👁 303
25-12-10 10:20
Як часто ви починаєте життя з понеділка?🥲І я це про банальні речі, по типу зайнятись спортом, прочитати книгу, виставити нещасну сторіс Або ще простіше, як часто ви перекладаєте свої справи на завтра? 🤔Бо сьогодні лінь, немає часу, меркурій в ретрограді чи ще щось І от в таких деталях люди постійно себе обмежують Я сама з цим неодноразово стикалась От наприклад я вже рік маю навʼязливу ідею завести ютуб канал І здавалось би, я знаю дохуя про контент, маркетинг, зйомку і тд Але ще досі не почала Бо ми забуваємо, що ми звичайні люди, і нам буває просто страшно почати щось нове - бо це виклик І ставимо необгрунтовані очікування від себе, адже з першого відео потрібно отримати як мінімум мільйон переглядів - помилятись не можна І чомусь ми вважаємо, що постійно ходити з думкою що «треба зробити, але не зараз» - набагато краще, ніж почати хоч щось ❗️
Що хочу донести: Та виставте ви цю сторіс Запишіться на тренування Хоч один раз встаньте з ранку Бо від цього в світі нічого не станеться, а ви будете почувати себе краще і зможете зробити наступний крок до своєї мети без відчуття провини, що ви нічого не робите ❤️