67
Enlaces: 66
Descripción:
Михайло Шнайдер. Блогер. Політичний Екперт. Юрист. https://www.facebook.com/profile.php?id=100007952790911

👥 Número de suscriptores

1 146
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -12

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,630 26-04-17 14:38
Натрапив на цікавий матеріал в мережі. І скільки таких фсбешних агентів в політиці, армії, вузах і вулицях ...?" .... КНУ Шевченка ще не оговтався від нещодавнього скандалу, як назрів новий в студентському середовищі. І ця історія для роздумів та застереження: емоції не завжди відображають реальність. І вірити тому, що чуєте і бачите, не варто, потрібно вірити тому що розумієте. Ми часто робимо помилки у виборі, тому, що наше раптове мислення дає нам емоційну картинку, яка в переважній більшості є переоціненою нами реальністю. А тепер до конкретики. В травні 2025 року "багатотисячний колектив студентів" (у виборах прийняли участь менше ніж 3% від 28 тисяч студентів) вибирав голову і заступника Студпарламенту КНУ Шевченка. Оскільки голова студпарламенту Університету завершила своє навчання і склала свої повноваження, то виконувачем обов’язків Голови СПУ став її заступник - Іван Лазоренко . На вигляд «мілашка» і «патріот» Університету, як виявилось пізніше, дуже шустрий і підприємливий студент. Все б було чудово у цього "патріота", якщо б він не вирішив одноосібно представляти Університет Шевченка, навряд поставивши до відома студентську спільноту і адміністрацію Університету, на заходах по співпраці України за програмою «Еразмус» на вотчині одіозного путініста Віктора Орбана в Угорщині. За дивним збігом обставин, саме там за кордоном знаходиться і ще один «патріот», який не ризикує повернутися в Україну (адже перебуває у розшуку ТЦК), такий собі одноосібний член і керівник псевдо громадської організації «червоний губер» Владімір Ксєніч. Як відомо, Угорщина часів Орбана кишить агентурою кремля і веде свою підривну діяльність у Євросоюзі та на території України. Про захід, ініційований двома цими «патріотами» 19 січня 2026 року стало відомо від іноземних партнерів Університету Лоранда Етваша (Угорщина).Так що ж пов’язує у спільній діяльності агентуру кремля, через афілійовану ГО «червоний губер» та вихідця з міста Севастополя, в.о. голови Студпарламенту Університету Шевчекна, який курсує безперешкодно з Угорщини, а далі в окупований росією Крим до своїх родичів, де йому не «ставлять» запитань органи ФСБ, де він себе вільно почуває і декілька років вільно користується російським номером телефону? А пов’язує цих двох "патріотів" саме підривна діяльність проти української державності, прикриваючи цю діяльність популярними лозунгами та псевдо боротьбою за надуманими подіями ! І це все не звинувачення, а констатація фактів. ФСБешна агентура і завербовані корисні дурні, використовуючи засоби демократії знищують в зародку українську ідентичність та українську демократію!Стільки років деструктиву в Європі і Орбан пішов на смітник історії. Так само вірю що на смітнику історії опиняться Іван Лазоренко і Владімір Ксєніч – «патріоти» за російські гроші! ...."
👁 2,110 26-04-02 13:34
Ніколи такого не було і ось Знов🤷 Друзі, схоже на те, що у нашому Чернігові готують дерібан 500 мільйонів‼️Гривень.Схема цинічна і дуже Коштовна.Справа у тому, що уряд виділив Чернігівщині з резервного фонду майже пів мільярда Гривень.Ці гроші мають бути використані на побудову захисту нашої з вами інфраструктури, на світло та на тепло в Оселях.Неймовірно ласий Куш. На який знайшлося багато Бажаючих. Але на шляху до дерибану ціє колосальної суми встала Держаудитслужба.Ті сами аудитори, які банально не дають красти з Бюджету. Тож далі розгорнувся справжній Триллер.Такий собі багаторічний очільник "Чернігівводоканалу" Сергій Малявко за яким тягнеться шлейф з шести‼️ кримінальних справ, разом зі своїм другом із "Теплокомуненерго" Щербиною, вигадали хитрий план, для того щоб отримати вільний доступ до цих колосальних Коштів.Вони вирішили дискредитувати Аудиторів. Круто, чи не Так? Вони вирішили, за допомогою брудних провокацій, прослушки, підкинутих грошей та тиску прибрати тих, хто заважає Дерибану.Як то кажуть, схема проста та Дієва.Особливо, коли на кону такі космічні Гроші. Особливо, коли для цього є всі Умови. Тож я сподіваюся на те, що наш прем'єр Свириденко та голова ОВА @Чаус терміново звернуть свою увагу на цю кричущу ситуацію та не допустять розтрати ціми ділками таких величезних Грошей.А ще, там дійсно багато роботи для наших правоохоронних Органів. Ну дуже Багато.
👁 2,700 26-02-12 09:32
Друзі, ви певно чули про Одеський припортовий Завод.Це величезне, стратегічне підприємство, яке наразі просто занепадає та використовується для перевалки Зерна.Ви тільки вдумайтесь в Це. Єдиний шанс врятувати це стратегічне підприємство, це його повний Перезапуск.Але тут виникають дуже великі Проблеми. Почнемо з того, що ще у листопаді 2025 року конкурс із приватизації "ОПЗ" провалився, бо не було жодного Учасника.Після цього компанія "Агро Газ Трейдінг" запропонувала конкретний механізм перезапуску Підприємства.Не Теорію. Не Обіцянки. А абсолютно перевірену Модель.Давальницьку Модель.Саме за цією схемою "ОПЗ" працював у 2019-2021 Роках.І працював Успішно.Бо факти говорять самі за Себе:▪️ 1,4 млрд кубометрів газу Поставлено. ▪️ Майже 2 млн тонн карбаміду та аміаку Вироблено. ▪️ 4,5 млрд грн сплачено Заводу.І що далі?Далі два місяці жодної Відповіді. Жодної Реакції.За словами партнера "АГТ" Олександра Горбуненка, компанія була готова взяти на себе всі ризики Запуску. Але ініціативу просто Проігнорували.Більше того - "АГТ" не допустили до попереднього конкурсу і як стверджують у компанії, створювали штучні адміністративні Бар’єри.Що ми маємо на Сьогодні? Сьогодні стратегічне підприємство Простоює. Замість виробництва - перевалка Зерна.Це навіть звучить Смішно.Тому питання лише Одне.Кому вигідно, щоб "ОПЗ" не Працював?А ще цьому році планують новий Конкурс. Чи буде він відкритим і конкурентним - Побачимо. Але сумніви з цього приводу звісно Присутні. https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=ZhvtHUjlAfQ&t=23s&pp=2AEXkAIB#searching