Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - що ти знаєш про Бобула?
Añadido 06 ene. 2025

що ти знаєш про Бобула?

@scho_ti_znaesh_pro_bobula
Número de suscriptores: 6 142
Fotos: 2,730
Videos: 2,009
Enlaces: 1,110
Descripción:
з іронією про довколашоубізнесове для звʼязку та реклами: торкніться іконки повідомлення у нижньому лівому куті
Fuente

що ти знаєш про Бобула? | раптом ви щось пропустили, ловіть дайджест срачів і теорій змов довкол...

Logotipo de la comunidad de telegram - що ти знаєш про Бобула? що ти знаєш про Бобула? @scho_ti_znaesh_pro_bobula
2 450 Vistas/Alcance 2026-02-09 08:57 Mensaje №4255
🍿раптом ви щось пропустили, ловіть дайджест срачів і теорій змов довкола Нацвідбору:· Valeriya Force заявила, що команда Leléka зранку в день Нацвідбору запросила її на афтепаті, а згодом по-тихому видалила повідомлення. це натяк, мовляв співачка завчасно знала, що переможе. Leléka на це відповіла, що планувала афтепаті, незалежно від результатів, прото в останній момент скасувала через втому. видалення запрошень без пояснень було помилкою з боку члена команди. · Monokate записала кружечок, що "поїхала LELEKA, як всі й хотіли", і для цього було "підключене дуже багато ресурсів". хто слідкував за комунікацією Каті, той розуміє, що вона спеціально тягне прикол і хайпує. проте саме слова Монокейт зараз використовують як аргумент, що все куплено. · Михайло Ясинський, який ніяк не може вспокоїтись через Полякову, ініціював проведення опитування спільно з КМІС про ставлення українців до формату Нацвідбору. він вважає, що Суспільне створило ілюзію вибору і відправило кого хотіло. можна тіки уявить, як підгорає у продюсера, що Олю не пустили, а перемогла співачка, яка 10 років не живе в Україні. · співзасновниця No Limits (яке піарить Хаята) Катерина Хотєєва у закритому чаті написала шутєйку про Leléka та Ані Лорак, яку рознесли тредсом. ну тут Ясинський може пишатися своєю школою. · одна із теорій змов стосується того, що після оголошення балів ніхто із учасників не підійшов привітати Leléka. Ярина Сізик із "ЩукаРиба" пояснила, що їм дали команду сидіти на місцях, щоб не заважати зйомці.як бачте, з року в рік Нацвідбір на розчаровує! якщо недайбог колись срачів не буде, тоді формат дійсно треба змінювать.