Fuente
QA Navigator Leadership 🎓 | Сьогодні побачила цікавий відос про дослідження людей народжених після...
424 Vistas/Alcance
2026-02-25 09:49
Mensaje №1418
Сьогодні побачила цікавий відос про дослідження людей народжених після 2010 року.Пруфів нема просто розкажу суть відео. Попередні покоління починаючи з 80 років мали тенденції що діти перевершували батьків. Вони мали вищі показники когнітивного мислення, виробничого, розумового в тому числі ті ж IQ Після 2010 року йде занепад. Батькі набагато розумінші за дітей по всім параметрам. Причину виявили звісно ж в навчанні. Але школи та університети не змінювались. Єдине що змінилось - це використання комп'ютерів та інтернету. Із-за цього деякі розвинуті країни (тут я рибка дорі, Швеція або Швейцарія були у прикладі) відмовляються від цифровізації в школі (окрім класу відповідного напрямку) і їх показники знову стали зростати.Тобто люди знову пишуть, читають книжки і так далі бо це покращує когнітивні та розумові функції, мізки так краще навчаються і запамятовують. Можливо це хрінь, можливо правда працює. Я як людина яка вчилась "по старіковські " досі надаю перевагу паперовим книжкам, пишу від руки плани на день і так далі. Не вважаю себе від того розумнішою за інших, але якщо то справді працює , то мене тішить. Ось така інфа для роздумів. Що думаєте? #навчання #думки