ми дожили до чергової релізної п'ятниці, а значить слухаєм і кайфуєм (або ні)💘renie cares - агнець (EP). "комсі-комса я не проста". ці 5 треків як екскурсія дуркою у власній голові. ось ти агресивна, матюкаєшся і хочеш ментальних збочень, а згодом драматична, романтична, іронічна. класний авант-поп, але 11 хвилин це дуже мало.Wellboy - Пасажир (EP). вдалий камбек після паузи. і музично, і сенсово це продовження альбому "8 марабу", до якого тут є прямі відсилки. прифанковий поп з ритм-гітаркою, реггі, укулеле, латина, схожий на "Гусей" семпл і навіть Зібров з "Мариною". лірика місцями така дурнуваста, що це навіть дотепно. Max Barskih - Кольє (кліп). оце так нежданчик: пісню написав Іван Клименко. от тіки вона звучить один в один як попередні треки Барських. за шо платились гроші, питаєцця?Liza Bibikova, MOISHE - Катамаран (home video). лавсонг під гітарку, яку слухаєш і перед очима одразу пляж, сонце і хвилі. кому цікаво, може підглянуть за стосунками Лізи і Інді Хайта, бо кліп змонтували із хоум відео.Clonnex - NEW RAG (сингл). перший сингл із нового альбому. ніхуя непонятно, але здається він читає щось про вагіни і про те, як їбе реп. гліб співає - обійму (mood video). "погашу усі на небі зірки, і ночі подовжу. задушу усіх сусідів, щоб ти поспала подовше". це настільки миле і наївне зізнання в коханні від гітариста Yaktaka, що рука не підійметься його скіпнуть.The Nogi - Не на часі (альбом). "заїбало що в Європу треба їздить через жопу". репери і рокери вже так облінились, що протестну музику в нас робить Оля Полякова.Октавіан Серпень - Чорний ліс (EP). філософський рок-психодел з класним інструменталом. таке хочеться слухать в навушниках, швендяючи нічним містом у пошуках сенсу життя.Volkanov - Сама (сингл). у Діми в кожній пісні згадується якась алкашка. добре, коли артист і сам розуміє, шо на тверезу голову це слухать ніхто не буде.
релізна п'ятниця на базі! відчувається, шо артисти на канікулах. та все ж сьогодні багато камбеків після творчих пауз і навіть дебют. то ж слухаєм і кайфуєм (або ні)💘POSITIFF — Не зупиняй вечірку (кліп). який стильовий кліп зняв Ілля Дуцик, ну кайф. не те шоб хтось очікував сенсів від попденсу, але можна ж було хоч трохи заморочитись над текстом.CHEEV - Місця (кліп). після піврічної паузи Влад повертається у новому образі з піснею, що має усі шанси повторити успіх "Гарно так". Artem Pivovarov - Viva La Vida (кліп). Артем остаточно руйнує надії на путній альбом і нове звучання. YARIMA - По колу (кліп). майже два роки ми нічого не чули від Марії. і от маємо класний дрімпоп, до якого приклався продюсер останнього альбому Джамали Lucas Bird. bulovinova - Я рахувала (сингл). "я знов покарана твоїм мовчанням". рефлексії про складні стосунки з мамою, які Аліна упакувала у дуже заспокійливу мелодію. Hardkiss - Grey Hound(альбом). показово, що обкладинку споті забрав сингл Позитива, а не перший альбом хардів за 5 років. при тому що це хороша робота. якість зведення взагалі окрема тема. ну але думати що із цим можна вийти на глобал ринок якось самовпевнено. Jenya Kot – 11:11 (кліп). опля, у Островського з'явився достойний конкурент за рівнем самолюбування у кліпах. Ірина Білик - Mi Amor (кліп). враховуючи любовну біографію артистки, може скластися враження, що це таємна зйомка із відпочинку, злита в інтернет.Настя Борщ - Тамагочі (кліп). спочатку йо-йо, тепер тамагочі. чекаєм пісень про тетріс, денді і кубик рубіка.
релізна п'ятниця на базі! як всі напряглись, шоб потрапить у наші літні плейлисти. то ж слухаєм і кайфуєм (або ні)💘Jerry Heil - Dark Disco (кліп). як понять, шо в артистки є ґроші - кліп знімає Бадоєв, в кадрі балет FREEDOM і костюми від FROLOV та LuVi (знову). хотілось би трохи менше реклами мейбелін, але контракт є контракт. у цьому денспопі достатньо хуків як ліричних, так і музичних, щоб очолить чарти.TARABAROVA - Мейбі (кліп). той рідкісний випадок, коли Світлана нагадує, що вона може не тільки в естрадне звучання. Ірина Федишин - Тиск (сингл). ойойой, а це шо за пожежа. неочікувано модний саунд, як для пані Ірини. у Jerry Heil та Dorofeeva вже потіють долоньки, бо конкуренція прийшла звідки не очікували.Твій зайчик пише - Боюся тебе (кліп). хтось розказав молодьожі, шо олди в юності грали "в бутилочку", і вони це доволі правдоподібно екранізували.Село Близнюків - Пляж (альбом). summertime sadness вайб: інді-рок версія. це 9 треків, натхненних дитинством в Криму. де-не-де можна почути крики чайок та шум хвиль.Andrii Barmalii - я диско ковбой (кліп). неочікуване постпанк-диско від нашого генія саксофона, який вирішив трохи похуліганить. прикалдесне відео зняв і змонтував Слава Кедр.Азіза - Азарт (сингл). ще один денс-трек в літній плейлист від майбутньої рок-квін. The Nogi (Ізольда Рот) - Не на часі (кліп). от вийшло б це в 2000х як альтернатива рсн, було б заїбісь. зараз же цей музичний і візуальний нафталін (відео знімала Вінярська+ШІ) виглядає як зневага до власного таланту. рятують тільки харизма і самоіронія, яких у Полякової не віднять. AVIATOR feat IGOR POTIOMKA - На різних берегах (сингл). переклад хітяо 20-річної давності, який звучав із кожного радіоприймача. раз послухав і вже можна підспівувать.
нові рекорди ШІ-музики. у тікток-хіта Notna «Ми типу пара» 230 тис перезйомів за пару тижнів (!). це для будь якого укр артиста фантастичні цифри. ще трохи і за вірусністю наздожене хлопців роту коло плота. музичні лейбли більше не цураються брати ші на дистрибуцію. «Типу пара» вийшла на Black Beats, де видається багато молодих артистів - Anstay, USTYM, Jase51. голос та відео очевидно згенеровані. а от автором слів та музики зазначений Anton Bondariev. власне, неймінг проєкту NOTNA це анаграма його імені. купа людей звісно впевнені, що це співає якась маленька дівчинка. хоча сам автор в принципі не приховує, що це не так. у записі треку взяла участь Лєра Товстолєс із Жіночого Кварталу, її голос між приспівами радить замовити «головний хіт цього літа» на рингтон. цей прикол до речі вийшов із-під контролю, lifecell дійсно пропонує встановити трек замість гудка. тренд у тт підхопили купа брендів, Dorofeeva, Шугар, Yaktak. ось так непомітно всього за рік ми дійшли від скарг артистів на ШІ-музику до того, що вони самі її пушать🤪
релізна п'ятниця тут! чим багаті, тим і раді, як то кажуть. то ж слухаєм і кайфуєм (або ні) 💘Паліндром - Декілька пісень невизначеності (альбом, 1ч). метал-рефлексії пана вже не репера про наше невизначене сьогодення. поет тут переважає над музикантом, і хто зна, може скоро замість альбомів почне видавати збірки віршів. Саша Чемеров - Ти дохуя пиздиш (сингл). ура, той самий розйобний рок-кавер на Zlyj Reper Zenyk з Нашебачення. bye bye july - ролі (сингл). дебютний сольний трек Влада Лагоди із Tember Blanche. коли заримував "кров" на "любов", "ранку" на "парку" і сам висміяв цю банальщину. самоіронія добре, але чекаєм на нормальні тексти. Love, Mary - Немає слів (сингл). немає слів, просто ставим цей інді-поп в навушники і йдем гуляти парком, кайфуючи від останніх травневих днів. KOLA - На БЗ (сингл). Іван Клименко та Стас Чорний умудрились продать Насті чергову схожу пісню. nesamovyta - Cамосаботаж (сингл). останній ривок перед дебютним альбомом переможиці JMA у номінації Young Blood. ця дівчина має усі шанси стати новою поп-стар.Маша Кондратенко - Гірко, але з медом (синглом). по ходу, це байт на коменти. бо як інакше пояснити такий відвертий закос під "Врємя і Стєкло".MOLODI - бути живим (сингл). попередній реліз називався "танцювати поки живі". може на нас чекає серія мотиваційних треків, і далі буде "живи поки живеться" чи "треба жить". 100лиця - Ламбада (сингл). їхні пісні викликають непереборне бажання прибухнуть до такої кондиції, щоб було не встидно слухать подібну музичку в прілічній компанії.
Пилип Коляденко запевняє, що поки не йде з Kadnay. перед запуском Phil It він "просив дозволу" у Дмитра Кадная і показував демки. ті які Дмитро не апрувнув для гурту (спасибі йому), Коляденко записав як Phil It.Пилип обережно визнає, що нова стилістика Kadnay далека від нього (це про останній альбом "Квіти у волоссі", який Каднай написав сам).- Kadnay - це про спогад, або про щось світле, а я про трішки глибше, про переживання. Він світліший як проєкт, а ми трішки глибші і темніші як проєкт. Але це все мої дві сторони, які я поєдную. Як буде далі час покаже. за 3 роки існування Phil It перегнав Kadnay за кількістю місячних слухачів на споті. і цьогоріч на премії Megogo була показова ситуація, коли номінували і Phil It, і Kadnay. Дмитро та Пилип прийшли на церемонію порізну, відповідно представляючи різні проєкти. Каднай помітно дратувався на питання журналістів про успіх Phil It. хоч Пилип і не зізнається, що врешті обере ("коли прийде час, я вам скажу"), але здається вже всі давно знають відповідь на це питання🙃відео: Аліна Доротюк
релізна п'ятниця на базі! а значить слухаєм і кайфуєм (або ні)💘Nikow - спокуслива (сингл). "бронза і срібло не манить, бо ти схожа на золото". головний зумерський краш забирає обкладинку споті і спокушає фанаток непрекритими лестощами, які від когось іншого б сприймались як графоманство. цей його "брудний" саунд ну мед. Max Barskih - Людина для мене (кліп). знову 70ті, оркестрові вайби і трохи диско. аж цікаво шо ж там у нього в житті сталося, що натхнення на такі красиві ліричні пісні поперло. Klavdia Petrivna - EXIT (EP). "зробила маккофе, тепер мені добре, вийшла з дому, і так по колу". посередню лірику рятує інструментал, який місцями звучить ніби кіношні саундтреки. якщо пережить першу пісню, то далі буде веселіше. FAHOT — Я Кину Все (кліп). половина ТНМК йде у сольне плавання хвилями хіпхоп-фанку із віршем Ліни Костенко. нащо був потрібен сайд-проєкт не дуже неясно, бо це все одно звучить як танок часів альбому "Сила". Покруч - ПКРЧ Голосними (альбом). 10 (!) років роботи, 71 музикант, НАОНІ, академічний та дитячий хори=13 треків від учасників «ТОЛ», Vivienne Mort та MegamasS для фанів важкої музики. хоча наш мелос навіть у металі звучить легко. Intermezzo - Так треба (сингл). "і щоб ви мене слухали я скажу: що твої очі сняться щоночі, що любов серце крає, кров розриває, що стрибати всім треба трошечки вище неба". стьоб у ритмі танго, який описує результат творчих потуг переважної більшості артистів.Віталій Козловський - Краса та розлука (сингл). єс, це переклад хітяри 2007-го. геніальну гру слів придумав Роман Діхтяр із "Музруму", він же переклав "Пінаколаду" і "Шекспіра".Vlad Darwin & Олена Тополя - МАЮ (кліп). пісня до 15-річчя творчого тандему. десь як із 2015 вона і звучить. радісно, що артисти не шкодують бюджети на дорогі кіношні кліпи. знімали у Палаці Розумовського в Батурині. Нікіта Кісельов - Біт трембіт (кліп). хтось прийняв пораду Руслани додати гуцульщини дуже близько до серця. ну це вже тікток хіт, тож чекаєм у чартах.
Данилко злий на оргів Євробачення і погрожує випустить кавер на Volare🕺виступ Сердючки, де зал волає воларе вирізали із ролика на оф каналі конкурсу. а це буквально був самий сік. виявляється, організатори не домовились про права (wtf?). через це команда Данилка вирішила вийти на правовласників напряму. - Розумію, що організатори не хотіли нас образити, в них є своє бачення, свої умови. Але я не розумію, навіщо запрошувати, як кажуть, «ікону Євробачення», і її не показувати. Вплинути на ситуацію я ніяк не можу, але для мене це урок. Якщо й погоджуватися на участь у таких заходах, варто домовлятись про всі деталі «на березі»: авторські права, виконання та навіть узгоджувати розкадровку номеру, щоб розуміти, як це все буде виглядати. Але якщо перефразувати відомий мем “Батя, я стараюсь!”, можу сказати так: “Люди, ми старались…". Я з величезним задоволенням записав би повну версію «Volare» і, якщо пощастить, подарував би цій пісні нове життя, - написав Данилко.
якщо вдасться домовитись про кавер, то це заявочка на світовий хіт🤌
⚡️ Наші люди — всюди: над переможним номером Болгарії, у складі міжнародної команди, працювало троє українських митців. Серед яких Nicholas Chobb, який ексклюзивно для МУЗВАР прокоментував свою долученість до виступу DARA.«Я працював із командою Болгарії, як creative advisor - людини, до якої продюсерська команда зверталася за творчою оцінкою, рекомендаціями щодо перформансу. Брав участь у розробці вигляду та функціоналу основної декорації номера разом з українським художником-постановником, а також у створенні відеоконтенту для LED-екранів». Прокоментував Nicholas Chobb і актуальну тему з приводу, ніби-то, залученості Філіпа Кіркорова до конкурсного номеру:«Про Кіркорова я вперше дізнався сьогодні з Threads. На всіх етапах підготовки номеру - від моменту обрання пісні учасниці до фінального виступу - жодної згадки про його участь з боку продюсерської чи режисерської команди не було. Тому я не можу підтвердити його причетність до, безпосередньо створення перформансу, над яким я працював. Гадаю, що його спроби приписати собі дотичність до перемоги, виглядають як особиста ініціатива нагадати про себе і про те звідки він родом, адже Болгарія одна з небагатьох країн, куди скоріш за все, йому відкритий вʼїзд і в нього буде можливість приїхати на його “улюблений конкурс”».
хоч цього тижня релізна п'ятниця запізнилась через рсн, та все ж слухаєм і кайфуєм (або ні)💘Бумбокс - Зіпсована фея (сингл). єдина нова пісня із максі-синглу "Живий" і єдина, записана до вторгнення. якщо в інших текстах зчитується контекст війни, то це щось на безтурботному у дусі "Твій на 100%". і такий тут драйв у голосі Андрія!Арсен Мірзоян — Втомлена весна (альбом). лонгплей для олдів і романтиків (7 із 11 треків нові). камбек до звучання "Джеральдіни" це така ностальжиии. ONUKA - DESNA (сингл). ще одне влучання в наші спогади про безтурботні часи і саундтрек про місце сили багатьох. хоч тут дуже простенький рефрен на приспіві, але куплети його балансують. KRYLATA і Gorim! - Кардіо-любов (сингл). успіх "Зорепаду" вирішили закріпить спільним альбомом, і це перший сингл із нього. ну такий тут секс у вокалі, майже стогін, шо місцями аж невдобно слухать - відчуваєш себе вуаєристом.Лея — Похибка особистості (EP). жіночий гардрок замовляли? фокусний трек «Хейтити» ймовірно натхненний давнішньою образою на рецензію СЛУХу. Наталя Могилевська - Рута (кліп). потенційний хіт від Легенди Олексіївни, концертна версія якого давно віруситься в тт.Юля Юріна - Нема льоду (кліп). текст веснянки + звучання, натхненне Jenny + стильовий віжуал = український народний кей-поп. наааайс!Оля Полякова - Жінка з цікавим майбутнім (альбом). декілька років записувати альбом прохідних пісень - такій наполегливості може позаздрити навіть Тіна Григорівна. Апатія - Недоступні (кліп). любовний тектонік, який розблоковує спогади про танці навколо сумки, синій LM та брендіколу.