Fuente
Шнайдер Знає☝️ | Друзі, ви певно чули про Одеський припортовий Завод.Це величезне, стра...
2 700 Vistas/Alcance
2026-02-12 09:32
Mensaje №1091
Друзі, ви певно чули про Одеський припортовий Завод.Це величезне, стратегічне підприємство, яке наразі просто занепадає та використовується для перевалки Зерна.Ви тільки вдумайтесь в Це. Єдиний шанс врятувати це стратегічне підприємство, це його повний Перезапуск.Але тут виникають дуже великі Проблеми. Почнемо з того, що ще у листопаді 2025 року конкурс із приватизації "ОПЗ" провалився, бо не було жодного Учасника.Після цього компанія "Агро Газ Трейдінг" запропонувала конкретний механізм перезапуску Підприємства.Не Теорію. Не Обіцянки. А абсолютно перевірену Модель.Давальницьку Модель.Саме за цією схемою "ОПЗ" працював у 2019-2021 Роках.І працював Успішно.Бо факти говорять самі за Себе:▪️ 1,4 млрд кубометрів газу Поставлено. ▪️ Майже 2 млн тонн карбаміду та аміаку Вироблено. ▪️ 4,5 млрд грн сплачено Заводу.І що далі?Далі два місяці жодної Відповіді. Жодної Реакції.За словами партнера "АГТ" Олександра Горбуненка, компанія була готова взяти на себе всі ризики Запуску. Але ініціативу просто Проігнорували.Більше того - "АГТ" не допустили до попереднього конкурсу і як стверджують у компанії, створювали штучні адміністративні Бар’єри.Що ми маємо на Сьогодні? Сьогодні стратегічне підприємство Простоює. Замість виробництва - перевалка Зерна.Це навіть звучить Смішно.Тому питання лише Одне.Кому вигідно, щоб "ОПЗ" не Працював?А ще цьому році планують новий Конкурс. Чи буде він відкритим і конкурентним - Побачимо. Але сумніви з цього приводу звісно Присутні. https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=ZhvtHUjlAfQ&t=23s&pp=2AEXkAIB#searching