Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Only News World/UA
Añadido 06 ene. 2025

Only News World/UA

@relikt_news
Número de suscriptores: 21 994
Fotos: 39,000
Videos: 26,600
Enlaces: 22,700
Descripción:
Новини та аналітика. Самое важное за день в мире, з наголосом на Україну. Канал публікує двомовний контент (українська/русский). Ресурс для мыслящих людей, желающих самостоятельно делать выводы. Реклама: @ManagerName1
Fuente

Only News World/UA | ‍♂️ Маленький інсайд з Ради))) Вчора, після чергового провалу чергових...

Logotipo de la comunidad de telegram - Only News World/UA Only News World/UA @relikt_news
4 430 Vistas/Alcance 2026-03-11 11:10 Mensaje №80771
💁‍♂️ Маленький інсайд з Ради))) Вчора, після чергового провалу чергових двох ініціатив КМУ, зібрали представників фракцій разом з Головою Парламенту та урядовцями) Від Кабміну був Міністр фінансів Марченко та віце-премʼєр Качка. 🤷‍♂️Ну і після раунду палких перемовин на тему «Та як ви взагалі такі зобовʼязання могли підписати», той самий Марченко чесно визнав, що перемовини велись як раз під час «МіндічГейту» і Уряд був в максимально слабкий позиції і боявся щось відстоювати. Тож погодились на все) А далі вже не могли «зістрибнути» з того, що підписали у staff level agreement) Що і треба було довести…. 📑А ще урядовці повідомили, що зараз будуть подавати від Уряду той самий “One big beautiful bill” де буде:- і впровадження ПДВ для ФОПів- і скасування пільги на посилки менше 150 євро- і впровадження підвищеного військового збору 5% після війни- ну і оподаткування цифрових платформТож можемо тут «подякувати» нашому Уряду, зокрема Премʼєру, яка спочатку закривала очі на всю корупцію в Енергоатомі, а потім налякані скандалом, здали одразу всі позиції)) І чому б після цього вони не можуть зібрати голоси у депутатів? Навіть не уявляю)))P.S. А ще урядовці та деякі представники Слуги народу активно поширюють тезу серед партнерів, що це НАБУ та САП винні, що Рада не працює)