Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - що ти знаєш про Бобула?
Añadido 06 ene. 2025

що ти знаєш про Бобула?

@scho_ti_znaesh_pro_bobula
Número de suscriptores: 6 136
Fotos: 2,730
Videos: 2,020
Enlaces: 1,110
Descripción:
з іронією про довколашоубізнесове для звʼязку та реклами: торкніться іконки повідомлення у нижньому лівому куті
Fuente

що ти знаєш про Бобула? | світло є чи нема, а релізна п'ятниця за розкладом! а значить слухаєм і...

Logotipo de la comunidad de telegram - що ти знаєш про Бобула? що ти знаєш про Бобула? @scho_ti_znaesh_pro_bobula
2 330 Vistas/Alcance 2025-12-12 10:04 Mensaje №3850
світло є чи нема, а релізна п'ятниця за розкладом! а значить слухаєм і кайфуєм (або ні)💘Nikow - мультивсесвіт (сингл). головний зумерський краш традиційно на обкладинці новинок від споті. трек чекали два роки, і він сьогодні буде в навушниках усіх дівчат від 13 до 23. Max Barskih - "Не складається" (сингл). це точно Барських? ритми танго, духові інструменти, багатоголосся на беках. видно, що людина готується до Палацу Спорту.Схожа - Драма квін (сингл). класний даркушно-страждальний вайб від однієї із найцікавіших артисток нової хвилі.Dima PROKOPOV - Зробіть гучніше (кліп). естрадний шансончик авторства Клименка і Ранстара, щоб принцесам в караоке було що співати після келиха просекко.Ірина Федишин - Холодно (EP). королева зборів підігнала нам різдвяний альбомчик для настрою.Марта Адамчук - Гола по квітах (сингл). конкурентка Хаята за 10 місце у фіналі Нацвідбору має красивий голос, але цього на жаль недостатньо.Alexjazz - Алкоголь агоній (сингл). знаю, що вам уже набридли пісні на вірші поетів. але тут Стус і постпанк ідеально поєднались.Довгий Пес, gunbeats - Зло (сингл). "проаналізувавши вплив попкультури на моє дитинство, зрозумів, що моє покоління не мало шансів вирости добрими людьми". цей флоу як бальзам на рану.Epolets - Live Faine Misto (EP). концертні версії улюблених треків гурту. дивно, що у нас мало хто випускає live-альбоми. це ж крутяк.