Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Número de suscriptores: 8 525
Fotos: 6,400
Videos: 2,670
Enlaces: 1,950
Descripción:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Fuente

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Якщо раніше ми просто мчали у прірву, то зараз ми над нею зависаємо. Ч...

Logotipo de la comunidad de telegram - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
1 470 Vistas/Alcance 2025-07-15 16:32 Mensaje №8408
📣 Якщо раніше ми просто мчали у прірву, то зараз ми над нею зависаємо. Часу у нас лишилося неспівмірно менше. Тому що використаний ресурс людей, а, при цьому, не побудована система. Я знаю, що це прозвучить максимально цинічно, але державна система використала людей - знаєш, є такий пісочний годинник, куди засипалися люди, засипалися живі, висипалися загиблими - з тим, аби виграти час, аби побудувати систему управління. Було зроблено кільки точкових рішень, але це не про систему, це про точкові рішення… Це інтервʼю не якого-небудь порохобота чи ненависника влади, а, навпаки, дуже лояльної до нинішніх керманичів пані Марії Берлінської. Далі вона говорила про те, що ₚосія тиснутиме на нас щосили з неба, що ось-ось настане ера дронів, які полюватимуть без управління, з автономною навігацією тощо.Пані Марія взагалі осідлала таку тактику: вона максимально активно роздає інтервʼю і максимально тисне на психіку пересічних людей, від яких нічого не залежить. Бо я, наприклад, слухаю і холону від жаху. Який сенс від таких інтервʼю? Щоб пенесічні громадяни перебували у перманентному стані страху і неадекватності? Ну, таке собі. Поза тим, пані Марія буває на дуже високих нарадах. Вона там озвучує такі ж тези? Бо ж ми памʼятаємо, наскільки вона була безкомпромісною в часи «бариги».І як, як не звинуваченням у зраді і саботажі, розшифрувати її ж слова, що «державна система використала людей, а систему управління не побудувала…»? Це ж абсолютно страшні заяви!А хто це конкретно - ось ця «державна система», яка перемолола стількох людей? У неї є прізвища? Прізвище?