Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Only News World/UA
Añadido 06 ene. 2025

Only News World/UA

@relikt_news
Número de suscriptores: 21 994
Fotos: 39,000
Videos: 26,600
Enlaces: 22,700
Descripción:
Новини та аналітика. Самое важное за день в мире, з наголосом на Україну. Канал публікує двомовний контент (українська/русский). Ресурс для мыслящих людей, желающих самостоятельно делать выводы. Реклама: @ManagerName1
Fuente

Only News World/UA | В жовтні мережею розлетівся допис телеведучого каналу ICTV та Телемара...

Logotipo de la comunidad de telegram - Only News World/UA Only News World/UA @relikt_news
5 350 Vistas/Alcance 2026-02-27 11:39 Mensaje №79637
В жовтні мережею розлетівся допис телеведучого каналу ICTV та Телемарафону Вадима Карп’яка про те, що він мобілізувався у десантно-штурмові (!) війська. Я теж його поширила з повагою.«Люблю своїх дітей і не хочу передавати цю війну їм у спадок. Якщо ми прагнемо її закінчити, то кожен має брати на себе відповідальність. Ми з коханою погодилися, що її відповідальність зараз — це опікуватися дітьми, а моя — бути в силах оборони. Я сотні разів повторював в ефірі, що армії бракує людей. Настав час самому стати одним із них... Я бачив цих воїнів у ділі й пишаюся, що зможу долучитися до їхніх лав», — писав тоді Вадим.І що ми бачимо? Чи пройшов телеведучий горнило війни, долучився до воїнів ДШВ? Зразу після БЗВП він став речником, і ось він вже на форумі олігарха Пінчука «Yes» разом із нардепками. Пінчуку ж належить ICTV. Схоже, Вадим — ще один проєкт у список, у список на вибори, яких не буде, доки не завершиться війна, яку ще треба виграти. Речник — НЕ дефіцитна спеціальність у ДШВ, а олігархічні форуми з політиками — НЕ формула перемоги.Звичайно, ще можна сказати, кожен може знайти себе у війську, і не всі мають іти в окопи. Та й окопи мають бути якомога більш роботизовані, а не закриватися людьми. Але тоді не заявляйте пафосно про тяжкий вибір стати десантником, доєднатися до воїнів тощо. Відповідайте за слова. Краще чесно було сказати: кожен може знайти себе у війську, я журналіст і буду покращувати цей напрямок у ЗСУ. Ну й ще додати, що сприятиму лояльності олігархів і, можливо, далі займуся з ними політикою. Але це вже така собі історія.