Fuente
Шеф Hayabusa🫡🇺🇦 | Коли я казав ще пару років назад в розмовах зі знайомими та друзями, щ...
707 Vistas/Alcance
2026-02-02 10:07
Mensaje №16642
🫡🇺🇦Коли я казав ще пару років назад в розмовах зі знайомими та друзями, що треба поки забити на чинушей та депутатів, які пиздять, і допомагати ЗСУ в першу чергу, а потім розбиратися з владою, то мені казали, типу, "та блєать, та нє, та хто там потім буде з ними розбиратися, та всім буде пох і т.д."Так от, як тоді, так думаю і зараз, - отаким "царькам" і їх мусорам продажнім буде піздєц.ЗСУ на сьогоднішній день - найпотужніша і найбільша команда-родина в країні. І буде такою і після війни. І волею-неволею дуже в багатьох бійців, ветеранів і т.д. є захована зброя вже в цивільному житті. Це вже як звичка мати щось для захисту. Це не є добре для суспільства, але це точно існує і буде вилазити назовні ще багато років після війни.І в таких ситуаціях, як типу ця, коли буде свавілля з боку гнид, що при владі, які і так пиздили весь період війни, а ще й дозволять собі щось борзе і непристойне в бік колишніх військових або в бік просто нормальних людей, - буде біда. Підніматися буде багато народу. Зі зброєю в руках.Внутрішнім гнидам треба б замислитися вже зараз, бо потім 😐🤷♂.