Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - БЕБЕХ РОМАН
Añadido 06 dic. 2025

БЕБЕХ РОМАН

@romanbebekh
Número de suscriptores: 2 716
Fotos: 249
Videos: 112
Enlaces: 189
Descripción:
Думки, реакції, і те, що не пропускає ютуб. Якщо у вас є цікаві історії для нас пишіть - [email protected]

👥 Número de suscriptores

2 716
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -10
Promedio/Mes:: -29

👁️ Vistas promedio por mensaje

7 047
Promedio/Día:: 6,440
Promedio/Tiempo:: 8,820
ERR: 259.46%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 738 26-06-11 06:20
Кожен наступний раз, коли буде здаватись "як же важко" – згадайте про цих козаків. Дощ, кілометри на шляху, гори, травми – не зупинили їх, ветеранів спецпризначенців департаменту активних дій ГУР МО та наших морпіхів. З проєктом @limitless побував на Cateran Yomp у Шотландії разом з нашими ветеранами. Який же дух, скільки енергії, мотивації і бажання життя! Попри ампутації та інші травми, хлопці зуміли пройти під 40 кілометрів (а дехто і більше) гірським маршрутом: з дощем, слизькими підйомами і спусками. Дехто прорвався на срібло – 57 кілометрів, а двоє з українців навіть золото – аж 87 км.Консул України в Шотландії Андрій Мадзяновський весь маршрут був поруч. Він сказав, що якби наші футболісти мали таку самовіддачу та дух, ми претендували б на перемогу на чемпіонаті світу. Згоден! Неможливо передати рівень респекту, який висловлювали нашим бійцям та всій Україні колишні військові, дипломати інших держав. Перебуваючи в середині, ми не до кінця розуміємо те, як сучасна битва Давида та Голіафа виглядає зі сторони. І як сильно на весь світ проявляє себе Україна.Один з основних патронів Cateran Yomp в голос сказав: «Або ми підтримуємо Україну, або матимемо величезні проблеми! Це важливо для світового порядку і всіх нас!». Поруч з українцями були представники Великої Британії, США, Австралії, Грузії, Данії, Франції та інших. Хочеться подякувати команді Cateran Yomp за запрошення та величезну роботу, проведену навколо заходу. Це була ніби Ліга чемпіонів. За кілька днів наші бійці спробувати себе в шотландських народних іграх, побували на галавечорі (з дипломатами та політиками), насолодились природою гірської країни та її архітектурою, поспілкувались з неймовірним військовим комʼюніті. А головне – довели всім, що життя не зупиняється після травм в1йни. До речі, є гарні новини: Cateran Yomp в серпні цього року пройде в Україні. Долучайтесь! Ви неодмінно отримаєте заряд енергії та мотивації.
👁 1,300 26-05-11 14:25
Дозволю собі відповісти на запитання Наталії Мосейчук та її гостя Дмитра Кулеби: «Чому це ми віддаємо 9 травня росіянам, якщо наші діди воювали теж? Чому це не наша перемога? Путін вкрав у нас день перемоги!»Мені здавалось, що це вже всім очевидно. Але ні. По-перше, у жодній цивілізованій країні не святкують з величезним розмахом «день перемоги». Бо це страшна трагедія – смерті мільйонів людей. Навіть в радянському союзі до 60-х років не проводили паради, як зараз в рф. Живі були свідки тих подій, і їм ти не продаси тему як це круто було чи «можем павтаріть».Чому в США немає пафосного дня перемоги? Чи в Англії? Вони не перемогли у війні? Бо рф зробила з цього дня інструмент глобального гібридного впливу. В тому числі і проти нас. Культ перемоги – це пропаганда нової війни. По-друге, Україна в другій світовій була роздерта між двома тоталітарними монстрами. Вони вирішували свої проблеми, іноді нашими тілами. УПА чинила опір, як могла. Але ясно, що протистояти цим режимам було вкрай складно, а фактично неможливо. Зараз в російській армії проти нас воюють нохчі (чеченці), тувинці, буряти, чувари. Так от в Другій світовій українці виконували таку саму роль у червоній армії. Ми були ресурсом для виконання задач. І що нам святкувати? Як після другої світової люди боялись повертатись додому, щоб не поїхати на табори?Читаючи про ті події, аналізуючи наш час, як би важко не було, але тепер ми вирішуємо свої задачі, а не чужі.П.с. ледь не забув, що другу світову гітлерівська Німеччина розпочинала разом зі СРСР підписавши пакт Рібентропа-Молотова.
👁 14,600 26-03-07 06:56
Угорська пропаганда виходить на рівень російської. Агонія проти України дійшла до спорту. 📛🤬 Програй або ми зробимо твоє життя пеклом і надішлемо найкращих солдатів за твоєю родиною ©Такий гостросюжетний трилер розганяють в Угорщині після перемоги української тенісистки Ангеліни Калініної над угоркою Панною Удварді на Antalya 2 Challenger.Українців звинувачують у тому, що перед поєдинком вони погрожували Удварді та її сім'ї, розправою в разі, якщо Панна виграє.У матеріалі Index угорці додають обрізаний скриншот повідомлення в WhatsApp з таким текстом: 💬 "Панно, ти мусиш програти матч проти Ангеліни завтра, інакше ми вирушимо за твоєю матір'ю та бабусею. У нас є дві групи в режимі очікування біля угорського кордону, готові битися, якщо буде потрібно, і ми не зволікатимемо з тим, щоб відправити їх до будинку твоєї матері, щоб викрасти її, поки вона не поверне гроші, втрачені нами через твою непокору.Ми знаємо все про твою родину та тебе, ми знаємо, де живуть твої мати та бабуся, ми знаємо, де живеш ти та твої брати і сестри. У нас є адреси, номери телефонів, навіть модель автомобіля, на якому ти їздиш.Подумай про це сьогодні ввечері та думай про кожне очко, яке ти розіграєш у матчі. Чи програвати, вирішувати тобі, але інакше ми зробимо твоє життя пеклом.Програй завтра або ми надішлемо наших найкращих солдатів за твоєю родиною".🇺🇦 У підсумку Панна програла українці, поступившись 6:7 у першому сеті і 5:7 у другому, де по ходу матчу мала перевагу, але Ангеліна змогла переломити гру. Після цього зі своєю заявою щодо цієї історії вийшов міністр закордонних справ і торгівлі Угорщини Петер Сійярто, видавши таку фразу:"Схоже, ми вступили в період відкритих погроз і шантажу, українці показали зуби".‼️☝️На що одразу напрошується відповідь: головне в ході слідства – не вийти на самого себе 🇭🇺 ПІДПИСАТИСЯ.
👁 6,810 26-02-15 20:37
ЗСУ ліквідували екснападника Волині Сергія Петрова. У свій час він грав за українську молодіжну збірну. Футболіст-кримчанин, якого легендарний Віталій Кварцяний вважав суперталантом, підписав контракт з мордором і пішов воювати проти своєї країни. У Петрова були проблеми з головою, напевне. З одного з клубу УПЛ його вигнали через крадіжку у одноклубників. Але я хотів би сказати трохи про інше.Наша футбольна система, сконцентрована на підготовці насамперед спортсменів, а не освічених людей, сприяє появі багатьох таких петрових. Для тренера важливий результат на полі, і все одно, що хлопець не знає таблиці множення, а іноді й читати. І взагалі після виходу з футболу важко знайти себе в житті. Його ж не за це беруть в команду. Юнак може і в школу не ходити. За документи потім «рішать» рішали.І в результаті ця система випускає людей без цінностей. Людей, готових за гроші (а я сумніваюсь, що Петров сильно хотів йти в штурмовики під Покровськ) йти проти своєї країни. Тих, хто не розуміє, що не може капітан львівських Карпат говорити мовою країни-агресора. Чи можна нагадати про «гвардійця збірної» прописаного в Пітері. Питання в тому, що хлопці не особливо вчились у школі, до самоосвіти не дійшли.І які цінності такі «лідери думок» можуть нести в суспільство? І що споживачу продає ця індустрія ?Таких петрових вистачає і в інших сферах серед нас. Але тут питання в тому, що індустрія футболу бере на себе відповідальність за підготовку дітей. Не лише до футбольного поля, але й життя загалом. Система має змінити свій підхід. Щоб продукувати спортсменів з позицією Гераскевича, а не петрових.Ми можемо навести і гарні історії, футболістів з позицією: Зозуля, Вернидуб, Максимюк, Годований, Рожок, Богданов, Лужний. Але це швидше про особисті історії, а не роботу системи.
👁 1,590 26-02-14 12:10
Космос поза політикою ? Мене дуже тригернули новини і світлини прапора країни-вбивці у світових новинах в позитивних конотаціях. І виглядало це ніби нічого поганого не відбувається.Попри всі санкції. Росіянин з американцями та француженкою полетіли в космос в межах місії SpaceX Crew-12.Це чергова ротація екіпажу на Міжнародній космічній станції (МКС), і вона досить особлива через склад команди та обставини запуску.🧑‍🚀Джессіка Меїр (США, NASA), 🧑‍🚀Джек Гетевей (США, NASA)🧑‍🚀Софі Адено (Франція, ESA) 👽Андрій Федяєв (Росія, Роскосмос)Спочатку в екіпажі мав бути інший космонавт — Олег Артем'єв.Проте у грудні 2025 року Артем'єва зі скандалом виключили з місії та фактично вислали зі США. За даними розслідувань (зокрема видання The Insider та Kyiv Post), його звинуватили у шпигунстві: він нібито фотографував на свій телефон секретну документацію та двигуни SpaceX на заводі в Каліфорнії, чим порушив американське законодавство про експорт озброєнь. Артем'єв чинним депутатом Московської міської думи від «Єдиної Росії» та активно підтримує агресію РФ. Коли це викрили, його негайно зняли з місії. «Роскосмос» спробував зберегти обличчя, заявивши, що космонавта просто перевели «на іншу роботу», але в США це розцінили як спробу промислового шпигунства. Андрій Федяєв — це такий собі «антикризовий менеджер». Він уже літав на SpaceX раніше, тому його підготовка зайняла мінімум часу. Його вважають менш політизованою фігурою, ніж Артем'єва, що дозволило NASA хоч якось загасити конфлікт перед стартом.Представник РФ там тому, що між NASA та «Роскосмосом» діє угода про так звані «перехресні польоти», яку нещодавно продовжили до 2026 року включно.1. Суть угоди (Barter System)Замість того, щоб платити один одному за «квитки» на кораблі, NASA та «Роскосмос» просто обмінюються місцями. * Один американець завжди летить на російському «Союзі». * Один росіянин завжди летить на американському SpaceX Crew Dragon.Мета: Гарантувати, що на станції завжди буде хоча б один представник від США та один від РФ. Це необхідно для технічного обслуговування відповідних сегментів МКС, якщо раптом один із кораблів затримається або виникне аварійна ситуація.
👁 30,100 26-01-26 13:10
«Єдність є нашим щитом та нашою енергією, бо світло Європи сьогодні тримається на Україні!»У День Соборності українці та друзі України по всьому світу вийшли на маніфестації. Росія зробила світло, тепло й енергію мішенню. Вона використовує темряву і холод як інструмент тиску: зламати суспільство, виснажити, посварити, роз’єднати.Та Україна не ламається. Під ракетними ударами, за нестабільного електропостачання, у мінусових температурах країна продовжує чинити опір: відбивати атаки, працювати, відновлюватися, розвиватися та виконувати зобов’язання. Україна навчилась жити й діяти в критичних умовах, і саме це робить її унікально сильним та надійним партнером для Європи й усього демократичного світу.У відео використані фрагменти акцій у:🇪🇸 Іспанії (Мурсія),🇩🇪 Німеччині (Франкфурт),🇫🇷 Франції (Париж),🇵🇱 Польщі (Варшава),🇬🇧 Великій Британії (Лондон),🇨🇦 Канаді (Ванкувер),🇳🇱 Нідерландах (Амстердам),🇯🇵 Японії (Токіо),🇦🇹 Австрії (Відень).Світ без України — це зростання ризику мороку. Якщо агресора не зупинити тут, він тиснутиме на безпеку інших країн ескалацією, шантажем і руйнуванням правил та стабільності. Україна сьогодні платить найвищу ціну, стримуючи війну, яка інакше стала б ближчою до інших європейських міст.Дякуємо діаспорі та друзям України, які не дають світу забути про війну. Кожна ваша дія — це реальна підтримка нашої країни.#StandWithUkraine
👁 1,440 26-01-02 17:12
💥🔝 ТОП-5 відео 2025 року, які отримали недостатньо уваги і досі чекають на ваш перегляд і оцінку 📊🧑‍🎄🎄 1. Новорічний випуск – лампова класика Нового року з найрізноманітнішими історіями і внутряками, підсумками і прогнозами, скандалами і відзнаками за останні 365 днів.🦾🏔 2. Еверест – фільм про безмежну волю наших воїнів, які з ампутаціями ніг вирушили в найнебезпечнішу експедицію на висоту 5300 метрів у 2082 рік! Життя там – це реально інший всесвіт.😎🔫 3. Агент 007 з України – історія українського Джеймса Бонда, який з простого хлопчика з Одеси став головним шпигуном світу, що ледь не здійснив ключовий переворот у Москві і не змінив історію.🇨🇦🇺🇦 4. Канада – випуск з такої далекої, але близької нам країни, де українці представлені в парламенті і очолюють цілі міністерства. Уже за півроку там пройде ЧС-2026, але дехто думає про ймовірність війни з США, хтось ще воює за Україну, а хто їсть путіна і живе найкраще життя.🔥😈 5. Арбітри – відкриття іншої сторони великого футболу, як у тіні самої гри залишаються 100-тисячні хабарі, бандити зі зброєю, підкупи суддів, детектор брехні і геніальні схеми. І не просто історії збоку, а й інтерв'ю безпосередньо з арбітром Ліги чемпіонів, який потрапив під гарячу руку Роналду.🙌 Якщо ще не вирішили, що подивитися цими вихідними — Welcome!🍿
👁 5,900 25-12-31 07:05
35-й день народження. (прошу прочитати, подивитись до кінця) І от завершується ще один рік. У вас немає відчуття, що хтось увімкнув режим перемотки?В першу чергу, хочу подякувати силам оборони за те, що ми мали цей рік. Дякую усім нашим підписникам, глядачам, партнерам, хто був поруч з нами в 25-му. Ми підіймались на Еверест, і пірнали у дослідження українського Джеймса Бонда. Захоплювались історіями наших військових, піхотинців, які 150 днів були на позиціях. І намагались зрозуміти як творити в країні де спати іноді хочеться більше ніж жити. Транслювали критику системи, і спілкувались з тими, хто уособлює систему. Дивувались історії нашої авіації і розчаровувались корупційною іржею.Ми могли помилятись, але завжди були чесними з вами. 💥В свій день народження я проведу збір на протез разом з ГО Лімітлес для ветерана Кракена ГУР Євгена Шумила. Він втратив частину себе, але не віру і оптимізм. Банка тут.Серед усіх, хто задонатить від 50 гривень ми розіграємо чудову книжку Різдвяні традиції. В ці святкові дні я хочу побажати кожному, хто стоїть на стороні добра щоб ваші мрії збувались!https://send.monobank.ua/jar/8YZJqH8kvy?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAc3J0YwZhcHBfaWQKNjYyODU2ODM3OQABHnBItyOJGCVUWH76kImleuyBikLMWTAO1cK8wgO6nikIlDH2lfMxp2SXvWUD_aem_oO7EWi9xrlA_d4rguKxDiw
👁 6,440 25-12-17 20:19
По ситуації з виступом наших спортсменів на одних змаганнях з росіянами. Авжеж, це видається дико. Нас продовжують вбивати, а десь наші спортсмени можуть перетинатись з мр@зями. «Спорт поза політикою!», - казали нам.Простих рішень тут немає. Є види спорту, які потроху починають підпускати рф. Далеко не всі, але такі випадки вже є. Для них це велика політика – повернутись в європейський контекст через спорт. І в це вони вкладають величезні ресурси. Бо в тоталітарній країні спорт – це продовження політики, а в нашому випадку війни. На жаль, знаходяться в Європі люди по типу Орбана, Чеферіна (УЄФА), для яких ок лобіювати інтереси вбивць. Нам потрібно активніше над цим працювати інформаційно. Щоб таким, як Чеферін, було просто стрьомно говорити про повернення дітей з РФ, а згодом і головної команди у змагання . Хто не знає, то словенець Чеферін керує європейським футболом. Тобто рф лякає Європу, веде поки гібридну війну, (згодом можливо і цілком реальну), а цей лобіює їх інтереси. Повернемось до того, що ж робити нам з поверненням російських спортсменів на арену. Найпростіший варіант – бойкот. Спочатку це буде інформаційний вибух. Але його зараз навряд хтось підтримає. Тобто, ми просто підемо з цього майданчика, де б могли підіймати наш прапор і розповідати про те, що відбувається в Україні зараз. Кожен вид спорту, кожне змагання потрібно розглядати окремо. Що саме цей спортсмен дає для країни? Чи готовий він говорити публічно про те, що виробляють росіяни? Чи він обирає варіант фокусуватись суто на спорті?! І таке теж буває. Мені здається, правильна ідея – створення спеціальної комісії при міністерстві спорту, яка буде роздягати кожен випадок. Однак, тепер важливо подивитись на реалізацію цього задуму. Можуть бути випадки, коли спортсменів не пускатимуть на змагання, якщо це не в інтересах країни. І до цього їм теж треба бути готовим. З іншого боку, мають бути чіткі критерії, як давати цю оцінку.А що думаєте ви?
👁 1,550 25-12-04 18:14
Залили великий подкаст про Китай для наших спонсорів. Долучайтесь! https://www.youtube.com/watch?v=jH2dyEyJPYA Теми, які розкриваємо:Показники прогресу Китаю, які справді вражають Як Китай змінив архітектуру міжнародної торгівлі і зробив її залежною від китайської економікиЩо зробило Китай світовим гегемоном?Як в авторитаризмі можна досягти неймовірного розвитку?Чому Китай не повторив помилок срср і відкрив двері для іноземних інвестицій?Які країни і як заходили на китайський ринок?Як стало можливим те, що тайванські компанії заходили та інвестували в Китай? Трикутник Пекін – Тайбей – ВашингтонУ чому Китай суттєво випереджає США у військовому плані Наскільки наша війна допомагає Китаю, і як китайці комунікують з росіянами Китай вміє тільки копіювати – міф чи правда? У 2050-му році Китай перевершить США за рівнем економіки? Фактор населення в розвитку економіки | Модель Китаю зміниться? Чому Китай – це не комунізм, а специфічний гібридЦензура в Китаї | Росіяни списують у китайців?Транснаціональні компанії могли запустити в Китаї демократичні процеси? Релігія у Китаї, і чому до неї там жорстке ставлення? Був шанс, що перед Сі Китай зверне у бік демократії? Сі Цзіньпін тепер правитиме до кінця життя?Образа китайців на Західний Світ і національний сентимент, який полегшує управління народом Навіщо Китай провів великий парад і запросив туди росію? Китай підтримує цілісність України, але стоїть у цій війні на боці на росії? Потенційне протистояння росії та КитаюКитай торгує "і нашим, і вашим" Китай може віджати території росії? І наскільки їм це потрібно?Шпигунський скандал | Навіщо Китаю збирати особливу інформацію про країну, з якою в нього немає війни? Прогрес і загроза штучного інтелекту | Технологічна боротьба і домовленості США і Китаю Хто буде лідером у штучному інтелекті і які фактори є ключовими в цій історії?Тесла, Айфони та інші великі бізнеси, які робляться Китаї | Чи може США вийти звідти і знайти рівноцінну заміну?Чи може Китай піти в Третю світову?Що Україна зробила не так у відносинах з Китаєм?Наша війна може закінчитися, якщо Трамп і Сі домовляться? США чи Китай: хто зараз лідер світу номер 1?