Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Шеф Hayabusa🫡🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

Шеф Hayabusa🫡🇺🇦

@shefhayabusa
Número de suscriptores: 2 599
Fotos: 8,119
Videos: 7,340
Enlaces: 707
Descripción:
Дякую за будь-яку допомогу ЗСУ в боротьбі з рашистами. 🫡🇺🇦ТакМед ПІВДЕНЬ. Позаштатний підрозділ тактичної медицини. Для зв'язку @chefsbot_bot

👥 Número de suscriptores

2 599
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -6
Promedio/Mes:: -40

📊 Mensajes por Día

5.8
Último día: 7
Promedio semanal: 5.1
Promedio por día: 5.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 441 26-06-21 14:59
Москва та бункерний дідо до останнього триматимуться за Крим, як за головний трофей війни, навіть у режимі «острів». Звісно,- це ж стовп ідеології величі та купа плюшок, типу плюс «внутрішня азовська водойма рф» і т.д.Попри те, Крим у якості плацдарму для атак на Україну- то вже військовий абсурд. Далі працює рецепт борщу від Волелюбного Українського Птаху: повний ППОпад, дірявлення залишків флоту, зупинка тіньового, ТОТАЛЬНІ ресурсне та логістичне виснаження, туристичний дефолт, енергетична пустеля, транспортний локдаун, тощо…Годуй, дідо бункерний, дотаціями, але не мрій контролювати,- як було, вже не буде. Українці на окупованій території, вибачте від нині за постійну тривогу, закриті мости/ дороги, темряву, нетишу та стрес. Тримайтеся подалі від військових обʼєктів та усього вогненебезпечного, діліться корами та просто бережіться- Птах працює ювелірно, проте тріски щоразу літатимуть при рубці лісу. У інакший спосіб демілітаризувати хробака та викурити 1 млн окупосів з півострова не вбачається. Роботи йобом і ми її знаємо. Крим покладе москву, це точка психологічного зламу, голка кощія-сухоребрика у нас під носом хована. Усі диктатури руйнуються раптово, згадайте будь-який приклад.Сьогодні Крим московський “лагає”. Валіза без ручки- тяжка ноша.Птахи СБС реалізовують рецепт борщу від Українського Волелюбного Птаху у ТОТ. *відео у коментарі.Слідкуй результати наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦21.06.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 691 26-05-19 05:42
Дехто вважає, що мігранти не будуть їхати в Україну через бідність та війну. Це не зовсім так. Дані твердження були актуальні ще кілька років тому, проте не зараз. До повномасштабного вторгнення, трудові мігранти в Україні були представлені громадянами Середньої Азії, які працювали в сервісах таксі та доставки. Також були представники азіатських та африканських меншин, що продавали речі на столичних та харківських ринках. Про іноземних студентів, з яких частина осідала в Україні писати не буду, вони не мігранти в класичному розуміння цього слова. Справа в тому, що в країни ЄС мігранти потрапляють або нелегально, або як туристи, або як політичні біженці. В Україні інша ситуація — тут «українська» влада спонукає бізнес запрошувати мігрантів з-за кордону, виплачуючи великі суми за доставку чужинської робочої сили (біля 4-5 тисяч доларів США). Бізнесу ця ідея не дуже подобається, але виступати проти режиму вони не будуть щоб гарантовано зберегти свій капітал, тому погоджуються на умови завезення індуса, якого має захистити український селянин та робітник на фронті. Щоб дістатись до Франції, індусу треба десь заробити декілька тисяч доларів, знайти схему як дістатись нелегалом до тієї Франції, втриматись там щоб не бути депортованим. Щоб дістатись до України, за індуса заплатять гроші за авіаквиток, працевлаштують, завезуть, легалізують під ключ, забезпечать житлом та зарплатою. Великий капітал не буває національним. Всіх цих блядей, які пішли на антинаціональні поступки та не захистили власних найманих робітників, погодившись замінити українських чоловіків на бангладешців, в ідеалі роздягти, націоналізувати та залишити ні з чим.Автор
👁 805 26-04-18 19:49
Збройні Сили України - це гордість нації, символ непохитної волі та самовідданого захисту своєї землі. Кожна нагорода, що вручається ЗСУ, - це не просто відзнака, а визнання їх безмірного мужності, стійкості і відданості Батьківщині. Ці нагороди-данина поваги від усього українського народу, який з глибокою вдячністю дивиться на своїх захисників.ЗСУ стоять на сторожі нашої свободи, відбиваючи агресію ворога, який прагне поневолити нашу землю. ЗСУ борються не лише за сьогодення, а й за майбутнє – за мирне небо над головами українських дітей та онукові правнуків. Завдяки героїчним зусиллям, щоранку в Україні настає новий день, наповнений надією і вірою в справедливість.Кожен боєць, кожен офіцер, кожен, хто несе службу в лавах ЗСУ, вносить неоціненний внесок у нашу спільну перемогу. І нехай ці нагороди стануть вічним нагадуванням про подвиги, здійснені в ім'я незалежності і суверенітету України. Свідчення того, що українська земля буде завжди вільною, а український народ – нескореним. Слава Україні !!!
👁 985 26-03-02 10:28
«Абонемент» на ухилення від мобілізації: ГО «Україна − це матір» в Одесі продавала бронювання за $1000 або $3000, – генпрокурор. ▪️Керівник ГО, 2 заступники та ще 2 учасники у змові зі службовими особами ТЦК та СП Одеської області організували схему ухилення від мобілізації, домовившись, що щодо осіб із посвідченнями цієї організації не проводитимуться мобілізаційні заходи;▪️Схема передбачала систему «тарифів». За $1000 особа отримувала посвідчення члена ГО, але зобов’язувалась патрулювати місто разом із ТЦК. За $3000 надавався «VIP-пакет» без чергувань;▪️Також у переліку послуг було «зняття з розшуку» через несанкціоновані зміни в інформаційних системах та «вирішення питань» у разі затримання;▪️Усіх учасників додавали до Telegram-каналу, де поширювали геолокації постів ТЦК та інструкції щодо дій під час перевірок облікових документів. Щомісячна «абонплата» становила 3000 грн. За відмову платити погрожували мобілізацією.Щомісяця ділки заробляли до 30 млн грн. Лише в Одеському регіоні організація налічувала близько 300 учасників, а загалом по Україні − до 1500 осіб. Учасників схеми затримано🤷‍♂🇺🇦А я казав. Чув просто від знайомих про ці тарифи в минулому році. Схема працювала, поки була вигідна комусь, хто в жирній долі. Хтось когось злив, потім з'явитися нова схема... 🫤
👁 690 26-02-14 08:41
Щит життя — це не просто слова. Це час, що вимірюється секундами та врятовані життя.Медики медичної служби «Щит життя» бригади «Лють» вкотре здійснили справжнє диво на полі бою. Бійчиня з суміжного підрозділу 156-ї бригади зазнала важкого поранення — стан ускладнився геморагічним шоком і стрімким розвитком гіпотермії.У надзвичайно складних бойових умовах медики провели посестрі buddy transfusion. Донором без вагань став її побратим. Переливання крові здійснили просто на полі бою — чітко, професійно та злагоджено.Завдяки вчасно ухваленим рішенням команді вдалося врятувати ще одне життя. Було виконано всі необхідні медичні заходи, стабілізовано стан пораненої та організовано подальшу евакуацію.Сьогодні вона жива, перебуває в лікарні та готується до реабілітації.Ця історія — ще одне нагадування: для медиків «Люті» не існує поділу на «свій» чи «чужий». Ми рятуємо всіх. 💪🇺🇦Лють. Поліція, яка воює.Якщо бачите збори бійців Люті - допомагайте.Особисто знаю багатьох з Цунамі, ми з вами неодноразово їм допомогали. Ну, ви пам'ятаєте наші пригоди з подорожі на Донбас до них в минулому році).
👁 652 26-02-06 17:34
Чи могла система управління державою, яка більше ніж 5 років вибудовувалась на дружбі та лояльності, зникнути одразу після відставки Андрія Єрмака з посади голови Офісу президента? Тим паче, що така відставка могла бути для президента Володимира Зеленського відверто вимушеним кроком, а не виваженим рішенням. І тим більше, що цю систему багато років Єрмак вибудовував саме для президента.Яким є вплив Єрмака станом на зараз? Цим непересічним запитанням вже більше як два місяці переймаються як у політичних, так і в бізнесових колах.З одного боку, люди Єрмака нікуди не поділись і надалі перебувають на своїх високих посадах. Цей факт багато хто сприймає як сигнал, що "віцепрезидент" міг лише публічно відійти від першої особи держави, але не від справ.З іншого – обшуки НАБУ і САП, як і перспектива підозри, навряд стали і для самого президента аргументом втратити не лише керівника свого Офісу, але й близького друга.Посилання на матеріал «Знайти Єрмака»⬇️⬇️⬇️https://youtu.be/NVf0HXlVKbY?si=nsYNTvBurp29oj6o
👁 707 26-02-02 10:07
🫡🇺🇦Коли я казав ще пару років назад в розмовах зі знайомими та друзями, що треба поки забити на чинушей та депутатів, які пиздять, і допомагати ЗСУ в першу чергу, а потім розбиратися з владою, то мені казали, типу, "та блєать, та нє, та хто там потім буде з ними розбиратися, та всім буде пох і т.д."Так от, як тоді, так думаю і зараз, - отаким "царькам" і їх мусорам продажнім буде піздєц.ЗСУ на сьогоднішній день - найпотужніша і найбільша команда-родина в країні. І буде такою і після війни. І волею-неволею дуже в багатьох бійців, ветеранів і т.д. є захована зброя вже в цивільному житті. Це вже як звичка мати щось для захисту. Це не є добре для суспільства, але це точно існує і буде вилазити назовні ще багато років після війни.І в таких ситуаціях, як типу ця, коли буде свавілля з боку гнид, що при владі, які і так пиздили весь період війни, а ще й дозволять собі щось борзе і непристойне в бік колишніх військових або в бік просто нормальних людей, - буде біда. Підніматися буде багато народу. Зі зброєю в руках.Внутрішнім гнидам треба б замислитися вже зараз, бо потім 😐🤷‍♂.
👁 564 25-12-10 06:43
Насправді ніяке це не оголошення кампанії, і Зеленський очевидно блефує перед американцями. Трамп звинувачує нашу владу, що вона не погоджується на угоду, тому що не хоче проводити вибори. Зеленський бере його на понт — так, ізі, готовий на вибори хоч завтра. Забезпеч нам безпеку і погнали. Проблеми з виборами в першу чергу безпекові і організаційні: 1) Що робити, якщо при голосуванні почнеться масований ракетний обстріл і кинджали полетять на дільниці? 2) Як організувати голосування кількох сотень тисяч військовослужбовців на лінії фронту? 3) Як провести повноцінну агітацію, коли ряд прав і свобод обмежені з міркувань безпеки? 4) Як захистити вибори від гібридного російського втручання? Зеленський дає пас американцям — допоможіть усунути всі ці проблеми, і ми проведемо вибори за 2-3 місяці. Для усунення цих проблем потрібно: 1) Примусити Росію до припинення бойових дій 2) Закрити небо 3) Прикрити наші позиції на фронті, щоб військові змогли нормально проголосувати …або, іншими словами, дати реальні гарантії безпеки. Даєш? Тоді ми йдемо на вибори. Ось, я вже навіть своїм депутатам доручив готуватись. Не йдеш? Ну то пиздуй нахуй зі своїми виборами. Це — чиста Джидда 2.0 в березні, куди делегація України їхала виключно з пропозицією повітряного перемирʼя, але погодилась на повне, безумовне і всеосяжне, якщо на це погодиться Росія. Вона, очевидно, не погодилась. Але ми зафіксували позицію: Україна — не перепона для миру, але вона не може зупинити вогонь односторонньо. Допоможіть його зупинити. Зараз ми зафіксували — Україна не продовжує війну, щоб скасувати вибори, але не може провести вибори без створення умов. Допоможіть їх створити. Трамп, звісно, нічого з цим не зробить і питання буде зняте.