Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Шнайдер Знає☝️
Añadido 06 dic. 2025

Шнайдер Знає☝️

@shnaidermihailo
Número de suscriptores: 1 146
Fotos: 554
Videos: 67
Enlaces: 66
Descripción:
Михайло Шнайдер. Блогер. Політичний Екперт. Юрист. https://www.facebook.com/profile.php?id=100007952790911
Fuente

Шнайдер Знає☝️ | Натрапив на цікавий матеріал в мережі. І скільки таких фсбешних агенті...

Logotipo de la comunidad de telegram - Шнайдер Знає☝️ Шнайдер Знає☝️ @shnaidermihailo
1 630 Vistas/Alcance 2026-04-17 14:38 Mensaje №1106
Натрапив на цікавий матеріал в мережі. І скільки таких фсбешних агентів в політиці, армії, вузах і вулицях ...?" .... КНУ Шевченка ще не оговтався від нещодавнього скандалу, як назрів новий в студентському середовищі. І ця історія для роздумів та застереження: емоції не завжди відображають реальність. І вірити тому, що чуєте і бачите, не варто, потрібно вірити тому що розумієте. Ми часто робимо помилки у виборі, тому, що наше раптове мислення дає нам емоційну картинку, яка в переважній більшості є переоціненою нами реальністю. А тепер до конкретики. В травні 2025 року "багатотисячний колектив студентів" (у виборах прийняли участь менше ніж 3% від 28 тисяч студентів) вибирав голову і заступника Студпарламенту КНУ Шевченка. Оскільки голова студпарламенту Університету завершила своє навчання і склала свої повноваження, то виконувачем обов’язків Голови СПУ став її заступник - Іван Лазоренко . На вигляд «мілашка» і «патріот» Університету, як виявилось пізніше, дуже шустрий і підприємливий студент. Все б було чудово у цього "патріота", якщо б він не вирішив одноосібно представляти Університет Шевченка, навряд поставивши до відома студентську спільноту і адміністрацію Університету, на заходах по співпраці України за програмою «Еразмус» на вотчині одіозного путініста Віктора Орбана в Угорщині. За дивним збігом обставин, саме там за кордоном знаходиться і ще один «патріот», який не ризикує повернутися в Україну (адже перебуває у розшуку ТЦК), такий собі одноосібний член і керівник псевдо громадської організації «червоний губер» Владімір Ксєніч. Як відомо, Угорщина часів Орбана кишить агентурою кремля і веде свою підривну діяльність у Євросоюзі та на території України. Про захід, ініційований двома цими «патріотами» 19 січня 2026 року стало відомо від іноземних партнерів Університету Лоранда Етваша (Угорщина).Так що ж пов’язує у спільній діяльності агентуру кремля, через афілійовану ГО «червоний губер» та вихідця з міста Севастополя, в.о. голови Студпарламенту Університету Шевчекна, який курсує безперешкодно з Угорщини, а далі в окупований росією Крим до своїх родичів, де йому не «ставлять» запитань органи ФСБ, де він себе вільно почуває і декілька років вільно користується російським номером телефону? А пов’язує цих двох "патріотів" саме підривна діяльність проти української державності, прикриваючи цю діяльність популярними лозунгами та псевдо боротьбою за надуманими подіями ! І це все не звинувачення, а констатація фактів. ФСБешна агентура і завербовані корисні дурні, використовуючи засоби демократії знищують в зародку українську ідентичність та українську демократію!Стільки років деструктиву в Європі і Орбан пішов на смітник історії. Так само вірю що на смітнику історії опиняться Іван Лазоренко і Владімір Ксєніч – «патріоти» за російські гроші! ...."