Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ШАРК І ТІКТОК 🎬
Añadido 06 dic. 2025

ШАРК І ТІКТОК 🎬

@sharkk_olga
Número de suscriptores: 921
Fotos: 67
Videos: 16
Enlaces: 55
Descripción:
Це Ольга Шарк, практикуючий ТікТок маркетолог з досвідом 3+ роки Тут розповідаю про ТікТок, ділюсь корисними фішками та спілкуюсь про життя ТікТок ком’юніті - https://t.me/+paFq9VxrH1gyZmYy YouTube - https://youtube.com/@olga.sharkk?si=-nQvciwuU7fXZlP

👥 Número de suscriptores

921
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -15

👁️ Vistas promedio por mensaje

264
Promedio/Día:: 303
Promedio/Tiempo:: 274
ERR: 28.66%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

ШАРК І ТІКТОК 🎬 2026-02-05
Sharkk про Тікток 🎬 2025-12-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 202 26-03-19 18:15
Велика помилка, яку зараз роблять люди - думати, що контент це не для них🫠Давайте краще покажу, ніж розкажу ➡️Якщо ви вже працюєте в SMM/контенті і хочете отримати систему, прогнозованість та ріст в грошах, як наприклад Сандра Яка за 2 місяці навчання значно апгрейднула свої навички та закрила нових клієнтів до себе в команду більше ніж на 100.000 грн ➡️Або якщо ви тільки думаєте зайти в сферу, почати проявлятись і боїтесь що не вийде - подивіться на Дашу, яка наважилась вести свій блог та вже отримує перші запити на співпрацю суто з нього ➡️Якщо ви хочете просувати власний бізнес\послуги, але не розумієте, чому контент не продаєЗнайомтесь з Роксоланою, яка суто завдяки ТТ продала свій міні курс по маршмеллоу майже на 2500$ за 2 місяці від початку навчання До чого це я веду? Моя мета - це не похизуватись перед вами результатами учнів, хоча вони і розйобніЯ хочу, щоб ви зрозуміли одну річ👇🏻TikTok Sharks і Акселератор — це не про навчання заради навчання це про те, щоб:- не витрачати роки на помилки, а одразу зробити все правильно- не робити все навмання, а стратегічно підходити до створення контенту- і швидше прийти до заробітку/результату завдяки моєму досвіду та експертизі Нагадую, що зараз останній раз, коли ці продукти можна придбати. Їх більше ніколи не буде на ринку І вже з 20.03 ми знову підіймаємо ціни 🔥Тому хто хоче отримати програму та актуальні умови - пишіть + @olgasharkk🙌🏻
👁 184 26-03-17 15:48
Якщо ви працюєте дохуя, а отримуєте за це тільки “дякую”🙃то ви щось робите не так в цьому житті Якщо коротко, є 2 варіанти чому так відбувається:АБО ви працюєте з їбаним клієнтом, АБО ви не розумієте, як нормально давати результат 📌Проблеми з клієнтом це коли:- вам постійно морочать голову-не дають нормально працювати- втручаються в кожен крок і дають правку на правці - і при цьому всьому платять копійкиІ ви чомусь погоджуєтесь і нічого не змінюєте 📌Варіант №2 - більш неприємний, коли ви просто не приносите бізнесу результатНі в переглядах, ні в продажах, ні в цифрахТому клієнт і не готовий платити більше, він не розуміє цінності вашої роботи Якщо ви багато працюєте і мало заробляєте, то у вашій системі щось зламано‼️Клієнтів ніби достатньо, але дохід крутиться на рівні 300–500$ І нічого не змінюється. Але хороша новина в тому, що це все можна виправитиКоли ви починаєте розуміти бізнес клієнта, продукт і який саме контент приносить результат - тоді змінюється і ваша цінність на ринкуСаме тому на TikTok Sharks я розбираю: - як знаходити адекватних клієнтів- як будувати роботу так, щоб вас цінували і платили більше- і як через контент давати реальний результат бізнесу Зараз якраз йде фінальна розпродажа перед закриттям продукту. Тому напишіть “+” @olgasharkk якщо хочете отримати деталі 😉
👁 280 26-03-06 16:11
Питання, яке прилітає кожній порядній інфоциганці 👇🏻А ваші учні взагалі потім працюють у контенті?Чомусь більшість думає, що курси це: пройшов навчання ➡️ зробив пару домашок ➡️ всеАле найцінніше відбувається не під час курсу, а з РОКАМИ. Коли люди реально змінюють свою професію, життя та рівень заробітку 🥹 👉🏻Наприклад, ДіанаВона прийшла ще на перший потік чисто по приколу і стала куратором на навчаннівстигла попрацювати як з великими брендами, так і з крупними блогерами 👉🏻Або УлянаПрийшла ще у 2024 році, повністю змінила життя і досі працює з контентом Я вам спокійно можу ще 40-50 прикладів розказати, бо дуже тішусь коли учні змінюють професію і реально залишаються в цій сферіЗвичайно я також можу вийобуватись цифрами та з чистою душою сказати вам, що лише за 5й потік 3 учениці в сумі заробили майже 250.000 грн тільки на нових клієнтах 🔥Але коли люди роками залишаються працювати з контентом після мого навчання - для мене це набагато сильніший результат, ніж просто “я заробив Х грошей за місяць” Бо гроші можна заробити один разА змінити професію, мислення та життя - це вже довгострокова історія❤️
👁 217 26-03-04 17:38
2025 був роком моїх найжирніших пройобівХочу щоб ви для себе раз і назавжи винесли - помилятись абсолютно нормально 🙌🏻Бо проблема не в тому, що ви помиляєтесь, а в тому що ви робите вигляд, що цього не булоКожен мій пройоб у 2025 коштував мені грошей, нервів, репутації, і дуже неприємних розмов. Але без них не було б і результатів) Пройоб №1 ЗАВЖДИ робити тестові кадри ще до зйомкиБо одного разу мені налаштували камеру, я не зробила пробний кадр і зняла всі матеріали в максимально хуйовій якості І навіть монтаж не допоміг Пройоб №2 Найтупіша втрата 25к або важливість дедлайнів Якщо коротко - організувала велику комерційну зйомку та вирішила зробити монтаж сама, замість того щоб делегувати Але в той момент на мене навалилось купу справ і в результаті я настільки затягнула відео, що мені навіть стало стидно виставляти рахунок Пройоб №3Найняла підрядника з класними результатами, здавалось би, в чому проблема?Але з кожним місяцем якістьпочала системно падати. І замість того, щоб попрощатись одразу - тягнула до останньогоІ при цьому весь час перероблювала чужу роботу Пройоб №4 Я занадто довірилась ChatGPT у фактах Тут звичайно можна було виправдатись і сказати що ніша не моя, там все складно Але коли клієнтам прилітає коментар з розряду “звідки ви взяли це дослідження”Тобі починають задавати питання)) Тому якщо у вас зараз щось не виходить - це не знак, що ви поганий спеціалістЦе знак, що ви зростаєтеПитання тільки одне: ви робите з цього висновки - чи шукаєте винних?🤔👇🏻
👁 241 26-03-03 16:31
«тобі легко казати, ти ж ВПЕВНЕНА в собі» а з чого ви взяли, що так було завжди? 🤔Для контексту, я боялась абсолютно всього: -Вискакувати свою думку -Проявляти ініціативу-просити більше 100грн за робочий день Буквально я ніхто і нічого не варта Але давайте я збережу вам 11 років життя та в двох словах розберу, що може допомогти вам вже сьогодні, якщо ви стикаєтесь з невпевненістю в собі 🤫 1️⃣Відверто зізнайтесь собі, що у вас є проблема і її потрібно вирішувати 2️⃣Почніть нарешті помічати ваші досягнення це не тільки про «зробила 100500 відео які залетіли на 10млн», а й про звичайні речі: провести зйомку, познайомитись з новими людьми, побігати зранку і тд 3️⃣Пропишіть всі свої бажані покупки та дозвольте це собі отримати бо навіщо тоді заробляти гроші, якщо ви не можете ними потішити себе? 4️⃣Знайдіть для себе нову звичку та займайтесь на постійній основі Це може бути будь що: спорт зал, читання, пазли, танці 5️⃣Фільтруйте своє оточення та дружіть з колегами Зараз люди звикли знецінювати себе, бо відчувають що «не дотягують до стандартів» Але всі ці речі - навʼязані суспільством Тому не забувайте відпочивати від соціальних мереж та тверезо оцінювати себе та свої навички Я більш ніж впевнена, що у вас вже є чим похвалитись 👇🏻Вже є річ, про яку ви давно думаєте, але чомусь не наважуєтесь придбати, або хоббі, яким ви хочете зайнятись, але гадаєте що немає часу Так от, всього достатньо!! Просто почніть вже сьогодні маленькими кроками)❤️🫶🏻
👁 447 26-01-08 14:28
Вчора в залі зрозуміла, як виглядає самонайоб 🥲От до прикладу вам тренер дає звичайну вправу. І одразу в голові виникає «ой, та що там робити, вже купу раз пробували» А по ітогу в перші ж 10 секунд тобі стає хуйово і ти вже ніхуя не хочеш І так відбувається абсолютно зі всім!! Робота, зал, хоббі, блог Поки ви думаєте що ви «все знаете», на практиці у вас ніхуя не спрацює, нажаль Бо знати і робити - це абсолютно різні речі ❗️ Робити означає - дисциплінувати себе та своє житт - Знайти час на реалізацію - Розбити мету на маленькі цілі - Кожен йобаний день робити крок назустрічІ ще безліч дій, результат від яких буде помітний далеко не одразу Звучить не так легко, як в теорії, правда? І от з блогом так само Ви ж знаєте, що зараз особистий бренд потрібен кожному. Ви знаєте, з чого почати Я вам більше скажу, в теорії ви знаєте як робити його системно та ефективно Але чому не робите? 🫠 А для тих хто хоче розпочати шось робити - я запрошую на Акселератор контенту Місце, де я разом з вами пліч о пліч пройду цей шлях протягом місяця і буду допомогати на кожному етапі Від першої сторіс до першої співпраці хто не хоче втрачати можливість дійсно почати робити кроки на зустріч свої цілі - пишіть + @olgasharkkЗалишилось буквально 2 місця, а наступного потоку не буде😉
👁 299 25-12-23 19:00
З активним розвитком тредс стало дуже популярно всіх відміняти в інтернеті 🥲Як не зайду, там постійно скандали між брендами/бізнесами/клієнтами і тд І от в цій культурі срачів ми відкрили для себе +1 страх Тобто, якщо раніше коли починаєш вести блог переймаєшся що тебе будуть обговорювати твої знайомі чи родичі (І не факт що в поганому сенсі) То зараз ти починаєш хвилюватись не за знайомих, а що про мене подумає суспільство І тут ми починаємо діяти від крайнощів в крайнощі: ➡️Або ми взагалі нічо не робимо, бо раптом комусь не сподобається ваша думка ➡️Або робимо настільки ідеально, що забуваємо себе Але якраз таки весь прикол в тому, щоб бути собою. І тільки в такій конфігурації у вас буде результат 📌Повірте, скільки б трендів ви не зняли, скільки б відео не спиздили 1 в 1, чи скільки б лайфхаків по веденню блогу ви не передивились Воно не буде працювати на всі ці дії ви витрачаєте ну реально дохуя ресурсу, для того щоб бути таким самим, як інші мільйон блогів в стрічці Але вся правда в тому, що коли ти не боїшся виглядати крінжово та мати власну думкуДо тебе тягнуться люди) 🫣Ну погодьтесь, мій блог явний приклад цього Тому якщо ви хочете нарешті бути собою в блозі та не відчувати себе крінжово чекайте на 25.12 Я надам ще одну можливість зайти на акселератор контенту, де ми навчимо знаходити свою унікальність та просуватись в кайф🥰
👁 252 25-12-22 16:20
Сьогодні вперше роблю карту бажань 🫣 Із цікавого - я раніше ніколи не вірила в її ефективністьдопоки мені всі друзі не почали розповідати що в них все збулось 😅І хто я така, щоб не перевірити Але що важливо памʼятати - потрібно ставити реально досяжні цілі Наприклад, якщо ви наразі заробляєте 500$, а в карту бажань пишете дохід 20.000$ - то обʼєктивно це нереально І така ціль вас не буде заряджати щось робити Інша історія, якщо у вас зараз блог і ви хочете його розвинути І ви ставите собі в цілі наприклад - залучити 300 підписників - продати послуг в блозі на 200$ - виставити 20 рілс та 10 дописів То ваш мозок не буде чинити жорсткий супротив, бо розуміє, що це цілком реально ❗️Якщо коротко, що саме я хочу здійснити в 2026 - це поставити фокус або на великі матеріальну штуки, по типу машини, нерухомості і тдабо навпаки багато подорожувати та побачити світ Для мене це насправді не тільки про бажання, а й мотивацію ⬇️Бо як тільки хочеш забити хуй на все - дивишся на БМВ трійку і одразу розумієш для чого ти працюєш А ви вірите взагалі в карти бажань? Поділіться досвідом, чи реалізовувались у вас всі задуми
👁 182 25-12-18 18:42
Як забити хуй на думку оточуючих та нарешті бути собою 🔥Насправді у вас завжи буде 2 варіанти розвитку подій: 🔺Або ви мать тереза та піклуєтесь про всіх, окрім себе 🔺Або ви думаєте про себе, а інші тягнуться до васДумаю вибір очевидний) Але не все так простоБо в голові одразу починається ” а що про мене подумають? А якщо я щость не то скажу? краще подумаю як зробити клієнту результат за 3 копійки”Рішення одне - почати потрошки робити хоч щось Але благо, ви можете зекономити собі сотні нервових клітин та пару років досвіду завядки акселератору контенту 📌Це максимально практична система, завдяки якій ви навчитесь робити контент без зайобуМи продумали все за вас Від того, за що зачепитися саме в вашій особистості/ситуаціі до того, як перетворити блог на джерело стабільного доходу І коли я кажу все, то це реально все Ми розберемо:- формати контенту та як з ними працювати- Як легко генерувати ідеі - Як позбутися страхів- Як не закидувати та не вигорати від цього І це тільки пару уроків, а іх буде більше 20!!!Ще й не за всі гроші світуЩоб ви розуміли, Акселератор контенту в 5 разів дешевше, ніж ТікТокШаркс А інформацією та практикою ми не обділили)) 😉За деталями - пишіть + @olgasharkk
👁 229 25-12-16 13:11
Зі мною вчора сфотографувались підписники 😅І я кожного разу в такі моменти радію і дивуюсь одночасно. Бо коли ти починаєш активно вести блог - отримуєш найбільш неочевидні плюшки Давайте розповім про основні: 1️⃣По перше, ти збільшуєш заробіток І суто на рекламі можна отримувати від 250-1000$/міс в додаток до основної зайнятості. А ще є колобораціі, партнерства, нові клієнти, консультації і ще купу всього Розповім зі свого досвіду - моя найперша реклама в Тіктоці коштувала 1000$ При тому, що я тоді знімала відео суто про тварин і рідко з’являлась в кадрі 2️⃣ По друге - нові знайомства та можливості Я вам клянусь, за час ведення ТікТок та інстаграму моє оточення настільки наповнилось класними людьми та друзями, що я не встигаю зі всіма проводити час А без блогу я б ніколи не познайомилась з ними 🤷🏼‍♀️ 3️⃣ Вище ставлення та несподівані знижкиЦе стосується всього: заклади, готелі, івенти і тд 4️⃣І ще як приємний бонус - тебе починають кликати у якості спікера на різні івенти І дуже класно, що ти можеш дотягнутися до тих людей, які раніше тобі здавалися недосяжними 5️⃣Ну і не будемо забувати, що разом з медійкою збільшується ваш чек на послуги Адже запитів стає набагато більше, ніж ви можете взяти До того ж, рано чи пізно ви можете запускати свої продукти😉Короче, дуже багато плюсів та бенефітів, якщо ви починаєте проявлятись і не соромитесь бути собою) А це дуже важливо А особисто для вас у веденні блогу більше + чи -? Поділіться чому саме👇🏻